Към съдържанието

Снимка

Octagon sx88 h.265 multistream

- - - - - как се запуска oscama?

• Влезте в профила си за да пишете
24 отговора на тази тема

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 31 Мнения:
Леле Бояне ми това е копи пейс на SX88????Разликата е че софта тук е до 1.04.41,а там са още на 1.04.34 и то не фирмения.Остава да може и да се качва на SX88 без проблемно ще е супер.Обещавам да го пробвам скоро защото от Дениса се погнуси и не го пожела.Или това е Денис защото те са някъде на 40 версия????

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5973 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
  • Моето местонахождение София

Да еднакви са с малки разлики. И софтуера на едисиона ще е по добър със сигурност защото се работи много здраво по него. Освен това на EDSION PRIMO IP S2 на мултистрийм каналите има звук и цената е - няма такава цена ;) А и гаранцията на нашия е по-добра. 

• mezdrata харесва това

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:
:idea: EDISION БЪЛГАРИЯ - WWW.EDISION.BG :guitar:

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 31 Мнения:
Бояне може ли нещо да се измисли през хекседитор да се променят някои неща в софта на примото така че да се качи на октагона???Разглеждах разликите какво пише вътре пробвах ама се мръщи,запиня се неще???Ама и аз не съм много в час така че не се получи.А не познавам такива които могат да пишат под линукс.Иначе измених/оеднаквих/първите 20-тина реда но юхче.

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 31 Мнения:
Проверих 5w излиза добре с достатъчно ниво на сигнала,ама там връцкат една и съща програма кеф им на/ шопски,ямболски,.......?и т.н./ разбирате какво пиша и има малко канали които се различават,което е малко отекчително.Има някакъв спорт ама мен не ме вълнува,а тези които има нещо интересно каките или мълчът или трябва да ги чакаш прекалено много до никога....Виа-та им се опиня????А 1.9е има 10-на малко по различни канала не си заслужава.

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1283 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник Edision Primo
  • Моето местонахождение Русе

Проверих 5w излиза добре с достатъчно ниво на сигнала,ама там връцкат една и съща програма кеф им на/ шопски,ямболски,.......?и т.н./ разбирате какво пиша и има малко канали които се различават,което е малко отекчително.Има някакъв спорт ама мен не ме вълнува,а тези които има нещо интересно каките или мълчът или трябва да ги чакаш прекалено много до никога....Виа-та им се опиня????А 1.9е има 10-на малко по различни канала не си заслужава.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни