Към съдържанието

Снимка

КОКО от Варна

• Заключена тема Тази тема е заключена
19 отговора на тази тема

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 988 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

Тоя юзер няма да посещава повече тоя форум.

Докато не намери начин да се извини на юзерите на първо място  и Модераторите за непрестанния интелектуален в кавички тормоз и квалифицирани обиди.

Обърна форума на цирк, въпреки многобройните предупреждения.

Беше за един месец в почивка от Колегата Фен, сега е завинаги ,не знам за Коледа ще има ли томбола и амнистия , но той ще е сред участвуващите само при приемливо извинение.

Приятни почивни дни  на Всички юзери !

• piprip., gogyto и joropet харесват това

Mut@nt 51HD 4K  ,Octagon SF 8008, Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник xtrend 9500
  • Моето местонахождение Costa del sol

Тоя юзер няма да посещава повече тоя форум.

Докато не намери начин да се извини на юзерите на първо място  и Модераторите за непрестанния интелектуален в кавички тормоз и квалифицирани обиди.

Обърна форума на цирк, въпреки многобройните предупреждения.

Беше за един месец в почивка от Колегата Фен, сега е завинаги ,не знам за Коледа ще има ли томбола и амнистия , но той ще е сред участвуващите само при приемливо извинение.

Приятни почивни дни  на Всички юзери !

Маи съм изпуснал някакъв цирк?

ceco2000

ceco2000

Новобранец

• Banned
  • PipPipPip
  • 171 Мнения:

Да си изпуснал, колко да си изпуснал. И аз нещо съм изпуснал пцувнята по мой адрес вероятно, но след като не ме е сърбяло дупето всичко е в рамките на допустимото :smile: .

patzi

patzi

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 169 Мнения:

Ако може да не се допуска и с други регистрации ще е супер!!!! Със сигурност няма ми липсват непрестанните му монолози!!!

• piprip. харесва това

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 988 Мнения:

ceco2000, on 08 Sept 2017 - 11:47 PM, said:snapback.png

Я си пий пиенето и си питай кавала. За белите само очи в очи с беладжията инак смеха е голям.

Като малък малко са те били нали?

Едно от малкото лирични..............................,а след него и това

•  

ГУМНЕРОВ, on 09 Sept 2017 - 3:02 PM, said:snapback.png

Видимо не е. Иначе щеше да пусне една купчина нови теми във вдъхновение от махмуря )))))))))

Дебелак с тебе кога ще се видим? Давай - час къде кога, айде де? Е аз няма да съм сам ама давай. Нали си много отворен. Ама да не стане-- А как се обърнаха нещата.? А?

saentist, on 09 Sept 2017 - 3:29 PM, said:snapback.png

Страшна детска градина,

Много ме е яд че не си ползвате камерките да си отправяте поздравите.

Щеше да е доста интересно.

Карабаджаков, вземи малко по тактично и саркастично да отправяш закани и ще минават.

Така са ти много плоски.

Ти познаваш ли ме, че се обръща към мен поименно?

и за затвърждаване 

Нито искам да съм ти симпатичен нито да не съм ти, боли ме хуя какво мислиш за мене на путка си майна в Испания.  Нарушават ли се системно правилата на форума - нарушават се от ГУМНЕРОВ. Толерира ли се - толерира се, аз в последните 2 месеца бях с 46 дни бан.  И то защо - пуснал съм клучове. А модератори тук ОТКРИТО пускат ИПТВ линии.

И да ме баннете боли ме хуя, живота продължава и утре слънцето ще изгрее

Вече ГУМНЕРОВ да ви светне дето няма едно мнение за сателити.

Ако изпадах на неговото ниво, лично на тоя 2 метровия изтърсак ,щях да му набия шортите собственоръчно, но по добре да плаче и подсмърча тихичко зад ъгъла.

Цирка затвори, и 100 нови ника да отвори ,ще бъде кастрен като карнобатско лозе.

Лека нощ на дружината.

48b34a44e995eebb.gif

ceco2000

ceco2000

Новобранец

• Banned
  • PipPipPip
  • 171 Мнения:

Neo64

Искеренно Ви благодаря за предоставената информация от текущият ден!

kostading

kostading

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 489 Мнения:

@Neo64 Кокича като напише нещо и доктора от Пловдив го предизвика да го напсува, целенасочено го ебава, това на всички ни е ясно, а на вас модераторите защо не ви стиска да накажете и доктора след като се заяжда?

Той Кокича като сръбне малко верно че става леко досаден ма нали правилата важът уж за всички във форума, опердашете и единия и другия.

Чудя се на Боян как ви търпи само?

• saentist харесва това

1. Своге: http://koce.dynalias...ts/SatShema.jpg

2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 988 Мнения:

А аз се чудя  ти на всяка манджа меродия ли си ????!

Забелязал съм го не само тука, но и на другия бряг едно време, когато преплувах до там.

Като го предизвиква Доктора от Пловдив ,както го наименоваваш ти , сръбналия момък , що не вземе да си трае ????, тоест да подмине ебаването с достойнство.

Или ще сравняваме личностните качества на "снажния" момък и на Доктора, това не е нито моя работа , нито на Модераторите , а още по малко твоя, а също не е твоя ,кой и защо НИ търпи тука.

Тъй ,като ти рекнах мнението си  в прав ред , ти защо не вземеш да ме пратиш на майка ми еди си къде, като оня , който го спасява това ,че е анимационен герой ,като Попай и гледа много филми  , та да ти кажа аз колко ще те изтърпя, а????

Преди време ти бях казал , когато двама си мерят "въдиците" , не си бутай сакчето , поговорката е друга , но аз не пия за жалост , за да ставам "леко" досаден, по твоите критерии.

И тоз Кокича , не ,"като напише нещо", в грешка си , като целодневно ни залива с псевдо информация с ниско КПД,като жълт информационен център, на това мнение са минимум 75% от посещаващите форума юзери, с твое изключение разбира се.

Въпреки , че аз смятам , че поста ти целенасочено е описан по мой адрес, ама не се притеснявай аз търпя" ебавки " до едно време.

• piprip. харесва това

48b34a44e995eebb.gif

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:

Нео64,колегата по горе не,че го защитавам,ама наистина и двамата си се хапеха прилично,фелдкурата се появяваше само като коко напише нещо,факт е че фелдурата му играеше само със сърказми и не обиждаше,а коко се пали яко и почва да попържа!Все съм си мислел,че форумите са за да си помагаме,ама в България нещата се изродяват и за съжаление не е само тук така,пресен пример е как иван свинарски ме нарече Мангал дето съм просел в Испания и оня Каратиста го търпи тоя кретен дето не е напускал Лом!

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1218 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София

Оттървахте се от Коко сега заместник ли ще му дирите?

Я пуснете някоя тема тонгфанг vs. булшит в2, махленските теми втръснаха,

дайте интелектуални.

Ти познаваш ли ме, че се обръща към мен поименно?

http://www.dvb-bg.eu...спорт/?p=216261

според думите на Коко и той има същата фамилия, поста беше към него,

извинявам ти се ако си помислил че е към теб.

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 988 Мнения:

Няма какво да ми се извиняваш ,защото нямаш вина , поста е от  Коко и е към теб , пита дали ти го познаваш , та му говориш така "фамилиарно", моята фамилия е ...... като на кмета на еди кой си град нищо общо с черно или с женски баджаци

Поздрави

48b34a44e995eebb.gif

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 988 Мнения:

Posted Today, 07:48 AM

"Нео64,колегата по горе не,че го защитавам,ама наистина и двамата си се хапеха прилично,фелдкурата се появяваше само като коко напише нещо,факт е че фелдурата му играеше само със сърказми и не обиждаше,а коко се пали яко и почва да попържа!Все съм си мислел,че форумите са за да си помагаме,ама в България нещата се изродяват и за съжаление не е само тук така,пресен пример е как иван свинарски ме нарече Мангал дето съм просел в Испания и оня Каратиста го търпи тоя кретен дето не е напускал Лом!

Колегата дето не го защитаваш , ми е през знаеш къде.

Само че,неговата идея е при удобен случай  да ме клъвне , не че ме боли , но не ми е лицеприятно някой да си пробва егото  ,върху моя милост.

Нито съм просяк, нито мангал, нито със СПТУ по сладкарство и захарни изделия, нито съм на майка си еди си къде в Испания.

А също така  познавам фелдкурата и ценностния му профил , та няма нищо общо с наш  Ганьо Варненски , който не може да си държи езика зад зъбите и бълва нецензурни цувни , а също и не разбира от простички думи като " Коко бре чети , Коко пак не ще...."

Не можеш да псуваш, да обиждаш , да се правиш на велик , а всъщност да си нямаш хабер за що иде реч, и не на последно да си с Велики претенции.

Темата с тоя юзер е ясна, ако няма други в подкрепа или възражения , да закриваме цирка , че Вуелта де Испания пристига на Пасео Реколетос в Мадрид , а моя любимец Алберто Контадор слиза от велосипеда завинаги и ще ида да се снимам с него за спомен.

48b34a44e995eebb.gif

مومشیل القطة

مومشیل القطة

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 66 Мнения:
  • Моята сателитна антена 2,05m
  • Моето местонахождение Т / СА

След няколко месеца викам КОКО за помощник за настройката на Ц-Банда, ще се напием на покрива.

2,05m prime focus - 103E-50W - KU BAND Superjack 24" - 2,30m 103E-50W C-Band Superjack 36" 2xSuperjack positioner

Octagon SF4008 UHD - Sky Sat Majestic HD

:smoke:

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:

Колегата дето не го защитаваш , ми е през знаеш къде.

Само че,неговата идея е при удобен случай  да ме клъвне , не че ме боли , но не ми е лицеприятно някой да си пробва егото  ,върху моя милост.

Нито съм просяк, нито мангал, нито със СПТУ по сладкарство и захарни изделия, нито съм на майка си еди си къде в Испания.

А също така  познавам фелдкурата и ценностния му профил , та няма нищо общо с наш  Ганьо Варненски , който не може да си държи езика зад зъбите и бълва нецензурни цувни , а също и не разбира от простички думи като " Коко бре чети , Коко пак не ще...."

Не можеш да псуваш, да обиждаш , да се правиш на велик , а всъщност да си нямаш хабер за що иде реч, и не на последно да си с Велики претенции.

Темата с тоя юзер е ясна, ако няма други в подкрепа или възражения , да закриваме цирка , че Вуелта де Испания пристига на Пасео Реколетос в Мадрид , а моя любимец Алберто Контадор слиза от велосипеда завинаги и ще ида да се снимам с него за спомен.

Незнам кои и какво познаваш,ама не е справедливо,незнам колко му познаваш ценностният профил на фелдкурата,ама тои живее за да се заяде с коко,поне такова впечатление ми прави и бе редно и двамата да хванат гората,иначе работата става като с каратиста!Айде бегай на пасео реколетос,аз отивам на ресинто фериал де Михас,че има ферия :smile:

Серхи

Серхи

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1228 Мнения:
Справедливо е и оня образ да се банне!

alexspur

alexspur

полунезнаещ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 385 Мнения:
  • Моята сателитна антена 120/100,240;240/270
  • Моя приемник Atlas 200,Octagon4K
  • Моето местонахождение под вр.Триглав

Ако някой ме пита за мнение,то е да се върне Коко..Форума ще опустее .

След няколко месеца викам КОКО за помощник за настройката на Ц-Банда, ще се напием на покрива.

Хайде да не си мачкаме шапките.

مومشیل القطة

مومشیل القطة

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 66 Мнения:

И ти си поканен.

2,05m prime focus - 103E-50W - KU BAND Superjack 24" - 2,30m 103E-50W C-Band Superjack 36" 2xSuperjack positioner

Зевс

Зевс

Наказвам всеки наглец!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 625 Мнения:
  • Моето местонахождение Винаги там!

Поканете и бате ви Серго,да ви обезопаси!

مومشیل القطة

مومشیل القطة

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 66 Мнения:

Цялата бригада сме горе !

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 988 Мнения:

Спорна на бригадата и после някой желаещ да разкаже за крайния резултат -настройки , напиване и обезопасителни мерки.

Смятам темата за изчерпана.

48b34a44e995eebb.gif

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни