Към съдържанието

Снимка

Какво да го правя.

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1627 Мнения:

Честно казано иде ми да го метна през прозореца. 

Бояне, подгони ги да оправят имиджите.

Както си работеше без никой да прави никаква ама никаква промяна по итношение на плъгини и настройки отказа да показва ветера(времето) . Днес 10 префлаша с имиджи от различни дати - стари и нови пак не помогнаха Визирам главно OpenAtv и OpenHDF.

За сведение и на OSS3+ с новите имиджи е същата работа като на него ползвам стар имдж и там си е наред.

screenshot_2018-10-12_21-52-57uTIoV3aWnC

OSS3+, Pingulux и малко зверче k1 plus dvb-s2/t2 - android. Антени - 3 цокалата от бебешките години на детето

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 988 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

Сложи Опен Пли и няма да чувстваш липсата на тая глупост.

Ти през прозореца на хола не виждаш ли дали е слънчево  или облачно???

Аз да , а ти????

Това в кръга на майтапа , за мен тия имиджи с времето и прочие са си пълни изгъзици.

Mut@nt 51HD 4K  ,Octagon SF 8008, Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1627 Мнения:

Pli-то е много бедно. Колкото до поглед през прозореца не ми е трудно пък и този приемник не гледам аз на него. Дразни ме факта, че загубих 3 часа да си играя с флашване на имиджи за да видя къде и какво работи. Едно време с китайските дриймове като нещо не работеше не му обръщах внимание заради това че е менте. В случая са оригинални приемници и не искам да съм опитно зайче. То да те е страх да си ъдейтнеш имидж направо.

• gogotogo1 харесва това

OSS3+, Pingulux и малко зверче k1 plus dvb-s2/t2 - android. Антени - 3 цокалата от бебешките години на детето

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни