Към съдържанието

Снимка

За форума и мишките

• Заключена тема Тази тема е заключена
40 отговора на тази тема

Aries

Aries

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 296 Мнения:
  • Моя приемник Optimuss OS1
  • Моето местонахождение Варна
В България няма кой знае колко форуми за сателитна телевизия.Този може би е най-стария, аз поне съм в него от 10 години.Ползвах го до колкото мога и с успех като смених 5-6 приемника през всичките тея години.Софтуер, упътвания, приятни коментари от стари приятели,( някой вече не са и между нас, светла им памет).
Друг форум, в който членувах ми стана досаден, защото се коментираше предимно всичко останало, но не и сателитна телевизия.И от теми за телевизия почнах да влизам там да чета вицове...!?!
Съжалявам, че трябва да направя следната констатация, но тука стана даже и по зле.Форумът се превърна в нещо като БЛОГ на един човек....просто не ми се коментира, защото ми е твърде неприятно за да го направя.Някой хора се опитаха къде с по леки намеци, къде по хард да подскажат някой неща, но уви.Има един лесен начи, ще кажете "Като не ти харесва не чети, или не влизай".
Аз това и почнах да правя.Съжалявам много!Съжалявам за хубавия форум и за хората, които го потдържаха жив!
Иска ми се да вярвам, че нещата не са отишли съвсем в канала.Просто всякакви теми извън тематиката на форума, според мен нямат място тук.Кой къде го боли и къде го сърби да си коментира във фейсбук или да си прави собствен блог и да си търси последователи и аудитория на друго място!
Бояне, благодаря ти, че толкова години потдържаше форума жив и оказваше помащ и съдейстние на всеки изпаднал в нужда, както и на мен персонално естествено!
  • Boyan, veskop, chobanci и 6 други харесват това
Парабола 1.4м + Inverto Black Pro,Офсет Vivacom + мулти; Edision Optimuss OS1;Samsung 46F6670 LED

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.50m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910

Че то това нещо ако е форум, аз съм ракета.

Форум беше преди 12-13 години, когато бяха и cyber40 и много други хора. Сега е едно нищо с глупаци като САРИВАНО

ПОД новия му ник - уж не може http://www.dvb-bg.eu.../7159-гумнеров/

Нали уж всички във форума бяхме равни? :candle: Както е в живота - има равни, има и по-равни...

И ТАКА ЗА ЕДНИ МОЖЕ ЗА ДРУГИ НЕ МОЖЕ.....

ахде живи и здрави!

7724b7a532f054a8.jpg

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3329 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110 Black
  • Моя приемник Gigablue Quad,ET5000
  • Моето местонахождение Orange County

Koko,ти толкова ли не можеш да се усетиш,че тия камъни са в твоята градина?!?Нито преди 13 години,нито сега точно ТИ си допринесъл с нещо във сателитните форуми,било този или другия!Най-доброто,което направи Боян е,че затри 6000 твои безмислени поста!Омръзна ми да ти чета глупавите теми,с които се опитваш да се правиш и чувстваш значим!Пишеш и си отговаряш сам за неща,които никой освен теб не ги вълнува!То не бяха игрички от детството ти,то не са изрезки от вестници,то не е еврофутбол,но не са всеизвестни "тайни" за гледане на негледаеми канали на емулатор!!Направи ни услуга и си намери друго място на което да сереш!Това е от мен!Сигурен съм,че ако го направиш,доста хора ще са ти благодарни!

• Alexandro, piprip., emomcm и 4 други харесват това

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Абе и то аз и от неблагодарност и без никой да сере чакам да кажеш к е програматора ама на. Само високопоставени речи

Веско Аз колкото съм ПОДАРИЛ тук във форума , ти апартамента не мож си боядисаш!

Два месеца чакаме да чуем как е програматора? И имай късмета да лъжеш!

7724b7a532f054a8.jpg

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

В България няма кой знае колко форуми за сателитна телевизия.Този може би е най-стария, аз поне съм в него от 10 години.Ползвах го до колкото мога и с успех като смених 5-6 приемника през всичките тея години.Софтуер, упътвания, приятни коментари от стари приятели,( някой вече не са и между нас, светла им памет).
Друг форум, в който членувах ми стана досаден, защото се коментираше предимно всичко останало, но не и сателитна телевизия.И от теми за телевизия почнах да влизам там да чета вицове...!?!
Съжалявам, че трябва да направя следната констатация, но тука стана даже и по зле.Форумът се превърна в нещо като БЛОГ на един човек....просто не ми се коментира, защото ми е твърде неприятно за да го направя.Някой хора се опитаха къде с по леки намеци, къде по хард да подскажат някой неща, но уви.Има един лесен начи, ще кажете "Като не ти харесва не чети, или не влизай".
Аз това и почнах да правя.Съжалявам много!Съжалявам за хубавия форум и за хората, които го потдържаха жив!
Иска ми се да вярвам, че нещата не са отишли съвсем в канала.Просто всякакви теми извън тематиката на форума, според мен нямат място тук.Кой къде го боли и къде го сърби да си коментира във фейсбук или да си прави собствен блог и да си търси последователи и аудитория на друго място!
Бояне, благодаря ти, че толкова години потдържаше форума жив и оказваше помащ и съдейстние на всеки изпаднал в нужда, както и на мен персонално естествено!

Айде да видим как ще е без блог-а. ......

7724b7a532f054a8.jpg

ГУМНЕРОВ

ГУМНЕРОВ

КОКОШИНКА

• Members
  • PipPipPip
  • 104 Мнения:
  • Моята сателитна антена Много Фокусна
  • Моя приемник Claas Dominator 96
  • Моето местонахождение с. Сусам

Ти що не вземеш да напишеш някое ревю, да представиш възможностите на някой приемник ( поне на твоето Кати ) и да ни светваш кое ,как се прави, а не да изкъкваш хиляди безсмислици. Днес виждам, отново си се "старал"))))) Хем ще предадеш драйв на форума, хем ще разчупиш "блога", хем ще ни Удивиш позитивно. Или ,за да пишеш СМИСЛЕНО трябват две неща-Познание и Разбиране за това ,което Представяш-неща дето са твърде далечни и мъгляви за Поразяващата Клавиатура  на Кокито ))))) Прочети поста на Веско и го ОСМИСЛИ......ще е полезно за..................развитието на форума ))))))))))

• piprip. и dodo_pv харесват това

ПОЛЕВЪД

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Аз съм го осмислил - летя програматор към там , резултат няма.

Не ме безпокой ГУМРЕНОВ!

Айде без коко и Г.А по-весело!

7724b7a532f054a8.jpg

emomcm

emomcm

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 548 Мнения:

Аз съм го осмислил - летя програматор към там , резултат няма.

Не ме безпокой ГУМРЕНОВ!

Айде без коко и Г.А по-весело!

Нарочно ли бъркаш ника или имаш цел някаква  :smile: или гроздовата ти е в повече като при мен :smack:

• ГУМНЕРОВ харесва това
STICKMAN RADIO

emomcm

emomcm

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 548 Мнения:

Че то това нещо ако е форум, аз съм ракета.

Форум беше преди 12-13 години, когато бяха и cyber40 и много други хора. Сега е едно нищо с глупаци като САРИВАНО

ПОД новия му ник - уж не може http://www.dvb-bg.eu.../7159-гумнеров/

Нали уж всички във форума бяхме равни? :candle: Както е в живота - има равни, има и по-равни...

И ТАКА ЗА ЕДНИ МОЖЕ ЗА ДРУГИ НЕ МОЖЕ.....

ахде живи и здрави!

Коко ,кой ти дава право да обиждаш ,колегата и всички останали.Комплекси ли избиваш.или си на 4 магистрали.като 4 -ри пистова тесла от онова време.

• puxli и ГУМНЕРОВ харесват това
STICKMAN RADIO

emomcm

emomcm

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 548 Мнения:

К,во стана с пратката от Одеса  :sostupid:

• puxli и ГУМНЕРОВ харесват това
STICKMAN RADIO

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3329 Мнения:

Абе и то аз и от неблагодарност и без никой да сере чакам да кажеш к е програматора ама на. Само високопоставени речи

Веско Аз колкото съм ПОДАРИЛ тук във форума , ти апартамента не мож си боядисаш!
Два месеца чакаме да чуем как е програматора? И имай късмета да лъжеш!

Какво още очакваш да чуеш?Казах ти 5 пъти,че не се разпознава!Като го гледах беше бая кирлясал,по Усбто та може и оттам да е причината.Повече с боклуци няма да се занимавам,аз за разлика от теб готованеца,си ценя времето,имам семейство и си плащам сам сметките!не чакам мама и татьо да ми купят апартамент ,да ме хранят и да ми плащат сметките!Смешник!Ако неработещия ти Феникс не е в кофата,специално ще ти го върна за МОЯ СМЕТКА!

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • piprip., joropet и ГУМНЕРОВ харесват това

focus

focus

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник Octagon sf8008
  • Моето местонахождение Costa del sol

Кирлясал,смях се от сърце...

Е ти па сега,аз си купих даже приемник с хлебарки и това,че беше кирлясъл му беше най малкият проблем!

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Тук прочетох 2 неистини и нямаше как да не се включа.

Първото - програматора лично съм го почистил с препарат за пластмаса, само около копчето за смяна Smartmouse /Phoenix може да има проблем вътре, но програматора е капсулован и освен да го разчекна вътре няма как да бръкна. Пратил съм го с оригиналната кутийка, сега човек, който си пази оригиналната кутийка дали аджеба няма да си пази и програматора? Все пак е на няколко години, нормално е вътре между превключвателите дас има прах, не е от вчера

Второ - програматора е тестван, засича се и работи, сега това, че някой не знае как да го ползва е друга работа. Аз ако исках да набутам някой с тоя програматор щях да му обявя цена 30-40 кинта, да му го продам и да му кажа да се оправя после сам...

И трето Всичко което е платил Вескоп е 4 лв. доставка. Нищо друго. Така че ехидни подмятания са неуместни. Пишман станах , че го пратих.

Само минавам....

7724b7a532f054a8.jpg

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3329 Мнения:

Аз станах пишман,че го поисках,въпреки съмненията ,че точно това ще се получи!Аз лично съм го четкал с четка за зъби,защото в УСБто и превключвателите на режимите беше......абе мани!И Коко,дали според теб не знам как да пусна феникс?Хайде не ставай смешен!

ПС.Нито съм мрънкал,нито съм се сърдил,нито съм те обвинявал, че не работи,просто споделих (след настоятелното ти питане) че програматора не се засича,нито от лаптоп,нито от 2 сат бокса,нито от Распбери ПИ3.

• chobanci и ГУМНЕРОВ харесват това

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Освен ако не са го повредили по пътя, друго обяснение нямам. Темата за мен е приключена. За 4 лева /които даже не съм взел аз, а ЕКОНТ/ нямам угризения. Колегата на който дадох лично КАС2 каза, че работи 100% Точка по темата...

Само минавам....

7724b7a532f054a8.jpg

puxli

puxli

мъченик

• Members
  • PipPipPip
  • 193 Мнения:
  • Моята сателитна антена 120+65+65+104 sm
  • Моя приемник paco star combo
  • Моето местонахождение plovdiv

има ли читав мпег 4 приемник в украина или няма ,те т`ва е въпроса

• ГУМНЕРОВ харесва това

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3329 Мнения:
@Коко-Хайде стига минава,топло е,ходи на плаж до септември ,че намразих форума заради теб!!!!После ще докладваш за чушкопека тип Мерцедес :))))

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • dodo_pv, joropet и ГУМНЕРОВ харесват това

focus

focus

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 Мнения:

Алоо хасковлията,не ти прави чест,момчето ти праща нещо безвъзмездно ти си се бъзикаш с него,било кирлясало,що не писа предварително да ти пратят не кирлясал феникс,ей направо ти си за бъзик...

E така де,то мишките наизлязоха и го нападнаха за добрината му,Коко не е цвете за мирисане,вярно е и мене ме дразни по-някой път,ама за добрината му да се гаврят не е честно!Колкото до кирлясълият програматор едва ли не работи,зададох преди въпроси как се е е пробвал и адекватен отговор нямаше,а и дори да е кирлясъл,на подарен кон зъбите не се гледат,защото аз от неандерталеца си купих не само кирлясъл ами и насран приемник от свинарника!Ако коментирате Коко,че дразни във форума със същият успех коментирайте и Говняров,че дразни с детските си изблици и ненормалният му стремеж да дразни Коко и да използва някакви сърказми дето и в Турция са остаряли(сега следва коментара алоо Андалусия)!

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 Мнения:

(сега следва коментара алоо Андалусия)!

Дам точно така и ще я подема аз. Темата на Коко вируса на форума/няма вируси/ за програматора съм сигурен, че е била като всичките му други. Просто е така да си драска по форума глупости. Много добре му е знаел състоянието иначе нямаше да го подари. Тва са му две шишета бре оооуу.

• joropet и ГУМНЕРОВ харесват това

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

focus

focus

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 Мнения:

Дам точно така и ще я подема аз. Темата на Коко вируса на форума/няма вируси/ за програматора съм сигурен, че е била като всичките му други. Просто е така да си драска по форума глупости. Много добре му е знаел състоянието иначе нямаше да го подари. Тва са му две шишета бре оооуу.

Ами едва ли има кирлясъли неща за подаряване,както и да е мишките и форума е темата а те изплуваха и сега очаквам един мишок да изплува,по псуванИето ще го познаете!

П-с,иначе колега и ти си прав,незнам под реакцията от тва,че Говняров го е захапал здраво и Коко се оля,опитах се няколко пъти да му подскажа,ама нема спирка!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни