Към съдържанието

Снимка

Zgemma H9S 4UHD

s/w

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 36 Мнения:
Добър вечер и честита Коледа на всички форумци от сайта!!!!Това за което ще ви питам е следното?След монтиране на съществуващите имиджи как мога да се освободя от някои напълно ненужни функции според мен,ако някакси ме разбирате.Първо нямам моторетка,тоест позиционери и другите съпътствъщи обслужващи софтуерни елементи просто са ми в повече.Второ мразя притоплени манджи,тоест всички съпътстващи неща за запис не ме вълнува.Трето не мога да подкарам хорчето да ми пее на ушенце var/etc и нищо?Монтирам само неща които са съпътстващи s/w-то?Нищо чуждо Имам чувството че някои неща са малко или много барнати или чрез пароли или нещо друго?

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 36 Мнения:
Когато реша да видя оскама и има там като някакви настройки където иска име и парола + порт по спомен но не смея да пиша да не оакам каките.Иначе ми дава че оскама е активен и кам 2.3.0.Каките пеят но оскама поне според моите скромни познания не?Така че някой ако може дословно да напише какво точно се пише,дали нямя да се оака всичко ако се напишат някакви думи от типа на роот,ЗгеммаХ9С?Порта е 16001 по спомен?Извинявам се предварително за невежеството ми!!!!

angel_temelkov

angel_temelkov

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 123 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1,10+3 x 0.80+0.60
  • Моя приемник 2x Xtrend ET8000
  • Моето местонахождение London

С така зададен въпрос ....... отговора ще е тегав . Напиши си го в прав текст . Нищо няма да се оаква . 16001 е порт за CCcam info .... ти говориш за оскам ...... нещо тотално омаза нещата ми се струва . Оскама работи с CCcam протокол . Иначе IP на бокса после :16001  . Примерно 192.168.1.15:16001  Виж си паролата и юзер нейма в oscam.conf файла . 

-Ама как бе младеж? Как да го свържа?
-Кабелът към напречната греда на тавана, а другият край към шията. Това е!

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 36 Мнения:
Благодаря малко късно но го подкарах през файловете в една от папките,просто смених тези на имиджа с мои и той запя велик е нашия войник!!!!!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни