Към съдържанието

Снимка

Само свободни ли има?

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

dodo_pv

dodo_pv

Ну, погоди!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 756 Мнения:
  • Моята сателитна антена Tecatel 120
  • Моя приемник ET9200; vu+Solo2
  • Моето местонахождение Пловдив
Здравейте,
Реших да сканирам местната кабеларка (Евроком- Пловдив) за цифрови канали и да ги сравня по качество с тези от Булсатком. За целта ползвах тунера на SONY KDL-32S3010. Настроих го да търси всички възможни цифрови канали, но хванах само 18 FTA- програми и 2 радиа. Защо толкова малко? Кодирани не намери изобщо. Не намирам информация в НЕТ-а за това. Някакви идеи?
Благодаря на отзовалите се. ;)

Xtrend ET 9200, Vu+Solo2, DMxxxx, Samsung UE55F8000

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1283 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник Edision Primo
  • Моето местонахождение Русе
Най-вероятно си хванал един или два транспондера само . Трябва да знаеш точните честоти на всички и да ги въведеш ръчно ако ги няма

dodo_pv

dodo_pv

Ну, погоди!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 756 Мнения:
  • Моята сателитна антена Tecatel 120
  • Моя приемник ET9200; vu+Solo2
  • Моето местонахождение Пловдив

Най-вероятно си хванал един или два транспондера само . Трябва да знаеш точните честоти на всички и да ги въведеш ръчно ако ги няма

И аз стигнах до този извод, но се надявах да не е така. Както и да е, изключих се отново от Евроком- а, защото съм им обиден. А картината на RAI- тата и RTL- ите им не ми изглеждаха по-добре от тези на ASTRA и HOTBIRD, въпреки че тунерите на боксовете ми едва ли могат да се сравняват по качество с този на SONY.

Xtrend ET 9200, Vu+Solo2, DMxxxx, Samsung UE55F8000

herkules777

herkules777

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 152 Мнения:

А картината на RAI- тата и RTL- ите им не ми изглеждаха по-добре от тези на ASTRA и HOTBIRD, въпреки че тунерите на боксовете ми едва ли могат да се сравняват по качество с този на SONY.

Как да е по-добра, като те вероятно ги взимат точно от там!?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни