Към съдържанието

Снимка

Ultra HD

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
70 отговора на тази тема

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 450 Мнения:

С гугъл преводач.

пан-европейски спортен канал за първи път ще донесе телевизионни зрители в Германия на живо предаване на мача на немската Бундеслига футбол в Ultra HD / резолюция 4K. Eurosport ще донесе на зрителите 4K демо канал, за да съответства на UHD1 HD + на Astra (19.2 ° E).

Eurosport ще излъчи 4K предаване на мача между ФК Кьолн и Борусия Дортмунд. Това предаване се появяват на програмата UHD1 HD + за петък, 2 Февруари 2018 в 19:30 ч програма преди мач. Самият мач започва в 20:30 часа. Прекъсването на станцията ще привлече зрителите с анализ и най-новата спортна информация.

Трансферът от Бундеслигата футбол ще бъде на разположение на всички активни карти немски HD + платформа без допълнителни такси.

От началото на сезон 2017/2018 в Бундеслигата носи немски HD + платформа всички мачове в петък и понеделник и неделя следобед съвпада изключително на програмата Eurosport 2 HD Xtra, която е част от допълнителната платена пакет Евроспорт. Програмата е достъпна и за клиентите на Eurosport Player.

технически параметри - UHD1 от HD +: Astra (19,2°E), freq. 10,994 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK, CA Nagra MA

https://www.parabola...ndesligu-ve-4k/

• gogyto и valseat харесват това

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 218 Мнения:

Аз нямам 4к приемник и тв. .... ама skyde...предават всяка седмица мач от Бундеслигата в 4к./ и мачове от шл/. Това го знам със сигурност. Май е само за Германия и Австрия/ абонати/.... А това ,че и евроспорт/екстра/...ще предава ....е много хубаво.Ама казвайте какво е качеството....защото аз и преди време бех постнал мнения на немци,които казват,че не са много доволни от качеството в uhd. Аз имам роднина в Мюнхен ,който е абонат на Skyde...има приемник за uhd/ плаща си всичко...и казва,че се вижда хубаво..... с 55 Самсунг4к.......

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 450 Мнения:

Ама казвайте какво е качеството

На ская 4к каналите не пеят, затова само някой с карта може да каже какво е качеството.

На тоя канал на ХД+ има вероятност да пее, все някой ще каже качеството как е.

На 2-ри Февруари ако пее ще ти кажа качеството как е.

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 218 Мнения:

Добре ! Ще чакам да кажеш мнението си !

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 450 Мнения:

Поляците започват да излъчват и Бундеслигата в 4к.

Първия мач е в петък, Кьолн-Борусия дортмунд, по CANAL+ NOW 4К

http://satkurier.pl/...tformie-nc.html

• gogyto харесва това

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 450 Мнения:

Добре ! Ще чакам да кажеш мнението си !

Канала за мача е налице вече. Кодиран на награ 1830 и се отваря.

Картината лично на мен не ми харесва много. Битрейд 17мб.

0ef966737123233.jpg

П.С. При Поляците същия мач е с 25мб, но няма аванта там.

• valseat харесва това

gogyto

gogyto

рашън))

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 800 Мнения:
  • Моята сателитна антена Sky Sat 125
  • Моя приемник Octagon SF 4008
  • Моето местонахождение Ruse

UHD 1 - 19E

rUfwrs1.png

Публикувано изображение

VESKO_SZ

VESKO_SZ

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 214 Мнения:

Супер е 4К-то ,извади страше битрейт,по едно време удари 16

Публикувано изображение

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 218 Мнения:

Канала за мача е налице вече. Кодиран на награ 1830 и се отваря.

Картината лично на мен не ми харесва много. Битрейд 17мб.

0ef966737123233.jpg

П.С. При Поляците същия мач е с 25мб, но няма аванта там.

Ами слаб е битрейда/ въпреки,че не само той е важен/.Поне да беше 20мб. Те някои немски hd програми предават с 14,15мб...даже съм засичал някои предавания на zdf hd и 3sat hd  с 15,16мб.

https://postimg.org/image/jx6wkphmr/

Явно ще чакам към 2020г. ,когато немските обществени тв. ще почнат да пускат в uhd.

gogyto

gogyto

рашън))

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 800 Мнения:
  • Моята сателитна антена Sky Sat 125
  • Моя приемник Octagon SF 4008
  • Моето местонахождение Ruse

xZTXRRk.jpg

Публикувано изображение

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 218 Мнения:

С Microsoft translate:

През 2022, годишните продажби на телевизори с 8K резолюция ще достигне 5 800 000 единици, както и разходите за производство 8K-панел с диагонал на 65 инча ще намалее от $1000 до $595. По това, 60% от световното търсене на телевизия 8K ще трябва да е в Китай.
Тази прогноза следва от съвместно проучване на аналитичната агенция на дисплея на веригата за доставки консултанти и Insight медии.

Анализаторите казват, че индустрията планира да разшири значително капацитета за производство на 65-и 75-инчови панели с резолюция 8K благодарение на новите фабрики за производство на матрици поколение 10,5. Общото производство на матрици ще нарасне от 8 000 000 квадратни метра в 2017 до 75 000 000 в 2022. Но отрицателен фактор за този показател може да бъде увеличението на разходите за подсветка и окабеляване дисплеи, твърдят анализатори.

Основните събития, които ще се отразят на развитието на пазара 8K-TV, анализаторите наричат Олимпийските игри в 2020 в Токио, като японски национален телевизионен оператор NHK планира да покаже играта в тази резолюция, както и пускането на нови камери 8K от Hitachi, Astrodesign, Ikegami, Sharp и Sony, пише телевизия технология.

Foxconn планира да произвежда камери и дисплеи с резолюция 8K през следващите три години.

Затова не бързайте с купуването на uhd тv. Купуване на uhd tv само след като пуснат немските канали АRD и ZDF в такъв формат.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни