Към съдържанието

Снимка

Ultra HD

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
126 отговора на тази тема

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 369 Мнения:

Hispasat 30W-5 на 30W
Канал Loop 4K LaLiga - 12092V, SR27500, FEC3/4, DVB-S/QPSK/UHD/HEVC, Nagravision3

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 593 Мнения:

С гугъл превод.

TVP 4K в платформите nc + и Orange TV

TVP 4K Тъй като официално информира TV Polska, зрителите ще могат да гледат мачовете на Световната купа 2018 в новия телевизионен канал 4K. Между другото, бяха потвърдени и последиците от сътрудничеството между TVP и платформата nc +. Според телевизионния оператор TVP 4K ще бъде достъпен на nc +, както и Orange TV, с която Telewizja Polska ще сътрудничи технологично.

http://satkurier.pl/...-orange-tv.html

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 593 Мнения:

Canal+ 4k, на мястото на Canal+ Now.

Същите кодировки, сека, конакс, награ, и черен екран :smack:

Зевс

Зевс

Наказвам всеки наглец!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 619 Мнения:
  • Моето местонахождение Винаги там!

Е само награ е!

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 593 Мнения:

Е само награ е!

Да, другите ги махнаха.

Canal+ Now, е преместен на 11278 V 27500 3/4

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 369 Мнения:

Белоруският "Хоризонт" представи 8K-TV

Беларуски производител на потребителска електроника, "Хоризонт", представи в Националната изложба на Беларус в Душанбе първия си телевизор с резолюция 8K.

Според компанията, новото устройство не отстъпва на най-добрите корейски тв., но неговата цена е с 20% по-ниска.

"За първи път бяха представени продукти с резолюция 8K Този супер висока разделителна способност на екрана, който ви позволява не само да гледат много ясна картина, но също така да прочетете текста, и така нататък."

Спомнете си, че през април 2017 г. стопанството, заяви, че компанията възнамерява да разработи модерна телевизия с по-голяма функционалност, която няма да бъде по-малка от японските модели. Компанията не изключи, че новите телевизори ще се появят още през 2018 г.

"Хоризонт" ( "Garyzont"),е разположен в Минск, Беларус,и е един от най-големият производител на ОНД потребителска електроника и домакински уреди.

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 369 Мнения:

ProSiebenSat.1 пуска услуга Ultra HD в края на лятото.
Групата ProSiebenSat.1 обяви плановете си да започне излъчването в Ultra HD формат.
Първите две програми,  "Галилео Спезиал" и "Ролинс" ще бъдат достъпни в резолюцията на UHD и HDR.
Услугата ще се предава успоредно със съществуващите SD и HD канали ProSiebenSat.1 на сателита Astra чрез HD +.
Съдържанието може да се види и чрез уеб потоци и червения бутон.

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 593 Мнения:

Дават Гришо на Евроспорт 4к на 19.2Е

61f3b6876661324.jpg

25мб не е зле, на мача бече 17мб.

Канала май не е кодиран.

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 593 Мнения:

5W- FRANSAT UHD

da4313876959134.jpg

Кодиран на виаксес, засега се отваря.

typtip

typtip

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 60 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax TD110
  • Моя приемник Octagon Vu QBox
  • Моето местонахождение Surrey

Португалската RTP 4K 12284 H/ 27500 3/4 DVB-S2/8PSK HEVC  на Хиспасат 30 Запад. Кодирана е на Награ 3.

KaloSat

KaloSat

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:

BBC iPlayer ще стриймва Световното по футбол с 4К резолюция и HDR, 40 Mbps.

За жалост освен английски IP адреас ще ви трябват едни 40 Mbps, които трудно ще ви даде който и да е VPN доставчик.

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 593 Мнения:

BBC iPlayer ще стриймва Световното по футбол с 4К резолюция и HDR, 40 Mbps.

За жалост освен английски IP адреас ще ви трябват едни 40 Mbps, които трудно ще ви даде който и да е VPN доставчик.

Къде ще го стриймва. Аз съм в Англия и на самсунга като пусна плеъра им не ми изписва такова нещо.

KaloSat

KaloSat

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:

https://www.bbc.com/...nology-44308154

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 593 Мнения:

Спомням си преди време и за Планета земя 2 бяха казали че ще го стриймват на 4к, тогава при мен го нямаше.

И за светното сигурно ще направят някоя мизерия, да е за отделни райони само сигурно.

KaloSat

KaloSat

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:

Аз ще пусна сървър с английски IP адрес и VPN с достатъчна скорост за UHD, желаещите да изпробват да ми пишат на лично.

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 593 Мнения:

Аз ще пусна сървър с английски IP адрес и VPN с достатъчна скорост за UHD, желаещите да изпробват да ми пишат на лично.

Ти в Англия ли си?? Аз ще пробвам и при мен но съм сигурен че ще има пре.бавка.

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 369 Мнения:

Собствениците на Ultra HD телевизори  тази седмица (от 12 до 14 юни 2018) на Ultra HD демо канал 4K1 насладите на премия позиция на Eutelsat Hotbird селекция от популярната серия ZDF Bergdoktor и планински спасители в UHD. Съдържанието е некриптирано и може да бъде получено в пълна дължина чрез спътник. Те ще бъдат излъчвани денонощно в цикъл в онези дни

Предаванията са тестови излъчвания. Те са част от устойчивото партньорство за иновации. Сателитен оператор Eutelsat и ZDF искате да използвате мрежовия трафик, за да се тества сигналната верига разпределение UHD и качеството на изображението. Зрителите имат нужда от подходящ UHD TV единица и изравнено положение на Eutelsat Hotbird при 13 градуса Изток сателитна антена за приемане.

"Като UHD пионер в Европа, ние сме много загрижени за устойчиво партньорство за иновации с ZDF. Четирите епизода от популярната поредица спасителите и Bergdoktor са атрактивно допълнение към нашата широка гама от висококачествени немски и международни 4K продукции на най-високо качество на изображението на нашия Ultra HD канал 4K1 чрез Hotbird ", казва Маркус Фриц, изпълнителен вицепрезидент, Търговско развитие и стратегическите партньорства на Eutelsat.

се изпраща на хоризонталната Hotbirdfrequenz 12,539 GHz (Symbol Rate 30000, корекция на грешки, FEC 5/6, DVB-S2 8PSK). Идентификационният номер на предавателя е "Hot Bird 4K1". Излъчването е некодирано.

alexspur

alexspur

полунезнаещ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 384 Мнения:
  • Моята сателитна антена 120/100,240;240/270
  • Моя приемник Atlas 200,Octagon4K
  • Моето местонахождение под вр.Триглав

Там също излиза и  една Love Nature, но е кодирана на VIa.При мен не отваря.

Серхи

Серхи

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1224 Мнения:
Туй 4К докато навлезе ще минат още 10год. смях....

alexspur

alexspur

полунезнаещ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 384 Мнения:
  • Моята сателитна антена 120/100,240;240/270
  • Моя приемник Atlas 200,Octagon4K
  • Моето местонахождение под вр.Триглав

Ами то капка по капка,вир става.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни