Към съдържанието

Снимка

New CCcam

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
66 отговора на тази тема

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2003 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник xtrend 9500
  • Моето местонахождение Costa del sol

Ти нещо си се объркал.  Ти не си знаеш правата.  Абе ти можеш да пробваш всеки сървар /какъвто и да е/,,,най- малко 1 седмица.

Баце,аман от разбирачи бре,знаеш ли че си под ударите на закона дори и само да гледаш телевизия предоставена по незаконен начин!Колкото до правата,повярвай знам си ги много по добре от всеки друг,ама си знам и задълженията!Тъи като темата е смешна,горе долу в стил безсмъртен потребител публикува пиратски линии за предоставяне на пиратско гледане на телевизия включително и Български програми,нека те оставят да се наиграеш!

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 152 Мнения:

Баце,аман от разбирачи бре,знаеш ли че си под ударите на закона дори и само да гледаш телевизия предоставена по незаконен начин!Колкото до правата,повярвай знам си ги много по добре от всеки друг,ама си знам и задълженията!Тъи като темата е смешна,горе долу в стил безсмъртен потребител публикува пиратски линии за предоставяне на пиратско гледане на телевизия включително и Български програми,нека те оставят да се наиграеш!

В България нема такъв закон.  Ами ти защо гледаш филми от Замунда/да речем/.... Те какви са филмите там?

Все едно да си купя книга и да не мога да я дам на друг да я прочете.

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2003 Мнения:

В България нема такъв закон.  Ами ти защо гледаш филми от Замунда/да речем/.... Те какви са филмите там?

Все едно да си купя книга и да не мога да я дам на друг да я прочете.

Е как да нема бре,има си закон за авторските права и в него е упоменато всичко,а това,че нема кои да го прилага е съвсем отделен въпрос!Не си играя да свалям торенти и да се правя на маимуна!Е това с книгата уби всичко човешко в мене,къде го чукаш къде се пука!Аз съм до тука защото не виждам смисъл.

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 152 Мнения:

Е как да нема бре,има си закон за авторските права и в него е упоменато всичко,а това,че нема кои да го прилага е съвсем отделен въпрос!Не си играя да свалям торенти и да се правя на маимуна!Е това с книгата уби всичко човешко в мене,къде го чукаш къде се пука!Аз съм до тука защото не виждам смисъл.

Хубаво ! Я постни тук разписката за Windows...който си платил.

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2003 Мнения:

Хубаво ! Я постни тук разписката за Windows...който си платил.

а да си чувал,че прозорецо си идва с платена лицензия като си купиш компютъро!Гледам градският гледа сеир сега,ама мисля да продъжите да се забавлявате!Напускам ви чатчето,че очаквам аз свинарски в темата спорт :tongue:

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1598 Мнения:

Чудя се като се заговори за каката с дебелия заоблен глас и царя на дебелите тъпаци защо веднага си излага връх тъпащината.

Кво му пречи не знам, но вече си мисля че крие много работи.

Само ще му кажа - Кипър.

OSS3+, Pingulux и малко зверче k1 plus dvb-s2/t2 - android. Антени - 3 цокалата от бебешките години на детето

Зевс

Зевс

Наказвам всеки наглец!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 442 Мнения:
  • Моето местонахождение Винаги там!

А ти, какво имаш против дебелите тъпаци?Анорексик ли си?

Не можеш да се доредиш до тъпащината ли?

И за там трябва акъл!Но с тая колекция от детски цокала,ще ти е непосилно!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни