Към съдържанието

Снимка

Бавно ли се сменят каналите?

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

totopz

totopz

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 26 Мнения:
Здравейте,

Чудя се дали да не си поръчам цифрова телевизия от кабелния доставчик. Веднъж само през живота си съм виждал такова животно в едно село където явно сигнала идваше с чиния и беше ужасно. Картината беше много добра, но каналите се сменяха адски бавно. Така ли е и при кабелните цифрови телевизии?

kabeleto

kabeleto

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 36 Мнения:

Здравейте,

Чудя се дали да не си поръчам цифрова телевизия от кабелния доставчик. Веднъж само през живота си съм виждал такова животно в едно село където явно сигнала идваше с чиния и беше ужасно. Картината беше много добра, но каналите се сменяха адски бавно. Така ли е и при кабелните цифрови телевизии?

все едно че сменяш програмите на цифров приемник.
с други думи нема проблеми,поне при Еврокома.

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1389 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник nova+ / ariva 4k
  • Моето местонахождение Русе

Здравейте,

Той всеки сигнал идва от чинията . Тя няма нищо общо със скоростта за смяна на каналите . Явно приемникът е бил калпав или софтуера му е бил неподходящ

netman

netman

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1826 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Max HD, TBS6921
  • Моето местонахождение Бургаско
Превключва се нормално - за около секунда, като това зависи от кодировката и приемника. :)
Бъдете себе си ! Публикувано изображение 3xПубликувано изображение

1TV5A1D1OT1

1TV5A1D1OT1

;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 797 Мнения:
Има едни KAONи са малко шит мисли като щракнеш 2-3 сек.

tchav

tchav

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 10 Мнения:
При мен ако отивам на програма от същия канал превключва за около секунда, а към друг канал за около три секунди. С телевизор Сони съм.

grujo

grujo

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 59 Мнения:
[
По старите Hand@n (с надпис premium digital) са доста бавнички и трябва да се избягват.

kdelchev

kdelchev

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:
Аз съм с Topfield -няма никакво забавяне

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни