Към съдържанието

Снимка

strong prima проблем сьс софтуера

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

jika 64

jika 64

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:
Здравеите, свалих си преди време от официялния саит на стронг нов софтуер за стронг прима.Направих всичко според тяхното упьтване.Сега приемника ратоти но не ми открива каналите(не намира никакьв сигнал).Не мога да го вьрна на заводски защото иска инсталаторски пин.Ако някои разполага с по стария софт които няма руско меню моля да помага.Предварително благодаря.

jika 64

jika 64

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:
Намерих пин кода , върнах го на заводски настроики,но ефекта е никакъв.Изписва на компютъра (LCN) not suport LCN mask. Някакви идеи?!

jika 64

jika 64

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:
Проблема е решен може да закривате темата.

netman

netman

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1826 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Max HD, TBS6921
  • Моето местонахождение Бургаско
Е, все пак ням да е лошо да напишеш как си решил проблема, за да може в бъдеще да е полезно на някой това инфо ... :)
Бъдете себе си ! Posted Image 3xPosted Image

jika 64

jika 64

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:
Лесно,приемника е в гаранция.Смениха го .Междо другото не бях гледал цифрова ефирна тв почти месец и според мен има някакво макар и малко подобрение в качеството или се лъжа.Междувременно днес на официялния саит на STRONG се появи информация според която има три вида upgrade software за STRONG PRIMA II в зависимост от серииния номер на приемника.След дъжд качулка.

ivan.shishkov

ivan.shishkov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:

Междо другото не бях гледал цифрова ефирна тв почти месец и според мен има някакво макар и малко подобрение в качеството или се лъжа.

Не се лъжеш! Подобрение има и то главно се изразява в това, че вече картината не пикселизира безпричинно!
Аз като си взех приемник, постоянно пикселизираше. Тъкмо бяха пуснали TV7 и особено тя сякаш постоянно бе на квадрати, а сега всички телевизии са със стабилна (и като се има предвид какъв е битрейта и източниците - дори качествена) картина. А и звука вече не е само отляво, а "The Voice" е дори и стерео.
Така че подобрения има, макар и не много, все пак са на лице!

jika 64

jika 64

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:
Е сега трябва да очакваме EPG и други екстри може би щом доидоха Австрииците. Но звука на ВВТ го няма от време на време( не , че ми трябва.)

pepirosmanov

pepirosmanov

• Members
  • PipPipPip
  • 160 Мнения:

Е сега трябва да очакваме EPG и други екстри може би щом доидоха Австрииците. Но звука на ВВТ го няма от време на време( не , че ми трябва.)

А кои са каналите в момента които се излъчват? За съжаление нямам възможност да тествам сега....
TV Sony Bravia 40"Офсет GS 0,75м.;LNB triax 0,2dB; Dreambox 500s- Gemini4.2; Ku band

jika 64

jika 64

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:
Към днешна дата 16.12.2008г. на 64 канал в София излизат следните ТВ програми : БНТ, БТВ,НОВА,ТV 7,THE VOICE, ВВТ.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни