Към съдържанието

Снимка

Пуснаха The Voice на мястото на 7 Дни ама нещо насича?

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
12 отговора на тази тема

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:
много добро решение :naughty: само че при мен от всички канали само този прекъсва(насича нонстоп), нещо аз ли трябва да настроя или проблема не е в моя телевизор?:tv:

Mediadigital

Mediadigital

Разбиращ и знаещ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1960 Мнения:
Качеството е под сяква критика Но по принцип ММ CITY THE VOICE стават ефирни в София ! както и TV7 SUPER 7 Ring TV , И други !

Mediadigital

Mediadigital

Разбиращ и знаещ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1960 Мнения:
Койт и говори за ITV става дума за ефирно !

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:

Качеството е под сяква критика Но по принцип ММ CITY THE VOICE стават ефирни в София ! както и TV7 SUPER 7 Ring TV , И други !

това е много добре :jump: дано скоро пуснат повече канали че нещо тия 6 канала не стигат :indian:поне GTV и TV2 да пуснат :naughty:

ivan.shishkov

ivan.shishkov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:
Много интересна "иновация" направиха от БТК!
Звука на "The Voice" е вече стерео... и то не какво да е!
L: The Voice
R: bTV

forten

forten

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 12 Мнения:
Тъкмо се бях наканил тия дни да си купувам DVB-T приемник но мисля да почакам докато нещата се пооправят и докато не тръгнат поне 10 програми за сега ще си гледам аналогово Канал 1, BTV, NOVA, TV2 и GTV пък като пуснат още няколко мултиплекса ще си взема DVB-T приемник и може би и антена с фиксирано насочване за да мога да гледам каналите от София.
:fly

Mediadigital

Mediadigital

Разбиращ и знаещ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1960 Мнения:
ИМА ДА СИ ЧАКАААААШШШШШШ

forten

forten

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 12 Мнения:
Все пак живеем в BG свикнали сме да чакаме .Пък и дори нещо да тръгне по някаква случайнаст на време няма начин да не се получат гафове !!! Ще се чака какво да се прави.
:zap:

ivopivo

ivopivo

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:
Даите да сабереме 18 лв БТК да плати това ББТ наи-накря на ИТВ :):):):)

ivan.shishkov

ivan.shishkov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:
Е най-накрая си платиха де... но то това им е най-малкия проблем... все се чудя от кой зор са пуснали 6 телевизии в този 15 мегабитов мултиплекс, че дори и плащат! Да не говорим, че никаква логика не виждам и във взимането на телевизиите от ITV, които така биват всъщност ре-компресирани, вместо да си се енкодират начисто... та нали самите те излъчват аналогово ББТ за София!

PS: При мен нещо и сигнала взе много да играе...
PPS: В крайна сметка да очакваме ли на лято свястно DVB-T или и това ще се превърне в една типична БГ история?!

ivopivo

ivopivo

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:
И при мене и на двата ми играе , но мисля че е от вятъра много духа и клати кулата и на аналоговото играе на Тв2 насича а на К1 имаше квадратчета.

Mediadigital

Mediadigital

Разбиращ и знаещ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1960 Мнения:
КРС ще даде лицензи през лятото
обче Семвоци докато си начешат гъзовете ще стане
Май-Септември 2009та
Другата новина е че БНТ я закриват
и става БНТ1
така Канал 1 вече ще е БНТ1 а ТВ България БНТ САТ
ще се появят и другите 3 програми
БНТ Музика
БНТ Парламент
БНТ 2

ivan.shishkov

ivan.shishkov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:
Абе те поне БТК да вземат да си оправят смотания мултиплекс! То вместо да става по-добре, става все по-зле... вече освен квадратищата и сигнала им нещо се скапа и от време на време напълно изчезва без причина! Преди поне сигнала си беше ОК... а сега квадратите се примесват със грешки от слабия сигнал, образите от време на време замръзват и въобще...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни