Към съдържанието

Снимка

”Цялата ни любов е за Манчестър” пряко по БНТ1 в неделя

* * * * * 1 гласа

• Влезте в профила си за да пишете
10 отговора на тази тема

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.50m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910
  • Моето местонахождение Варна

70_wlicm7.jpg

Благотворително събитие „Цялата ни любов е за Манчестър“ ("One Love Manchester") - концерт на 23-годишната американска певица Ариана Грандепряко от стадион "Олд Трафорд" (76 411 места) в Манчестър.

Неделя, 4 юни 2017 г., 21:00 - 24:00 ч. по БНТ1.

Събитието е в памет на жертвите от терористичния акт в зала "Манчестър Арена" на 22 май т.г. по време на концерт на същата поп певица, която след това отмени турнето си в Европа (планирани концерти в Лондон, Белгия, Полша, Германия и Швейцария). От самоубийствен взрив тогава загинаха 22 души, а 116 бяха ранени. В изявление след атентата Гранде каза: "Няма да позволим това да ни раздели. Няма да позволим на омразата да надделее. Трябва да отговорим на това насилие, като се сближим, като си помагаме, като обичаме повече, пеем по-силно и живеем по-благородно, отколкото досега".

Със свои изпълнения в тричасовия спектакъл на 4 юни ще се включат също канадецът Джъстин Бийбър, американската поп-рок-диско певица Кейти Пери, американският рапър Фарел Уилямс, британската рок банда "Coldplay" и английската поп група от Манчестър "Take That", както и бившият й член Роби Уилямс.
Сред другите участници в all-stars-спектакъла са американците Ъшър и Майли СайръсНайъл Хоран (звездата на британо-ирландската момчешка група "One Direction"), британската момичешка група "Little Mix", американската хип хоп-поп-поп данс група "The Black Eyed Peas".

Приходите от благотворителната проява са предназначени за фонда, учреден от градските власти и британския Червен кръст. Ариана Гранде раздава и безплатни билети на всеки, който е присъствал на последния й концерт във вечерта на експлозията.

7724b7a532f054a8.jpg

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник Octagon sf8008
  • Моето местонахождение Costa del sol

Нали ушким сателитен форум бре Коко?Единият пуска линкове за шпакловки,ти някви неща които не са за този форум,ами да взема да пусна аз тема за ремонт на фритюрници да не остана по назад!

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Това е в темата ON-AIR - демек какво ще дават и в подтема МУЗИКА. Не виждам кое не е наред. Има и подтема СПОРТ, там може за мачове. Всичко си е по правилата. Има подтема ФИЛМИ, подтема НАУЧНОПОПУЛЯРНИ. Всичко е в реда на нещата.

ON AIR

Новини за интересни канали. Къде, кога и какво може да се гледа.

Ето! :-h

7724b7a532f054a8.jpg

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:

Ами утре като имам време,ще отворя тема за ремонт на фритюрници и микровълнови печки със сигурност ще и намеря място във форума!

Серхи

Серхи

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2548 Мнения:

Нали ушким сателитен форум бре Коко?Единият пуска линкове за шпакловки,ти някви неща които не са за този форум,ами да взема да пусна аз тема за ремонт на фритюрници да не остана по назад!

Пускай Фокусе...

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Ами утре като имам време,ще отворя тема за ремонт на фритюрници и микровълнови печки със сигурност ще и намеря място във форума!

Добре де, какво ти пречи сега? Това не е за фритюрници за концерт е. Има тема ON AIR, има подтема МУЗИКА, там обикновено си пишем за концертите по 3sat тоз път е нещо друго.

Има си такъв раздел, не съм го създал аз. Пиша го защото по принцип го няма обявено в програмата на БНТ1 и някой може да му е интересно.. Въпреки, че нещастието на хората не е много интересно, но както и да е.

Ето пак ти показвам

ON AIR

Новини за интересни канали. Къде, кога и какво може да се гледа.

Кое сега правило на форума е нарушено?

Ти и ти почна като ония ГУМНАРОВ да се чудиш защо да се заядеш. Айде да кажем, че днес ти е кофти ден, щото не си кофти човек. :spy:

7724b7a532f054a8.jpg

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:

Добре де, какво ти пречи сега? Това не е за фритюрници за концерт е. Има тема ON AIR, има подтема МУЗИКА, там обикновено си пишем за концертите по 3sat тоз път е нещо друго.

Има си такъв раздел, не съм го създал аз. Пиша го защото по принцип го няма обявено в програмата на БНТ1 и някой може да му е интересно.. Въпреки, че нещастието на хората не е много интересно, но както и да е.

Ето пак ти показвам

Кое сега правило на форума е нарушено?

Ти и ти почна като ония ГУМНАРОВ да се чудиш защо да се заядеш. Айде да кажем, че днес ти е кофти ден, щото не си кофти човек. :spy:

Не се заяждам,просто ми писна,влизам нещо за сат телевизия да науча и чета за шпакловки и некви други неща,кога тема за сат тв?

Абе взема си ударя един едномесечен БАН,аиде продалжавайте в същият дух,шпакловки и мазилки,само отпушване на кенефи още не съм чел по сат. форумите в Бг.

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

За това съм съгласен, но аз не пиша за мазилки. Пиша в правилната тема и напълно по правилата. Успокой се ще ти мине. Няма фритюрници и шпакловки тука \:D/

7724b7a532f054a8.jpg

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:

Няма фритюрници и шпакловки тука \:D/

Ко речи?

http://www.toupret.c...-gpmagr20k.html

купувам го от Франция, в Белгия са му надули цената търгашите

оранжевия валяк не го ползвам, много пръска пък и на тавана щеше да стане весело да ми капе във врата , ха ха ха ...

Эхь ты, товарищ!

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Той е загубена кауза, не му обръщай внимание....

7724b7a532f054a8.jpg

Aries

Aries

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 294 Мнения:
  • Моя приемник Optimuss OS1
По някой западен канал дали ще го предават?
Парабола 1.4м + Inverto Black Pro,Офсет Vivacom + мулти; Edision Optimuss OS1;Samsung 46F6670 LED

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни