Към съдържанието

Снимка

Gigabyte U8000 USB Tv - първи впечатления

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

Filister

Filister

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 21 Мнения:
Преди няколко дена станах горд притежател, на въпросната джаджа ето какви са ми и първите впечатления:
1) Пакета който получих съдържаше тунера, малка антенка, usb удължение, два преходника от f към входа на тунера и от входа на тунера към антенен изход, малко дистанционно, диск с инсталационни драйвери, за тунера, за дистанционното, инсталация на CyberLink Power Cinema, и видео драйвер за MCE.
2) софтуера с който го доставят CyberLink Power Cinema e доста бъгав, винаги като се стартира по подразбиране избира Analog Cabke TV и трябва да се променя. Като му дам да сканира за радио програми ми намира 70 радиостанции, през 300КHz всяка, а в менюто е зададено да сканира през 0,1MHz. A и самата програмка е малко тежка и response time-a понякога е кошмарен
3) Въпросната джаджа се доставя с дистанционно тип детска играчка, което разбира се не хваща от разстояние.
С аналогова телевизия не съм го тествал още, другата седмица ще пиша и за това как се държи. А също не съм пробвал да записвам, тъй като по книжка твърдят че поддържа и time shifting. Като цяло първите ми впечатления са че за парите си е сравнително добра алтернатива. Недостатък според мен липсата на поддръжка на DVB-T2 (mpeg-4), въпреки че искрено се съмнявам че нашите ще го пуснат скоро, а да и разбира се отвратителното качество на така наречените цифрови програми.

coolpazo

coolpazo

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 143 Мнения:
здравей, намери ли някакаъв по добър и алтернативен софтуер за analog i dvb-t че и аз се мъча тука с един такъв тунер а и нямам диска с софтуера а се ровя по сайтовете за алтернативи.
:censored::censored::censored:

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1218 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София
той ProgDVB не е за препоръчване но би ти свършил работа за аналоговите
цифровите със сцичко останало трябва да лети

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3313 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110 Black
  • Моя приемник Gigablue Quad,ET5000
  • Моето местонахождение Orange County

здравей, намери ли някакаъв по добър и алтернативен софтуер за analog i dvb-t че и аз се мъча тука с един такъв тунер а и нямам диска с софтуера а се ровя по сайтовете за алтернативи.

Аз ползвам успешно моя пинакъл е73 с windows media center (Windows 7)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни