Към съдържанието

Снимка

Честита Нова година

• Влезте в профила си за да пишете
12 отговора на тази тема

dream

dream

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
Честита нова 2021,
Да сте живи и здрави и дано тази година успея да си получа поръчката от едно дистанционно за OS mini (има-няма повече от 6-7 месеца го чакам) :)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
  • xariss_44 харесва това

satelitas

satelitas

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 52 Мнения:
  • Моята сателитна антена SKY SAT 120 см.
  • Моя приемник EDISION OS MINI
  • Моето местонахождение Стара Загора

Честита Нова Година

alexspur

alexspur

Полунезнаещ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 977 Мнения:
  • Моята сателитна антена 120/100,240,150
  • Моя приемник Wegoo 4K,Octagon 4K
  • Моето местонахождение под вр.Триглав

IMG-20210101-110555939-1.jpg

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 6111 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS MIO+ 4K
  • Моето местонахождение София

Честита нова 2021,
Да сте живи и здрави и дано тази година успея да си получа поръчката от едно дистанционно за OS mini (има-няма повече от 6-7 месеца го чакам) :)

Честита!

Ако е на хартийка, по телефона, на скайпа, на вайбъра или на всички останали видове месинджъри и т.н. може и да не я дочакаш :) Ако е през сайта, току виж дошла за има няма 2-3 дни

СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД

dream

dream

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
През сайта, специално нали ми каза да се регистрирам, точно поради тази причина. После се оказа, че нямало в наличност и като дойде ще бъда уведомен, та явно и така не работи схемата.
Нищо, важното е да сме живи и здрави, останалото са бели кахъри :)

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 6111 Мнения:

През сайта, специално нали ми каза да се регистрирам, точно поради тази причина. После се оказа, че нямало в наличност и като дойде ще бъда уведомен, та явно и така не работи схемата.
Нищо, важното е да сме живи и здрави, останалото са бели кахъри :)

Схема няма, модела не се произвежда от години и е нормално да няма налични дистанционни от този вид защото никой не ги купува :) Когато има налични, ако желаеш ще си купиш.

dream

dream

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
Не мога да разбера, на различни езици ли пишеме или грам не помниш? Ако е второто, моля погледни какво ми писа в скайпа, в следствие на което се регистрирах на сайта ти и поръчах въпросното дистанционно, така и не дойде (има-няма споменатите месеци)
Какво по-голямо желание от това да имам?!
Хайде със здраве, че темата я писах за хубаво!

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 6111 Мнения:

Не мога да разбера, на различни езици ли пишеме или грам не помниш? Ако е второто, моля погледни какво ми писа в скайпа, в следствие на което се регистрирах на сайта ти и поръчах въпросното дистанционно, така и не дойде (има-няма споменатите месеци)
Какво по-голямо желание от това да имам?!
Хайде със здраве, че темата я писах за хубаво!

Няма как да помня, защото не съм си писал само с теб по скайп. Пак казвам модела е стар, не се произвежда и са свършили въпросните дистанционни. Забравил съм какво сме писали в скайп преди "н" на брой месеци. Ако ти е трябвало някое за актуалните модели досега да си го получил отдавна. Но в случая ти търсиш за стар модел от който нямам и не съм имал през тези "н" на брой месеци.

Въпреки всичко имам грижата специално да те уведомя, когато са налични.

А колкото до това дали е за добро или не - не знам. Все пак става дума за твоето дистанционно и аз бих се обадил да питам през цялото това време какво става, защото може да се е забравило във времето, а не да пиша в темата която някой е отворил на връх Нова Година за да честити на останалите - занимавайки всички с моето "неполучено дистанционно", което си е чисто интригантсво. Може би в другия форум много се коркат и подскачат от такива неща, но да ти кажа честно аз пет пари не давам.

P.S. Специално погледнах какво съм писал в скайп и там ясно и точно съм ти казал в средата на октомври, че го няма налично. Казал съм ти, че ще дойде със следващата доставка и също че ще те уведомя. Не виждам кое не си разбрал, като говориш за различни езици. Знаеш, че клиента винаги има право, но в случая ти не ми правиш услуга, че ми купуваш дистанционното, а аз ти правя защото ти доставям за модел който не се произвежда от 4-5 години и който изобщо нито се продава, нито се поддържа от производителя.

Хайде със здраве!

dream

dream

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
Бояне, смятам да запазя добрия тон и да пропусна коментара ти с интригата, в противен случай щях да пльосна запитването ми за въпросното проблемно дистанционно от 09 Май 2019г (няма печатна грешка 2019 е)
Наистина ти пожелавам успех с каквото си се захванал и в никакъв случай не искам да ми правиш услуга. Така че просто забрави, по-лесно ми е да сменя както сам писа, този стар приемник :)

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 6111 Мнения:

Бояне, смятам да запазя добрия тон и да пропусна коментара ти с интригата, в противен случай щях да пльосна запитването ми за въпросното проблемно дистанционно от 09 Май 2019г (няма печатна грешка 2019 е)
Наистина ти пожелавам успех с каквото си се захванал и в никакъв случай не искам да ми правиш услуга. Така че просто забрави, по-лесно ми е да сменя както сам писа, този стар приемник :)

Според мен по-лесно щеше да бъде да ми напомниш 1-2 пъти от колкото да занимаваме всички хора. Няма нужда да го сменяш, щом толкова години е работил безпроблемно само заради едно изхабено от ползване дистанционно. Ще ти пиша на скайпа...

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1666 Мнения:

Колега dream, ако дистанционно от Os3+ става за тва mini имам 4 броя като едно е неупотребявано/чисто ново/ Ще ти ги подаря ако още са в мазето и не съм ги изхвърлил.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

dream

dream

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:

@Devnull, благодаря за предложението, но не стават, преди десетина дни, подарих на колега от форума 2 броя, че и без това подпираха мазето.

Няма грижи, факт е, че дистанционното за мини е кът с оглед на годината на производство, но Боян успя да изнамери едно, което ще свърши работа и утре ще пътува към мен, за което му благодаря :beer:

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 6111 Мнения:

Радвам се, че е станало дистанционното.

Понеже "онези" ********** са ме ограничили да не мога да пиша във вашият форум исках да ти кажа за коаксиалният кабел, че има два вида PE (или PEE) - полиетиленов, който основно се използва за външна употреба и PVC който се използва основно за вътрешна употреба. Т.е. PVC и 100години навън без проблем си е чист късмет. Тук в БГ масово се продава PVC кабел защото е по-евтин и защото търсещите не са наясно или искат най-тънката цена. 

Качественият кабел има доста параметри и последен е този дали го ядат плъховете или не. Ако искаш да научиш нещо ново обърни внимание на всички параметри от таблицата във файла който е долу и ще се убедиш сам. Това е един от най-качествените кабели в света и е на Televes, а Televes с едни на който им ползват изцяло оборудването в едно хотелче наречено Burj Al Arab Jumeirah и на още има няма няколко стотин хотела по целият свят ;)

Прикачени файлове

• todor2018 харесва това

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни