Към съдържанието

Снимка

Edision OS mio 4K

• Влезте в профила си за да пишете
36 отговора на тази тема

joropet

joropet

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 405 Мнения:
  • Моята сателитна антена TOR 90
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение София
Колега, ако не си сканирал на 39 мултистрим каналите, пусни едно сляпо сканиране на 39 изток, за да видиш дали ще ги открие. Идеята е, че като менкат честотите със сляпото, можеш да откриеш канала сам, а не да чакаш на някой.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

angelsat

angelsat

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 235 Мнения:
  • Моето местонахождение Търговище

Ами той и със мрежовото търсене си ги откри,но бяха около 350-360,а със сляпото над 400,само не знам освен нашите други има ли на мултистрийм.

GIGA BLUE QUAD 4K TRIPLE-Openspa7.3.09,Mut@ntHD51-Openspa7.3.09/OpenATV6.2/ CI+TricolorTV/,GIGABLUE TRIO 4K-OpenATV6.2,
Samsung-65NU71024K,,Samsung-43J5500...

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 235 Мнения:

Не се карайте за глупости колеги,празници са,а който има мерак и средства,купува и тества на воля.Моя го взех със заем,тъй като от алито ми изпразниха картата,а бях го поръчал вече на Боян,но както е казано кеф цена няма.Весело изкарване на празниците на всички.

GIGA BLUE QUAD 4K TRIPLE-Openspa7.3.09,Mut@ntHD51-Openspa7.3.09/OpenATV6.2/ CI+TricolorTV/,GIGABLUE TRIO 4K-OpenATV6.2,

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3826 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник Octagon sf8008
  • Моето местонахождение Costa del sol

Жив и здрав колега,весели празници!

На мен засега 4к приемник не ми трябва,но питам за няколко познати,които държат да си сменят приемниците заради 2 програми в 4к!Идеята ми беше,да им избера най малкото зло за да не трябва после аз да ги ръчкам!

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5999 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
Приемника е страхотен и с броадком процесор за разлика от згемата и 8008. За незнаещите ще кажа, че процесора на згема и 8008 е лоу кост хайсиликон процесор който струва точно 5$. А целият бокс с хай силикон процесор е около 40$ и уви не е клас А. Броадком процесорите са доста по скъпи и нищо, че в случая е двуядрен.

Малко факти:

1. В момента се работи върху поддръжка на BT аудио

2. Мултибута поддържа 4 имиджа.

3. Vtuner поддържа 12, а vu+ 3 и след това ребуут. Хай силикон боксовете поддържат само 1 (sf8008)

4. Hisi cpu e лоу кост процесор (евтиджак) Mutant HD60, AX HD60, Zgemma H9, Dinobot, Axas HIS Всички са с този евтин процесор.

5. BCM е VU+zero4k, Edision osmio4k и скоро Qviart lunix 4k. BCM е Броадком процесор :)

P.S. Хардуерният блинд скан работи!
  • focus и joropet харесват това
СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3826 Мнения:

Сега по темата ако може,които се е  сдобили с въпросният приемник да споделя как работи,ще съм благодарен,както казах вече,че за момента на мен 4к приемник не ми е нужен но имам няколко познати които ме натискат да си сменят щайгите и ми трябва нещо като за потребител не за ръчкане!

Благодаря предварително!

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5999 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
Темата е разчистена (трайно). Ревю ще направя тези дни като се прибера в БГ.

Поздрави!
СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 235 Мнения:

Сега по темата ако може,които се е  сдобили с въпросният приемник да споделя как работи,ще съм благодарен,както казах вече,че за момента на мен 4к приемник не ми е нужен но имам няколко познати които ме натискат да си сменят щайгите и ми трябва нещо като за потребител не за ръчкане!

Благодаря предварително!

Колега,според мен на твойте познати им трябва обикновен приемник,а не линукс.Няма как приемник със енигма да не го ръчкаш,какъвто и да е той.Но за хора които не разбират поне малко,им ставаш абонат.Наскоро продадох на приятел Os Mini настроен и работещ без проблем и познай,всяка седмица съм у тях.Така,че ти решаваш.Питаш за миото,аз от както съм го взел,не съм имал никакъв проблем,поне затова което на мен ми трябва.Ще ти дам пример с октагона който взех на приятел и се оказа,че не потдържа T2 MI на мултистрийм,а при миото го има,което мен не ме интересува,но него да,защото е украинец и излиза,че съм го подвел в избора.Така,че съвети всеки може да даде,но може и да сбърка.

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3826 Мнения:
прав си за съветите,те затова са и съвети,а всеки сам да си преценя!Кой октагон не потдържа т2 ми?

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 235 Мнения:

прав си за съветите,те затова са и съвети,а всеки сам да си преценя!Кой октагон не потдържа т2 ми?

8008,а миото още го нямаше,иначе избора щеше да е ясен.

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7510 Мнения:

8008 и при него работят с astra-sm,даже би работил и пакета на 30w,но в момента нямам 30w

cdd68e362f113b4e2373ab8457a257df.gif

Dbox2 Nokia ... и още няколко негови наследника , UFS910/dbox3/ и AZBox HD   :)
AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

Истинската българска история!

http://sparotok.blog.bg/

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 235 Мнения:

8008 и при него работят с astra,даже би работил и пакета на 30w,но в момента нямам 30w

Не знам какво е астра и не съм се занимавал,а онова сече и картина и звук яко :)

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3826 Мнения:

8008 и при него работят с astra-sm,даже би работил и пакета на 30w,но в момента нямам 30w

за испанският терестриял ли става дума,че работи на мултистреам?

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7510 Мнения:

Да AxxxxxS :tongue:

@angelsat

Благодаря,това,че сече е от драйверите,а относно астра ,чети ,например тук:

https://www.satellit...p-guide.170042/

cdd68e362f113b4e2373ab8457a257df.gif

Dbox2 Nokia ... и още няколко негови наследника , UFS910/dbox3/ и AZBox HD   :)
AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

Истинската българска история!

http://sparotok.blog.bg/

fanfan

fanfan

• Members
  • PipPipPip
  • 170 Мнения:

Възможно ли е с приемник EDISION OS MIO 4K UHD DVB-S2X/T2/C Multistream, да се стриймват едновременно каналите от един транспондер dvb/s2 и каналите от един mux dvb-c . Стриймва ли с успех UHD канал във външна мрежа като е изпълнено условието на двете мрежи да поемат 50/50 Mb/s.

Pasat Ф140, LNB Inverto 0,3db, Super PowerJack 12", NP-601, {DM500s, DM800PVR} - clone {Gemini - mbox 0.4}, {Vu+ solo2}, {4°W-57°E}

pazar

pazar

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:

Здравейте,тази тема Мио4к изгоря бързо като бенгалски огън. Дълбока тишина.

pazar

pazar

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:

Edision Os Mio 4k Plus UHD.          Здравейте,днес прочетох че ще пуснат нов модел Едисион Ос Мио 4К Плюс Ухд.Новото е монитор Олед и втори тунер сат.Останалото без промяна.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни