Към съдържанието

Снимка

Icon Iron plus 4K

Най-добър отговор Kiril Nezkov , Вчера, 14:37

Кво ни интересува твойте глупости,ако нема кво да кажеш барем не спами,разбрахме,че ти е скъпо,че е дърво,че гърците са гранясали!Сумати странници наспами,ако ти се спами ела в темата спорт,там и корове може да хапнеш без бан!

Като ви гледам спортове в темата :D , а тук само некви  линкове за амазони и ебей дето никой не ги захапва. Марокански комари. :D

Макс 4 и другите се гледа без никакви добавки. Големи откриватели на топлата вода. Смешници!

Вижте цялото мнение »

• Влезте в профила си за да пишете
725 отговора на тази тема

Kiril Nezkov

Kiril Nezkov

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:

Чудя се въобще как не те е срам. Никой нищо няма да ти даде, линиите са за лично ползване! Аз съм се разбрал с колегите - линиите са безплатни и безвъзмездни! Една стотинка не съм им искал! Да си ги ползват със здраве!

Tи ли, бре, дето щеше да внасяш украинските дръвца с автобус. Торба лъжи! Качествени линии - бол.  Колегите ти да се носят баките за бозицата по Коледа и да те цунат по газо. Трима човека линии. Поне ги направи файтон :D

Като нямаш сила, вдигай щанги, не щайги.

Niksan

Niksan

koko_varna

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2078 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1,5m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910
  • Моето местонахождение Варна

Бих се занимавал с тебе, Кирчо, ама то какво ли да се занимавам.... Ти си като мравките. Дори не забелязваш, че си ги настъпил. Довиждане!

7724b7a532f054a8.jpg

Kiril Nezkov

Kiril Nezkov

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:

Бих се занимавал с тебе, Кирчо, ама то какво ли да се занимавам.... Ти си като мравките. Дори не забелязваш, че си ги настъпил. Довиждане!

Няма нужда да се занимавате с мен. Знам какво предлагате. Занимавайте с тези дето им пробутвате украинските боклуци, барабар с половинчатите (безплатни) линии и си мислят че нещо гледат.Нека се заблуждават, а вие сте далече от модата.  Разходете се из нета и вижте какви качествени неща се предлагат. Понимаешь!? :D

Серхи

Серхи

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1833 Мнения:
Киртак хващай пътя почна и мен да дразниш.

jorkin29

jorkin29

• Members
  • PipPipPipPip
  • 309 Мнения:
Ама вие сами се дразнете.Накажете простака с мълчание.Това е най-голямото наказание.

Изпратено от моят Lenovo K10a40 с помощта на Tapatalk

парабола-2м (75E-31.5W)офсет-1.20(50E-30W)

Серхи

Серхи

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1833 Мнения:
Screenshot-2019-08-18-01-51-33.png
И без icone ги гледаме ама друго си е от 7Е

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни