Към съдържанието

Снимка

Mutant HD51

• Влезте в профила си за да пишете
13 отговора на тази тема

angelsat

angelsat

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 168 Мнения:
  • Моето местонахождение Търговище

Имам интерес към въпросния приемник,но ако може някой който има такъв,да сподели минуси и плюсове,как се държи с различни имиджи и общо взето,всяка информация ще ми бъде полезна.А и относно покупката ще имам въпроси,ако се стигне до там.Благодаря предварително на отзовалите се.

Mut@ntHD51-Openspa7.2.04,EDISION OSmini Combo-Openspa7.0.04,EDISON OSnino-OpenATV 6.1,K1plus,
Samsung-55JU60004K,Samsung-43J5500...

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7238 Мнения:

Добро приемниче в тази ценова категория.Мога да го сравня с октагон sf4008 ,който е със същият процесор.За разлика от октагона има истински  мултибут и  може да му качиш 4 имиджа .Принципно няма разлика м/у двата приемника.!Тунера му е  AVL6211. Не достатъците му са два:не работи с карта 4аее и няма двоен сателитен (DVB-S2x) ТУНЕР.В скоро време очаквам да получа и DVB-S2x тунера му и да тестна мултистрийма как е  и с този приемник!!!

P.S.

Пропуснах.За да ползваш пълноценно мултибута имиджите за сега са този на openatv и на openHDF

http://images.mynonp...p?open=mutant51

http://v62.hdfreaks.cc/

• angelsat харесва това

cdd68e362f113b4e2373ab8457a257df.gif

Dbox2 Nokia ... и още няколко негови наследника , UFS910/dbox3/ и AZBox HD   :)
AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

Истинската българска история!

http://sparotok.blog.bg/

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 168 Мнения:

Относно тунера,там откъдето мисля да го поръчам,има опция да е със DVB-S2x тунер,но мен ме интересува кабелния,а сателитния е без значение какъв е,въпроса е,че не съм купувал от вънка и да не отиде една пенсия на кино,а тука не се предлага с кабелен тунер,да не говорим,че е и доста по скъп.Казват,че като купуваш от Германия е все едно от тука,без данъци и такси,но като не съм сигурен стигам до плащането и се отказвам.Затуй реших да питам първо,пък и може да излезе нещо втора ръка,знае ли човек.

Mut@ntHD51-Openspa7.2.04,EDISION OSmini Combo-Openspa7.0.04,EDISON OSnino-OpenATV 6.1,K1plus,

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 840 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

https://www.electroc...izador_dvb_t2_c

купуваш от тук на моя отговорност,познавам лично човека и купувам от него вече 3 години,пишеш ,че си сънародник на Neo64  и го познаваш и нямаш грижи

• angelsat харесва това

Mut@nt 51HD 4K  ,EDISON Picolino LED , Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 168 Мнения:

Колега Neo64,благодаря за линка,ама като като съм зле със езиците,сто процента ще объркам нещо,а и цената на доставката сигурно ще излезе като попълня всичко,а на испански ми е доста трудно.Сега ще пробвам с гугъл преводача да видим.И само за информация,от немския сайт излиза 204евро със доставката.

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 168 Мнения:

Не мога вече да си редактирам поста,за това пиша пак,стигнах до това Número де indentificación фискална * и не знам какво да пиша,а е задължително.

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 840 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

205 е с хибриден тунер Т2 С  мисля, с доставката.

Ако те интересува нещо конкретно на л с , а и сега съм тука ,пътувам в  петък за там.

Вариант  има и по евтин ,но ще трябва някой да ти го препраща от София.

На мен ми е 185 евра

Mut@nt 51HD 4K  ,EDISON Picolino LED , Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 168 Мнения:

Това излиза,плюс 1.30 за плащането,не знам това ли е всичко,или ще излезе още нещо като пристигне в България.

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 168 Мнения:

Това излиза,плюс 1.30 за плащането,не знам това ли е всичко,или ще излезе още нещо като пристигне в България.

Прикачени файлове

• Прикачен файл  mutant.jpg   38,53K   16 Брой сваляния

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 168 Мнения:

Искам да питам притежателите,работи ли PIP-а и как,ако е възможно един скрийншот,предполагам,че може да се избира от една честота или от двата тунера по една програма.И още нещо,каква е разликата между нормалния и S2X тунери,освен програмите на мултистрийм,друга съществена разлика има ли.Струва ли си оскъпяването,като мултистрийма не ме интересува.Благодаря.

Зевс

Зевс

Наказвам всеки наглец!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:
  • Моето местонахождение Винаги там!

В скоро време очаквам да получа и DVB-S2x тунера му и да тестна мултистрийма как е  и с този приемник!!!

E как е новият тунер,драйвери има ли,разпознава ли се,менюто за настройки оптимизирани ли са за Х-а?

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7238 Мнения:

Опознава се,менюто е като на октагона,но...по-чувствителност тунера на октагона няма кой да го бие.

cdd68e362f113b4e2373ab8457a257df.gif

Dbox2 Nokia ... и още няколко негови наследника , UFS910/dbox3/ и AZBox HD   :)
AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

Истинската българска история!

http://sparotok.blog.bg/

Зевс

Зевс

Наказвам всеки наглец!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:
  • Моето местонахождение Винаги там!

E да,за тунера е така!

VESKO_SZ

VESKO_SZ

• Members
  • PipPipPip
  • 214 Мнения:

Изтеглих си Stalker плъгина от сървъра.

Подкарах Български платен портал с плъгина.Проблем са обаче каналите с ДВБ субтитри, забива канала, хубавото в случая е че приемника си работи и може да смениш канала. В инфто за устройството ми показва че съм с MAG 250. Общо взето е добре, ако го барнат още малко е много добра алтернатива на МАГ.

• fenbg и gogyto харесват това
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни