Към съдържанието

Снимка

EPG случайни символи

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

mrslv

mrslv

Newbie

• Members
  • 2 Мнения:

Здравейте,

Мисля, че след ъпдейт на системата, EPG-то на каналите които са на честота 12271.00 на ХеласСат 3 са на маймуница - случайни символи. Каналите на другите честоти са ОК и са на кирилица.

Ползвам Edision OS nino с инсталиран openATV

Може ли някой да ми даде съвет как да се справя с тази ситуация?

Поздрави

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1654 Мнения:

Ами вчера го видях и аз на OsNino+. Това е с OpenATV 6.4. Пробвах всичките му версии и все така. Накрая инсталирах последния 6.3 и работи.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1654 Мнения:

Е сега реших на това тъпо ама мноо тъпо ATV да довърша настройките и какво се оказва.

Не ми вижда самбата на приемника ми с хард диск. Бах го - махам го веднага и си му слагам HDF да си ми е добре работата.

mrslv

mrslv

Newbie

• Members
  • 2 Мнения:

Devnull,

Аз съм с версия 6.4. Но доста време с тази версия си работеше нормално. Ако проблемът наистина е в следствие на някакъв ъпдейт то след още някои и друг ъпдейт ще се оправи :), надявам се.

Това, което не мога да свържа с ъпдейта е защо точно на конкретна честота го има този проблем а на другите не. От друга страна след като си минал на 6.3 и проблемът е изчезнал... остава вероятността да е от ъпдейт.

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1654 Мнения:

Разбира се, че е от ъпдейт. Аз обаче крантутняците не мога да ги чакам след като ми са развалили имиджа тепърва да го оправят. Лошото е че това се внедрява и в други имиджи. Днес пробвах OpenHDF 6.5, който не е пуснат още официално на OsMio 4K+ и същата работа.

За това много пъти съм казвал - не ъпдейтвате имиджи никога. По-добре си инсталирайте мултибуут ако приемника няма вграден и първо тествайте.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни