Към съдържанието

Снимка

Звука прекъсва периодично

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

Ropepower

Ropepower

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 411 Мнения:
Ловя DVB-T на 64 канал от Копитото ,и през равни интервали звука почва да прекъсва ,почти спира ,като превключа на друга програма и върна се оправя и след малко пак почва . Дали и при другите е така ,или сигнала ми е слаб ,или приемника е нещо прецакан ?

ivan.shishkov

ivan.shishkov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:
При мен си е добре!
Предполагам, че сигнала ти е слаб, но... не би ли трябвало и картината да ти посича... знам ли, може и нещо от приемника ти да е. Ако някой има повече опит да каже. Иначе, пак казвам, при мене всичко си е ОК!

imi_s

imi_s

Scan with.....

• Members
  • PipPip
  • 55 Мнения:
Потвърждавам - при мен и звук и картина нямат проблем. Какъв ти е приемника? А някой видял ли е, че излиза седми канал - Data 1, но ТВ-то ми изрисва избраната програма не е настроена - какво е това?
imi_S

Ropepower

Ropepower

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 411 Мнения:
Приемника е SEG DTR402 ,нека първо опитам с по силен сигнал ,че съм със стайна антена ,пък после ще реша. Благодаря за данните все пак ,ще знам че проблема е у мен ,не от предаването !

ivan.shishkov

ivan.shishkov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:
Е, аз пък в момента съм със стаен коаксиален кабел, заголен накрая (около 5см). Сигнала ми варира м/у 51 и 60% и си ловя перфектно със Strong Prima! Забелязал съм, че с тази модулация на сигнала, в повечето случаи 50% сигнал са напълно достатъчни, за да не прекъсва.

cvetozar

cvetozar

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:
Имам два телевизора с DVB-t тунери и на единия го прави същия номер.
Вече мислех да го карам на сервиз, но ти ми върна надеждата, че не е от него. Ще пробвам да усиля сигнала или нещо друго...Ти успя ли вече да го пребориш?

Ropepower

Ropepower

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 411 Мнения:
Май все пак е било от предаването ,защото спря да накъсва ,пък гледам ,че е писано за подобрения в сигнала от други колеги във форума !:)

ivan.shishkov

ivan.shishkov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:
Сигнала си е стабилен ама картината пак е ужасна - пикселизира на пулсации, а го бяха оправили това, но... май уручасах работата с хвалбите си! Сега въобще не се гледа - не спира да пикселизира и то ужасно много!

jika 64

jika 64

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:
И при мен е така колеги.Маи пак нещо се е скапало.Изглежда подобрението е било временно.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни