Към съдържанието

Снимка

Edision OS mio 4K

• Влезте в профила си за да пишете
33 отговора на тази тема

angelsat

angelsat

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 211 Мнения:
  • Моето местонахождение Търговище

Да очакваме ли новия член на Edision и кога.До колкото знам излиза през декември,но Боян сигурно най добре знае кога ще го има при него и ще ни информира.

GIGA BLUE QUAD 4K TRIPLE-Openspa7.3.04,Mut@ntHD51-Openspa7.3.04/OpenATV6.3/ CI+TricolorTV/,EDISION Os MIO4k-Openspa7.3.04,EDISION OSmega-Openspa7.3.04,
Samsung-55JU60004K,Samsung-43J5500...

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 211 Мнения:

На sf8008 цената е под 300лв,а е със сходни параметри,така че ако излезе около тази цена,го взимам веднага.

GIGA BLUE QUAD 4K TRIPLE-Openspa7.3.04,Mut@ntHD51-Openspa7.3.04/OpenATV6.3/ CI+TricolorTV/,EDISION Os MIO4k-Openspa7.3.04,EDISION OSmega-Openspa7.3.04,

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5995 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
  • Моето местонахождение София

Да очакваме ли новия член на Edision и кога.До колкото знам излиза през декември,но Боян сигурно най добре знае кога ще го има при него и ще ни информира.

Приемникът ще излезе на 15 декември, като тогава ще дойдат първите бройки, които ще са ограничени. След това през януари ще пристигне цялото количество.

В България към 20 декември.
  • angelsat харесва това

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:
:idea: EDISION БЪЛГАРИЯ - WWW.EDISION.BG :guitar:

ERD

ERD

леко напреднал

• Members
  • PipPip
  • 67 Мнения:
След като е наличен няма ли да има едно ревю?Да го видим как се представя.

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 211 Мнения:

След като е наличен няма ли да има едно ревю?Да го видим как се представя.

Много бързаш колега,те вчера го получиха и днеска ревю,няма как да стане тази работа.След 2-3 дена мога да ти кажа в общи линии как се държи,но не и ревю :)

• ERD харесва това

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 211 Мнения:

За няма и час настроих всичко без никакъв проблем,мога да кажа,че работи перфектно.Довечера повече :)

joropet

joropet

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 405 Мнения:
  • Моята сателитна антена TOR 90
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение София
Blind scan работи ли?

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 211 Мнения:

Перфектно сравнен с кой????

Може би с УФтагона :) ,VU не съм имал,иначе като работа и картина с мутанта.

Blind scan работи ли?

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Не мога да кажа,никога не съм ползвал и не знам как трябва да работи,за да обясня.Аз друго исках да кажа,че включваш,настройваш без кандърми и нерви и работи това,което ми трябва на мене.А и време трябва за повече тестове.Сега почвам с мултибута,после мултистрийма и т.н

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 211 Мнения:

Нещо не си ме разбрал,не съм казал,че октагона е лош приемник и да настроих го и работи.Не беше мой и го върнах на човека,но с някои неща срещнах трудности и нерви,особенно с мултибута,но може и от мен да е,но не съм от разбирачите, а само любител,за това беше УФа.И за мутанта не си разбрал,той е най добрия ми приемник до сега и да не забравим,че го взех благодарение на теб, айде сега :drinks:

vankata72

vankata72

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 35 Мнения:
  • Моята сателитна антена 2.40
  • Моя приемник DM 800PVR,Edison
  • Моето местонахождение Mezdra

Здравейте колеги!Вече съм притежател на Едисон Мио и срещнах първите трудности.Приемника е супер но не мога да го настроя да чете картата на була.Качвам оскама от плъгините му,но той не я чете.Но пък шера върви без проблем.Пробвам да сменя бинарния файл и оскама кръшва,спира и шера.Същия бин файл го ползвам на Ос Мега и там няма проблем.Знам че и примото по същия начин крашваше с друг бин файл,но пък примото с неговия оскам чете картата.Пробвах няколко оскама и пак крашва.Ако някой има идея да сподели.Благодаря!

Dreambox 800HD,Edison OS Mio 4K,Edison OS Mega,Dreambox 500S,парабола 2.10 конв.Inverto 0.2db,офсет 0.90 четири конв. ALPS 0.5db,офсет 0,90 дв.конв.GS за кръг.поляризация 0,3db,офсет 0.60 четворен.конв.GT-TC40 0.2db,DISEqC Едисион 10x1.

vankata72

vankata72

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 35 Мнения:

Благодаря,оправих се.Промених конфига,сложих ето това и стана.Започна да чете чергата и получава емм!

[global]
disablelog = 1
logfile = /tmp/oscam.log
logduplicatelines = 1
clienttimeout = 9000
unlockparental = 1
nice = -1
maxlogsize = 1024
dropdups = 1
block_same_ip = 0
emmlogdir = /etc/tuxbox/config
lb_mode = 1
lb_save = 500
lb_min_ecmcount = 3
lb_savepath = /tmp/.oscam/oscam.stat
ecmfmt = c:s #l
failbantime = 15
failbancount = 3
suppresscmd08 = 1

Dreambox 800HD,Edison OS Mio 4K,Edison OS Mega,Dreambox 500S,парабола 2.10 конв.Inverto 0.2db,офсет 0.90 четири конв. ALPS 0.5db,офсет 0,90 дв.конв.GS за кръг.поляризация 0,3db,офсет 0.60 четворен.конв.GT-TC40 0.2db,DISEqC Едисион 10x1.

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2305 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник xtrend 9500
  • Моето местонахождение Costa del sol

И как се държи приемника,стабилен ли е ,забива ли,някакви проблеми?Интересува ме като за обикновенн потребител,слагаш имиджа и забравяш?Не ме интересува от гледна точка да го ръчкам всеки ден!

vankata72

vankata72

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 35 Мнения:

И как се държи приемника,стабилен ли е ,забива ли,някакви проблеми?Интересува ме като за обикновенн потребител,слагаш имиджа и забравяш?Не ме интересува от гледна точка да го ръчкам всеки ден!

Колега,за 2 дни какво ли не правих с него и досега не е забил и един път.Картината е супер.Няколко пъти сменях имиджа заради проблема с оскама,но сега съм с опен пли 7 и се държи добре.Засега не съм забелязал проблеми,ако нещо забележа ще пиша!

• focus харесва това

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2305 Мнения:

Колега,за 2 дни какво ли не правих с него и досега не е забил и един път.Картината е супер.Няколко пъти сменях имиджа заради проблема с оскама,но сега съм с опен пли 7 и се държи добре.Засега не съм забелязал проблеми,ако нещо забележа ще пиша!

Ако си с мотор,под усалс как се държи?

vankata72

vankata72

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 35 Мнения:

Ако си с мотор,под усалс как се държи?

С линеен мотор съм.

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2305 Мнения:

С линеен мотор съм.

чак сега погледнах,че си с 210см :smile:

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2305 Мнения:

В крайна сметка някои може ли да потвърди,че този приемник работи по добре от тоягата октагон?Да ме прощават колегите дето ръчкат октагона!

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 211 Мнения:

В крайна сметка някои може ли да потвърди,че този приемник работи по добре от тоягата октагон?Да ме прощават колегите дето ръчкат октагона!

Мен пък да ме прощава колегата Neo,но за мен миото е приемника.Със три имиджа на мултибут,а от вчера и openspa,който ми е фаворит,за сега не съм видял никакъв проблем.

• focus харесва това

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2305 Мнения:

Ако връткаш мотор под усалс,моля сподели как се държи?

Весели Празници на всички!

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 211 Мнения:

Така и не сподели работи ли сляпото сканиране или не.Толкова ли е трудно?

Да пробвах го на хелас и на 5гр запад и аз казах,че не знам какво да гледам,просто сканира по бавно.Нямам мотор под усалс.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни