Към съдържанието

Снимка

моля за помощ за избор на хд приемник тигар

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

halil67

halil67

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 15 Мнения:

добър вечер и за много години искам да си купя ниско бюджетен хд приемник тигар обаче има доста модели не зам кой модел е по добър и се подържа ако има някой свестен колега да каже или да ми пише на лични благодаря ви от сега.......... модели няма да пиша понеже  изхвърлиха ме от другият форум като мръсно коте за това питане  за приемника тигар ако знаех че е забранено нямаше и да питам или да пиша... нали за това сме хора да питаме знаещите..............заради  тоя въпрос не ме допускат в форума това е ужасно нещо аз несъм никакво рекламно лице гледам да си купя някой ефтин приемник  но това е БЪЛГАРИЯ за съжаление,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

vBulletin съобщение

Вашите възможности за писане във форума са ограничени, поради следните причини:
reklama

Дата, на която възможностите Ви за писане във форума ще бъдат възстановени: 04-04-2019, 22:00

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2305 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник xtrend 9500
  • Моето местонахождение Costa del sol

добър вечер и за много години искам да си купя ниско бюджетен хд приемник тигар обаче има доста модели не зам кой модел е по добър и се подържа ако има някой свестен колега да каже или да ми пише на лични благодаря ви от сега.......... модели няма да пиша понеже  изхвърлиха ме от другият форум като мръсно коте за това питане  за приемника тигар ако знаех че е забранено нямаше и да питам или да пиша... нали за това сме хора да питаме знаещите..............заради  тоя въпрос не ме допускат в форума това е ужасно нещо аз несъм никакво рекламно лице гледам да си купя някой ефтин приемник  но това е БЪЛГАРИЯ за съжаление,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

vBulletin съобщение

Вашите възможности за писане във форума са ограничени, поради следните причини:
reklama
Дата, на която възможностите Ви за писане във форума ще бъдат възстановени: 04-04-2019, 22:00

Тия са частен клуб и ако не им харесаш те банват!Забрави ги като мен и това е!Учи езици,щото чуждите ще те приемат а от своите само нож в гърба може да очакваш!
  • Марти и halil67 харесват това

halil67

halil67

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 15 Мнения:

Тия са частен клуб и ако не им харесаш те банват!Забрави ги като мен и това е!Учи езици,щото чуждите ще те приемат а от своите само нож в гърба може да очакваш!

благодаря колега да си жив и здрав не знаех че са частен клуб аз исках само  помощ за закупуване на ниско бюжетен  приемник тигар понеже са доста модели и не знам точно кой модел ще ми върши работа понеже цените  са от 50лв до 100лв за различни модели

gogyto

gogyto

рашън))

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:
  • Моята сателитна антена Sky Sat 125
  • Моя приемник Octagon SF 4008
  • Моето местонахождение Ruse

Колега, кажи точно за какво ти трябва приемника, мога да помогна.

Публикувано изображение

halil67

halil67

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 15 Мнения:

. ........            колега здравей искам да знам дали със всичките модели се гледат едни и същи програми..  и не мога да избера кой приемник да купя колебая се между трите..... Сателитен приемник NOVA HD .......   Сателитен приемник Tiger X100 HD ....Сателитен приемник NOVA HD+ h265...... удари ми едно рамо за избора благодаря ти от сега

emomcm

emomcm

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 540 Мнения:

определено този NOVA HD+ h265,пък и четете резюмето  какво има в него като данни,Пък и за 100 лева няма да вземеш самолет,

STICKMAN RADIO

halil67

halil67

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 15 Мнения:

определено този NOVA HD+ h265,пък и четете резюмето  какво има в него като данни,Пък и за 100 лева няма да вземеш самолет,

колега благодаря ти за отговора чаках някой по запознат с тия работи да ми каже кой модел да взема  .. защото чета и не мога да разбера кой модел е с повече екстри... защото съм бос по тия работи....ако ми дадеш да настройвам сат антени на повечето  спътници  да им слагам мотори дайзек ключове да сканирам програми на dvs приемници съм перфектен   

gogyto

gogyto

рашън))

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:
  • Моята сателитна антена Sky Sat 125
  • Моя приемник Octagon SF 4008
  • Моето местонахождение Ruse

Аз имам тигър 90хд и си работи добре, 100 модела е подобен.

Естествено най-добре е да има лан, така че NOVA HD +265 е за предпочитане пред всички и има 15 месеца ред сървър към него.

Публикувано изображение

halil67

halil67

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 15 Мнения:

Аз имам тигър 90хд и си работи добре, 100 модела е подобен.

Естествено най-добре е да има лан, така че NOVA HD +265 е за предпочитане пред всички и има 15 месеца ред сървър към него.

поръчах два приемника NOVA HD+ h265    Сателитен приемник Tiger X100 HD  обаче няма налични ще чакаме другата седмица

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни