Към съдържанието

Снимка

Edison OS Nino

• Влезте в профила си за да пишете
23 отговора на тази тема

gogotogo1

gogotogo1

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 309 Мнения:
  • Моето местонахождение София

Ето ти снимка на дистанционното с телефона. Това е моето и е ползвано половин година в магазина :) Здрави са :)

Те че са здрави здрави са ама нещо не лови от всякъде има ли оправия на тва?

1.60 parabola 75e-30w; Bulsatcom 80см.-23e,19e,16e; vivacom 80cм.- 39e; Debian-8.7.1 ;DM500s; Edision Os Nino, Edision Os2+; Octagon SF4008 4k

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1624 Мнения:

Всичките енигма приемници, които съм имал са капризни в тази насока. Особено дрийма 500S там го целех като със снайпер.

OSS3+, Pingulux и малко зверче k1 plus dvb-s2/t2 - android. Антени - 3 цокалата от бебешките години на детето

gogotogo1

gogotogo1

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 309 Мнения:
  • Моето местонахождение София
На октагона си е перфе лови отвсякъде.
По спомен и на ос мини май си ловеше добре.
Колега оправи ли ос3то , с по нов имидж?

1.60 parabola 75e-30w; Bulsatcom 80см.-23e,19e,16e; vivacom 80cм.- 39e; Debian-8.7.1 ;DM500s; Edision Os Nino, Edision Os2+; Octagon SF4008 4k

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1624 Мнения:

Гого, Oss3-то ми е с имидж на флаша Opetatv 6.1 и на флашката го има същия и някои други. Там го оставям засега в забвение, че сега разръчквам Ниното от тази вечер като за него ще пусна отделна тема за впечатления и сравнения спрямо oss3.

Пиша сега за твоя проблем с дистанционното. На временен монтаж на ниното е така.

WIN_20171220_20_04_53_Proxfpz2GQb8l0S7aw

Дистанционно работи под ъгъл 45 града на хоризонталната равнина в двете посоки. Вертикално му пречи телевизора и масичката. За мен си е напълно в ред. Сега ще го правя по мой вкус и в празничните дни ако свинското и винското позволят ще пусна подробна тема.

• gogotogo1 и Марти харесват това

OSS3+, Pingulux и малко зверче k1 plus dvb-s2/t2 - android. Антени - 3 цокалата от бебешките години на детето

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни