Към съдържанието

Снимка

New CCcam

- - - - -

• Заключена тема Тази тема е заключена
169 отговора на тази тема

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 926 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

Чичето по добрия от Гибона,

ази га четяф секата и награта 2002-2004 лето господне ти още на ТВ с туба зяпаше "По света и у нас!, а бре братчед?!

Та да ти наблегна на разликата между теб и мен , няма такава ,не я търси  просто като се обърна назад не те виждам до където зор ми стига.

Нищо не можеш да правиш юнако, виж първо с какво дърво гледаш.

Знаеш ли , че тука га се менкаха ключове , производителите на сапове ,първо на батя ти пращаха сапа да го тества.

Нали се сещаш защо?, просто щото нищо не отбирам.

И в едно си прав дзумбата се е е заел с материята има няма 10 години , що ми е да търся цървулски програми на неизвестни провайдъри.

Наблягам на свинското,винското и младите женки.

Mut@nt 51HD 4K  ,EDISON Primo  , Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

Зевс

Зевс

Наказвам всеки наглец!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 589 Мнения:
  • Моето местонахождение Винаги там!

Аз ще дойда ..обаче моите хора къркат.  Ако може да ни смогнеш  на пиене ,,,,идваме.

Вие бригада ли сте?Всички мислят,че ти си разбирача,а се оказа ,че си кибика!

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:

Чичето по добрия от Гибона,

ази га четяф секата и награта 2002-2004 лето господне ти още на ТВ с туба зяпаше "По света и у нас!, а бре братчед?!

Та да ти наблегна на разликата между теб и мен , няма такава ,не я търси  просто като се обърна назад не те виждам до където зор ми стига.

Нищо не можеш да правиш юнако, виж първо с какво дърво гледаш.

Знаеш ли , че тука га се менкаха ключове , производителите на сапове ,първо на батя ти пращаха сапа да го тества.

Нали се сещаш защо?, просто щото нищо не отбирам.

И в едно си прав дзумбата се е е заел с материята има няма 10 години , що ми е да търся цървулски програми на неизвестни провайдъри.

Наблягам на свинското,винското и младите женки.

Ти си си объркал призванието бе. Требвало е да станеш един ;гадач;/гадател/....сигурно повече пари ще изкараш. Разлика между мен и теб действително има. И тя е че докато ти тестваш и се радваш когато ти подхвърлят някоя милостиня/ като приемниче например/....аз наблегам на купоните. А ти пак тествай......

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 926 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

Ти наблегни на отговора на Учителя Зевса от кои си не на мен, аз знам разГадал съм го.

Mut@nt 51HD 4K  ,EDISON Primo  , Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:

Ти наблегни на отговора на Учителя Зевса от кои си не на мен, аз знам разГадал съм го.

Дзумбата, първо ще го изчакам да се ;Сбогува със Skyde;/ в другият форум/, че то стана много дълго това сбогуване-той Чандлър не се сбогува толкова дълго :tongue:  с Марлоу в едноименният роман ;Дългото Сбогуване; Ама Дзумбата вече 2год. не гледа SkyDe, защото се е сбогувал и сега само тества. :smile:  А иначе на ;Учителя с любов; :smile:

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2230 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник xtrend 9500
  • Моето местонахождение Costa del sol

Не предизвиквай съдбата,че само скайде и мовистар+ от читавите останаха за гледане!

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:

Не предизвиквай съдбата,че само скайде и мовистар+ от читавите останаха за гледане!

А поляците , а  на Тор без/английското/.. а холадците, а сърбите/?  А на другите спътници/ къде с емулатор..къде без/. А още не съм се занивал  с powervu...... нали ви показах,че при мен каналите излизат .....и без никаква допълнителна настройка или ключ.... тези на тhor  не излизат така../ излизат само субтитрите/. Фокус....всичко зависи от картите,които имаш за гледане в сървара. Сега е важно откъде и как се взимат тези карти./ защото има и много фалшиви/., Примерно: Сега вече има много сървари , които отварят тнт пакета на Астра.... сега ако твоя шейх не го мързи.... може да си направи труда и да ти пусне тези канали/срещу нищо/....защото по веригите големите предлагачи не искат пари./допълнително/. А тук става въпрос за размяна. Аз ти казвам неща ,които се знаят. Сега за други неща ...искат пари. Сега аз ако пусна/ анг. пър. на Тhor.....нали ме  дебнат 1000 чочека дали ще го пусна? И после.... ще го гледам по Диема: :smile:

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2230 Мнения:

Спри се малко с тези френски бози,дори и като работеха нормално никой не ги гледаше,от както умряха скай италия и скай англия не остана кои знае какво за гледане!

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:

Спри се малко с тези френски бози,дори и като работеха нормално никой не ги гледаше,от както умряха скай италия и скай англия не остана кои знае какво за гледане!

Аз пък не мога да разбера каква буза е на  france 2 шоуто в събота вечер? Предложи по-добро в този час?

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2230 Мнения:

Всеки има право да гледа каквото си иска,ако си френско говорящ те разбирам,просто за мене са бУзи!

• valseat харесва това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни