Към съдържанието

Снимка

Булсатком

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
23 отговора на тази тема

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 597 Мнения:

Има ли още лалига канала на фюжъна, някой знае ли :tube:

gogotogo1

gogotogo1

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 333 Мнения:
  • Моето местонахождение София

Благодаря за отговорите.
От 1/2 дни съм с EDISION nino. Зареден с Open PLI6. Емулатори cccam; mgcam и оскам. Странно ми е малко как са разхвърляни из папките бинарните и конфиг файловете. На стария ми приемник работеха сскам; мжкам ; викард и оскам на някои пакети. Гласих ги сам т.е. не съм съвсем от гората. След няколко часова игра тръгнаха FTA каналите :sostupid: и май мжкама.Странното е че ключовете виждам че вървят, но картинка няма.Варианти:1.пуска ми стари ключове /малко не го разбирам как ще стане/ 2.Настройки- прегледах ги 5 пъти а и ФТА-тата работят.3. Чакам помощ и акъл от патили и накрая го преинсталирам .Ако някой има опит с този приемник може да сподели кой имидж работи добре

Слагай опенатв 6.2 и 1 флашка и после на мултибуут каквото има за този приемник си тестваш на воля.

най добре работи атв и опенхдф,опенпли за мене е най куция имидж

1.60 parabola 75e-30w; Тelesystem OF100-36e;Bulsatcom 80см.-39e; Debian-8.7.1 ;Edision Os Nino, ZgemmaH7S 4k; Octagon SF4008 4k

StatSK

StatSK

Newbie

• Members
  • 3 Мнения:
  • Моята сателитна антена 60;75;93;150
  • Моя приемник Amiko Alien 8900
  • Моето местонахождение Павликени

Благодаря

keleme

keleme

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 132 Мнения:

Тия няма ли най-накрая да си оправят качеството на картината, от няколко дни БНТ НД стана БНТ3 с лайняна резолюция. Те почти всичките са така, мачове не се гледат заради размазване.

VU DUO + XTREND ET9200 PB Enigma

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни