Към съдържанието

Снимка

Търся

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
35 отговора на тази тема

ivan_69

ivan_69

Member

• Members
  • Pip
  • 23 Мнения:

Как да не е,Левскар е с Голямо Л,а ти си прост чорбар припок!

Левскар е и то уважаван от чорбарите , за разлика от теб , доказал го е от там , за разлика пак от теб.

Зевс

Зевс

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1088 Мнения:

фокуса и зевса и т.н. просто няма как да стане , с нищо не съм им навредил , само едни спортни пристрастия , с които те не могат да се примирят 

Нали бяхме един и същи! Крайно време е ти да се примириш,чорбата умре,сега духаш за литекс!

Левскар е и то уважаван от чорбарите , за разлика от теб , доказал го е от там , за разлика пак от теб.

Сега и ти докажи ,че не си прост чорбар!

focus

focus

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4685 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник Octagon sf8008
  • Моето местонахождение Costa del sol

Дриме не се мазня , а се опитвам да бъда коректен с всеки , прав си за преди години но нещата там си останаха , и се разбрахме като големи хора , нали така , а сега да ме обвинявате в това дето го правят фокуса и зевса и т.н. просто няма как да стане , с нищо не съм им навредил , само едни спортни пристрастия , с които те не могат да се примирят , спора си е спор, има го навсякъде, и пак да го кажа на никой нищо не съм навредил , и никой не съм обидил както те го правят непрекъснато , нали така , и пак да го кажа не си като тях .

Ти ли не си обидил бе боклук,ами дет съм просил по светофарите и че съм миел чинии,за какво мислиш,че се ебавам с теб толкова години,даже на лични те подканих да се извиниш тогава,ама ти не,е сърбай си каквото си надробил!Чакай сега да видиме,аз и зевса сме били един пък сега казваш,че двама те обиждаме,ти нещо кукувичка ли си?

ivan_69

ivan_69

Member

• Members
  • Pip
  • 23 Мнения:

Няма прост чорбар , има чорбар , горд с отбора си , доказателства бол.

Зевс

Зевс

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1088 Мнения:

Иди постави един венец на кочината и си лягай,това с което се гордееш е менте!

ivan_69

ivan_69

Member

• Members
  • Pip
  • 23 Мнения:

Ти ли не си обидил бе боклук,ами дет съм просил по светофарите и че съм миел чинии,за какво мислиш,че се ебавам с теб толкова години,даже на лични те подканих да се извиниш тогава,ама ти не,е сърбай си каквото си надробил!Чакай сега да видиме,аз и зевса сме били един пък сега казваш,че двама те обиждаме,ти нещо кукувичка ли си?

Фокус съжалявам , че не ги пазя личните  ,за да видиш какви лъжливи корекции си направил и постнал , ама хайде , да не се връщаме назад.

focus

focus

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4685 Мнения:

Няма прост чорбар , има чорбар , горд с отбора си , доказателства бол.

Кой отбор?Айде лягай,пък утре като преспиш,осмисли и се извини,както сергей направи,въпреки,че и него го пере съчмата!

Фокус съжалявам , че не ги пазя личните  ,за да видиш какви лъжливи корекции си направил и постнал , ама хайде , да не се връщаме назад.

Аз твойте ги пазя,недей,че пак ще ти се смеят!

ivan_69

ivan_69

Member

• Members
  • Pip
  • 23 Мнения:

Иди постави един венец на кочината и си лягай,това с което се гордееш е менте!

ЦСКА е марка , минала през всички изпитания като големите по света ,  с която всеки се гордее  , нали така , не сме като вас , мъкаааа , и отново мъкаааа.

Аз твойте ги пазя,недей,че пак ще ти се смеят!

Зная ,че ги пазиш така са те учили в партията , и зная ,че ще постнеш фалшификата , щот иначе истината ще те разобличи.

focus

focus

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4685 Мнения:
Ти пак обърна нещата на футбол,въпросът е друг,защо пишеш от сто ника,даже не го и криеш,засрами се,защо мислиш,че на иван_св не му дава никой близу,а на иван_69 ще му дадат!Сигурно се повтарям,ама аз по нагъл индивид от теб не съм виждал!

ivan_69

ivan_69

Member

• Members
  • Pip
  • 23 Мнения:

обяснил съм го , няма да се повтарям 100 пъти , а ако имаш желание помогни иначе твоя воля  , поне не пречи.

focus

focus

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4685 Мнения:

обяснил съм го , няма да се повтарям 100 пъти , а ако имаш желание помогни иначе твоя воля  , поне не пречи.

Добре,признай публично за велин_аврамов и Ганев_п и те оставям!

ivan_69

ivan_69

Member

• Members
  • Pip
  • 23 Мнения:

Абе фокус това беше преди доста години , не ги броя , дали е така или не , какво значение има за теб , а за другите им е през д...... , чесно да ти кажа ,  не те разбирам вече .Хайде лека .

focus

focus

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4685 Мнения:

Абе фокус това беше преди доста години , не ги броя , дали е така или не , какво значение има за теб , а за другите им е през д...... , чесно да ти кажа ,  не те разбирам вече .Хайде лека .

Ти не можеш ги преброй,камоли да ги помниш!

Зевс

Зевс

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1088 Мнения:

това беше преди доста години , не ги броя , дали е така или не

Ясен си бре,ама броиш колко има  да плаща Левски  и колко остават,всеки ден,а нищо не броиш за чорбата-умрелата и ментето с което се гордееш,преминало през най големото изпитание с чужд лиценз и чужд отбор и покана ,за да има глупаците,като теб да се гордеят!Да те еба у чорбара от дете!

focus

focus

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4685 Мнения:
Свинарски видя,че става тягаво и се покри,но го чакам да изригне другаде с поредните си лъжи,така и не отговори на въпросите,което е нещо нормално за него!

Зевс

Зевс

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1088 Мнения:

близоо на ЛС ,

Свинар,да зема да ти пусна едно кило домати,ама без колци,първо качество,ама не си писал от оранжерия или от космоса е запитването?

Ако викнеш три пъти:Аз съм прост чорбар-припок на трите форума!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни