Към съдържанието

Снимка

Нов софтуер за EDISION PRIMO IP S2 (H.265/HEVC/MULTISTREAM) v. 1.04.53

v. 1.04.53

• Влезте в профила си за да пишете
15 отговора на тази тема

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5980 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
  • Моето местонахождение София
Нов софтуер за EDISION PRIMO IP S2 (H.265/HEVC/MULTISTREAM) v. 1.04.53

Можете да изтеглите директно от ТУК

1. Разархивира на флашка файла Primo_IP_S2_v1.04.53.mupg. (задължително се прави EJECT, SAVE REMOVE или премахване на USB устройство от компютъра преди да извадите флашката)

2. Menu -> Instalation -> Firmware Upgrade -> Upgrade method USB.

3. избира се софтуера и се натиска OK.

Приемникът ще се рестартира само когато е готов.

!!! НЕ ИЗКЛЮЧВАЙТЕ ЗАХРАНВАНЕТО ПО ВРЕМЕ НА СОФТУЕРНИЯ ЪПГРЕЙД !!!

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:
:idea: EDISION БЪЛГАРИЯ - WWW.EDISION.BG :guitar:

Серхи

Серхи

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1214 Мнения:

Има ли нещо ново Бояне или да тестваме. :smile:

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5980 Мнения:

Още не съм го тествал, но пишеше, че е оптимизиран и работил по-бързо. Дали е така незнам още. Също и сталкера е по-бърз.

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1283 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник Edision Primo
  • Моето местонахождение Русе

При мен започна , понякога когато е бил на стендбай да не разпознава вифито при вкючване на приемника . Оправя се с изваждане и вкарване на стика .

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5980 Мнения:

При мен започна , понякога когато е бил на стендбай да не разпознава вифито при вкючване на приемника . Оправя се с изваждане и вкарване на стика .

Моят в къщи е с 48. 53 е тестова така или иначе, но ще я пробвам, защото аз само с WiFi го използвам.

myrmorko33

myrmorko33

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 93 Мнения:

Забелязах, че след рестарт на оскамсървъра приемника забива на един канал и само рестарт го оправя.Няколко пъти блокира когато дълго време работи на един канал, примерно 4-5 часа. Това с 53. с по-стари версий не съм пробвал. Приемника го имам от 2 седмици. По принцип ме интересува дали има автоъпдейт на була? За сега вкарвам всичко ръчно през ФТП. Би било интересно дали би работил и с други WiFi стикове за в бъдеще. имам 6 различни и нито един не бива разпознаван. 

Серхи

Серхи

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1214 Мнения:
Пробвай 50 версия.

myrmorko33

myrmorko33

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 93 Мнения:

Пробвай 50 версия.

Чудех се даже и за 48. Тия дни ще пробвам. Само не разбрах за була, дали има автоъпдейт? 

Би било интересно дали мога де шерна една HD+ която върви по ГБОКС в друг приемник. Ама това По-нататък. Иначе за цената си приемника прави добро впечатление. 

myrmorko33

myrmorko33

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 93 Мнения:

Така...Сложих 50 версия. Пак забива след рестарт на Оскама от компютъра. Успях да подкарам шера на HD+ картата, но картината пикселизира от време на време, понякога забива за кратко. Не се имамам за разбирач и може да съм объркал нещо при настройките. Проблем със замръзване на един канал след дълго гледане не забелязвам. 

Серхи

Серхи

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1214 Мнения:
Само да вметна че Примото се дъни на сигнали на ръба на dvbs2 транспордери,веднага давам пример 62Е 11555V30000 с антена 2.20 насича с Golden Voyager2 върви гладко 57.0Е Таджикския пакет с Примото насича с Voyagera не 25.5Е
Bein sport насича с Примото с Voyagera върви гладко сори за антирекламата ама на черното не мога да кажа бяло.

vankata72

vankata72

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 31 Мнения:
  • Моята сателитна антена 2.40
  • Моя приемник DM 800PVR,Edison
  • Моето местонахождение Mezdra

Снощи на примото ми излезе надпис че има нов софт 4.60.Но понеже гледах Гришо и не го ъпдейтнах.Дали наистина има нов?

Dreambox 800HD,Edison OS Mega,Dreambox 500S,,парабола 2.40 конв.Strong 0.3db,офсет 0.90 четири конв. ALPS 0.5db,офсет 0,90 дв.конв.GS за кръг.поляризация 0,3db,офсет 0.60 четворен.конв.GT-TC40 0.2db,DISEqC Едисион 10x1.

Серхи

Серхи

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1214 Мнения:
И при мен излезе същото съобщение.

mihni1

mihni1

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 94 Мнения:
  • Моя приемник Edision pingulux,
  • Моето местонахождение Раднево

И при мен излезе същото съобщение.

От няколко дена го изписва,но не го открих никьде в нета.Даже и на тяхната страница.Пробвах онлайн през приемника но ми зареди софт 43 и ми изтри всички айпи листи.А бях с 48.

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5980 Мнения:

да има. сега ще го кача;)

баисар

баисар

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 81 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1м.hh&(39/42E)
  • Моя приемник Edision Primo IP S2
  • Моето местонахождение ASENOVGRAD
При мен излезе съобщението за нов софт.. дадох му ок..инсталира се нормално..оскама и приемника си работят нормално..не видях да има каквито и да е промени.
* Нещичко за пушачите на ЛС *Edision Primo IP S2*Amiko DM3800(45E-30W)*2x60см.(39/42E)*Inverto black ultra & quad*

mihni1

mihni1

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 94 Мнения:
  • Моя приемник Edision pingulux,
  • Моето местонахождение Раднево

При мен излезе съобщението за нов софт.. дадох му ок..инсталира се нормално..оскама и приемника си работят нормално..не видях да има каквито и да е промени.

И нищо ново.Програмити все още не са кодирани а "бьркани;Усалса от началото на февруари го оправят.Само май номера на софта е сменен и може би ключетата.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни