Към съдържанието

Снимка

Octagon sx88 h.265 multistream

- - - - - как се запуска oscama?

• Влезте в профила си за да пишете
24 отговора на тази тема

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 33 Мнения:
Сигурно пиша глупости но не съм много в час с някои неща.Защо?Това което съм притежавал различни марки приемници/2 модела операторски/останалите няколко са били с горе долу ясно меню или поне когато поставиш едно симпатично хорче от каки да ти пеят в опщи линии знаеш че като ги качиш на в зависимост от къде са те ти пеят на прима виста или мълчът като ремсист в полицейски участък докато тук има 2 функции/или OSCam за който пише че нещо трябва да му бая през PC,иTHCAM мисля че така пишеше?????? Където има 1.Място за каки,,което го подкарах по интуиция" с на цеце но за другите които са вписани са ми мъгла,,Врачанска"??? 2.Управление на карти валидни и 3.Biss и PowerVu,,кръпка"/ Та акой някой от форумците по възможност работещи при Българските Оператори които плискат екскраменти по всеки който зададе по така въпрос относно някои неща уточнявам не ме вълнува това което разпространяват Българските Оператори/Липса на всякакъв интерес към тях/2.Спорт /Те ако ми играят в мивката ще пусна водата да ги отнесе в канала/Т.е. интересите са ми извън тези категории.Ще бъда много благодаре ако някой без нервен и мноооооого поучителен тон да побликува тук как да си настроя приемника така че да работи задоволително за мен самия.

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 974 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

Зависи , какво искаш да гледаш с него?

Това не е Енигма 2 декодер на първо място.

Софтуер от тук:

https://www.octagon-...eceiver/sx88dw/

Mut@nt 51HD 4K  ,EDISON Primo  , Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 33 Мнения:
Въпроса ми е принципен! Горе пише имам какички малко хорче което го пуснах и пее не много фалшиво,исках евентуално да го науча по-профи да пее и през оскама това мое желание да се сбъдне.Уточнявам нямам карти да ги менкам,нямам желание Бг оператори да гледам нито пък спорт!Повече ме вълнуват 13;16;19;23.5 и т.н.За това се интересувам как се пуска оскама чисто технически?Затова помолих уточнявам Ако може някой да удари едно рамо,а не да ме пита какво искам да гледам?Аз ако знаех как се пуска едва ли щях да питам.Аз лично ако мога да помогна на някой който търси помощ просто щях да обясня максимално ясно така че да ме разбере и да се оправи по-нататък сам.

Серхи

Серхи

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1223 Мнения:
Хиляда думи за един въпрос.

unispot

unispot

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 99 Мнения:
  • Моя приемник vu+zero 4k
  • Моето местонахождение Пловдив
U2C denys e един вид близнак на Октагона,просто напиши в youtube u2c denys oscam на пример и ще ти се появят видеа с подробни обяснения за по лесно.
Аз самия имах същив октагон ,но го върнах в Германия на продавача защото ми бяха дали дефектна бройка (на екрана ми изписваше ,че устройството не е оригинално и да си закупя оригиналрн бокс....при положение ,че е закушен от голям магазин....върнах им го де:)).
Просто нямаше много инфо преди 3 месеца за този модел.
  • mezdrata харесва това
vu+zero 4K

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 33 Мнения:

Благодаря за краткия и ясен отговор,като се прибера в къщи ще го прегледам детайлно да го науча.

ГУМНЕРОВ

ГУМНЕРОВ

КОКОШИНКА

• Members
  • PipPipPip
  • 104 Мнения:
  • Моята сателитна антена Много Фокусна
  • Моя приемник Claas Dominator 96
  • Моето местонахождение с. Сусам

http://forum.cstalki...d-firmware.html

Сваляй, инсталирай, пробвай

• mezdrata харесва това

ПОЛЕВЪД

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 33 Мнения:
Благодаря за отговора аз наистина върнах 15-сетката без да съм чел постати защото ми харесва стартовата картинка/май му викаха пикон ако не се лъжа?/.То май аз не съм се изразил правилно в смисъл горе писах че каките пеят ,ама като активирах оскама и гхкама като още клиенти се получи мяяууу.Започнаха засега само три да чакат свързване се опитах да изтрия/премахна/тези клиенти но не би?Те пак се връщат дори и след заводско ресет.Опитах през оскама с 192.................8888 но там ги не виждах а можеше да кача още.Затова се отказах.Четох украинците и руснаците и ги изгледах всички видеа може би но резултат нула.А и при мен вълшебния бутон не работи?Очаквах със смесени чувства резултата.Та затова е цялата дандания.

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 33 Мнения:

Ура след 4-5 опита от версия 1.04.15 и 1.04.32 и 34,а още пробвах през веб интерфейса и през дреамбокс едит вер.7.0... който идва с вер.32и34 та накрая се оправи вече ги нямам тези навлеци оскам и гхкам/не се смейте така излизат на български/.Сега качих оркерстъра и каките пеят ли пеят.Това ми е достатъчно за сега,а повече като се видя с един човек да ми ги демонстрира и обясни другите протоколи и и как се работи през компютър и ако има подобрения някакви ще се опитам така аджамиски да ги споделя/не надменно/ обезателно.А иначе картината е перфектна,чехите исловаците с хевка са слънце на 16Е.Малко бавно превключва ама и аз за никъде не бързам.

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1287 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник Edision Primo
  • Моето местонахождение Русе

А можеш ли да опиташ на 5 градуса запад италианските канали нормално ли излизат и по-интересното пее ли и на тях каката . ?

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
  • Моето местонахождение София

За любителите на multistream-a в края на месеца ще имам нов модел който е подобен на този октагон, но цената ще е 130-140лв. И има звук на 5W ;)

• danteboy харесва това

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:
:idea: EDISION БЪЛГАРИЯ - WWW.EDISION.BG :guitar:

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7282 Мнения:

На кой приемник няма звук??????

cdd68e362f113b4e2373ab8457a257df.gif

Dbox2 Nokia ... и още няколко негови наследника , UFS910/dbox3/ и AZBox HD   :)
AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

Истинската българска история!

http://sparotok.blog.bg/

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:

на малкия октагон с мултистрийма :) виж заглавието на темата

• fenbg харесва това

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:

unispot

unispot

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 99 Мнения:

Да,на истина това е всеизвестен проблем за липсата на звук на френските канали от 5 W(само france 3 май имаше).Самата компания обяснява този факт,че приемника е предвиден за източно- европейските пазари а тяхните мултистрийм канали не са dollby стандарт.Не се разбра обаче дали и хардуерно изобщо се поддържа стандарта.

vu+zero 4K

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:

Да,на истина това е всеизвестен проблем за липсата на звук на френските канали от 5 W(само france 3 май имаше).Самата компания обяснява този факт,че приемника е предвиден за източно- европейските пазари а тяхните мултистрийм канали не са dollby стандарт.Не се разбра обаче дали и хардуерно изобщо се поддържа стандарта.

Просто някой приемници нямат долби диджитъл плюс. Също така нямат и сталкер. Нашите имат ;)

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:

Даже доста по-рано от края на месеца. По скоро края на седмицата :D А цената е повече от прекрасна.

ТУК

unispot

unispot

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 99 Мнения:
Определено моделът който предлагате е с доста атрактивни възможности и страхотна цена.
vu+zero 4K

Vass

Vass

Бираджия

• Members
  • PipPipPip
  • 112 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110
  • Моя приемник Piccollino S2

Даже доста по-рано от края на месеца. По скоро края на седмицата :D А цената е повече от прекрасна.

ТУК

Аз, като НЕ-специалист по линукс приемниците имам въпрос:

Този приемник ще работи ли на АУ, Pvu , T****g, както работят другите по-евтини приемници?

mezdrata

mezdrata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 33 Мнения:
До края на седмицата мога да пробвам 5w но където четох по форуми нямат звук франсетата.Какво искаш от турска сглобка поне така се прокрадна някъде подобен коментар....нямам повече инфо,за сега чеша 16Е,още не съм ги покарал другите зада видя що за стока е,но тук се държи и тако и вако.Но на харизан кон/подарък/ зъбите се не гледат.

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:

Аз, като НЕ-специалист по линукс приемниците имам въпрос:

Този приемник ще работи ли на АУ, Pvu , T****g, както работят другите по-евтини приемници?

По принцип в по-евтините приемници ключовете за АУ са скрити или са кодирани в самия софтуер. Т.е. не могат лесно да се извадят. Ако се извадят и станат публични ги убиват. Този новият приемник е с линукс но затворен код и е възможно да има АУ, а ако няма то работи с всякакви камове и ключове които ще могат да му се заредят като на всеки линукс приемник. Като дойдат в петък ще взема един за уикенда и ако ми остане време, ще го изтествам обстойно какво и как може да прави. След това ще пиша допълнително и ще има и видео ревю на менютата в сайта.

Това което се знае до момента, е че има много добре работещ сталкер и е правен да се ползва и за ИПТВ, а не между другото, като по-евтините без линукс. Също мултистрийма и долби диджитъл плюс звук. И се знае цената, че няма таква цена :)

• mezdrata, joropet и Vass харесват това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни