Към съдържанието

Снимка

самсунг смарт тв забива

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

halil67

halil67

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 102 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1,60
  • Моето местонахождение гр.котел

здравейте имам следният проблем с самсунг смарт тв забива постояно  когато правя настройки не мога да ги довърша до край забива и налага се да го иключа от контакта и пак да го включа  и после пак да го изключа вече ми омръзна не иска да се свърже с безжична мрежа просто проблеми и проблеми ако някой се сблъскал с такъв проблем нека да пише ..благодаря от сега 

Boian

Boian

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 510 Мнения:

кой модел е самсунга. При гледане на тв забива ли пак или не? В гаранция ли е?

DreamMan
Dreambox 7020S (80 gB), Dreambox500S , Dreambox 800 HD 250Gb ,IAMM NTD36 HD , Dish 180см & 2 x 150см & 2 x 90см & 5 x 60см офсет

halil67

halil67

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 102 Мнения:

колега здравей  при гледане не забива гледам с приемник обаче не се свързва с рутери смених вече трети рутер... с лан кабел се свързва много трудно за нета и след половин час пак показва че  не е свързан ...а като вляза в настройките и постояно забива  с хиляда зора с изключване и включване от контакта го настройвам

halil67

halil67

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 102 Мнения:

http://prikachi.com/...80/9688680S.jpg

Boian

Boian

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 510 Мнения:

здравей

имам пълен комплект платки за този тв и wifi модула

пробвай като начало да дадеш фактори ресет но от сервизното меню задължително !!!    TV е в сандбай -   info - menu - mute - power .

в първата опция има фактори ресет

пиши какво е станало 

DreamMan
Dreambox 7020S (80 gB), Dreambox500S , Dreambox 800 HD 250Gb ,IAMM NTD36 HD , Dish 180см & 2 x 150см & 2 x 90см & 5 x 60см офсет

Kiril Nezkov

Kiril Nezkov

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 195 Мнения:

Същият проблем го има и при мен, колега. Уж F серия се води висок клас, ама само. :D Често се разкачва от безжичната мрежа. Вместо да  го изключваш от контакта, пробвай да задържиш по-дълго копчето за включване/изключване на дистанционното. Така прави рестарт с логото.

Boian

Boian

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 510 Мнения:

рестарт и ресет са различни работи. Ресетвайте за да поосвободите малко памет

Успех

DreamMan

Ивелин

Ивелин

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 287 Мнения:
  • Моето местонахождение Разград

ако е с андроид задържайте бутони за да ви излизат опции за спиране на работеи приложения, кои бутони не мога да ви кажа, но в упътването го пише кои са.то е равносилно на рестарт със задържането на червения бутон.

C band- 2.40m 100.5E- 34.5W ; KU band 1.50m 85E-34.5W

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни