Към съдържанието

Снимка

За колегите от Западна Европа - BBC 27,5 west

* * * * * 1 гласа

• Влезте в профила си за да пишете
37 отговора на тази тема

angel_temelkov

angel_temelkov

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 112 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1,10+3 x 0.80+0.60
  • Моя приемник Xtrend8000 + 500HD
  • Моето местонахождение London

Коко ще се разболееш от нещо с тия нерви . Премествай го в другия крачол ............ и край  :gstickle:

-Ама как бе младеж? Как да го свържа?
-Кабелът към напречната греда на тавана, а другият край към шията. Това е!

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.50m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910
  • Моето местонахождение Варна

10 дни били гешенк, а някой който няма НИТО един пост за сателитна телевизия, регистрира 15 ника пише поне с 3 благодари с 2 /това сигурно - там правилата не важат нали? За едни може за други не. За някой правилата важат, ама за други - е айде може и да не важат.

Ако ти прави впечатление като се регистрирах с другия ник изрично написах, че съм аз за да ме познаете. И то пак беше заради тоя.

Тоя никовете ги сменя като носни кърпички, единствено по идиотския словоизказ ала Лютфи Местан му се познава, че е той

15 ника минаха, колко още?

Пиша не заради друго, а защото обещах на Ванката да сканирам Спорна Топка с Г.А. и КОКО а аз си изпълнявам обещанията.

Уважаемият господин незнам си койдали би бил така добър да напише ЕДНА тема свързана със сат телевизия? Не нали?

И не стоя 10 дни с БАН , защото на 6-ия се яви с  регистриран друг ник , за да ни информираш личната ти кореспонденция.

И 10 дена , бяха гешенк от страна на Фена, смятам , че го оценяваш.

4. Обиждането или заяждането със останалите участници е забранено. При заяждане или обиждане на модератор следва едноседмичен БАН без предупреждение или друго наказание по преценка на модераторите.

Тоя даже ник си е регистрирал - 15тия в който се заяжда открито с мен - е като не броим СМС-ите които ми праща в 2 през нощта

Ето бе - вие сте писали правилата! Айде!

7724b7a532f054a8.jpg

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 992 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

Коко ,

човека си има лична закачка с теб , а форума позволява регистрирането и на 200 ника, само ,ако си в час и прескачаш ползването на едно и също ИП .Нали не смяташ ,че Модераторите или Админа Боян, ще стоим тука да броим никове , или да четем тематичната задявка ,между теб и Господина.

Правилата са си правила, но Фокуса ти каза , игнорираш Всеки юзер , който не ти е по сърце , не оговаряш , не го псуваш , не кълвеш на гола кука и това е. А тоя , или тия 15-20 ника , явно ти имат мерака , а то рак и мерак са до момента неизлечими болести .

Mut@nt 51HD 4K  ,Octagon SF 8008, Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Мерак не се отстранява, но Рак може.

Справка гешенка за 10 дни който ми удурдисахте.

Може ли на него да има гешенк? Все пак аз не искам нищо освен справедливост. Нарушени ли са правата - нарушени. Има ли Правило във форума има - има ли наказание за нарушението - пак има

Аз изкарах 10 дни, а да видим тоя колко ще изкара,

Смятам, че всички трябва да сме равни във форума. Или има по-равни. Постъпете по съвест....

7724b7a532f054a8.jpg

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Коко ,

човека си има лична закачка с теб

Като има лична закачка с мен, защо не ползва едно нещо, което му казват ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ?

Защото избива комплекси иска да е видим и значим. КАто иска, той даже е разбрал телефонния ми номер, вероятно знае и къде живея да дойде да се разберем. Не е желателно ама сега можеш ли мерак да спреш?

Относно мен, ако си забелязал, въобще не пиша за него. Влезте му в един от МНОГОТО никове и намерете нещо за сателитна телевизия.

Ама друго си е да почнат да ти пращат SMS-и в 2 през нощта с разни "Чизмели ефенди как е циганската махала." ПРидава особен колорит....

7724b7a532f054a8.jpg

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 992 Мнения:

Боян му трие никовете ,

но пак да ти кажа , ходим на работа , не спим пред компютъра , айде аз това ми е работата , трябва да гледам дали техниците ходят да дърпат фибра през определена програма.

Но не ми е приоритет да съдийствувам на такива тематични проблеми

48b34a44e995eebb.gif

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Така е. Айде довечера ще видим дали сте постъпили по съвест...

7724b7a532f054a8.jpg

piprip.

piprip.

kabel

• Members
  • PipPip
  • 37 Мнения:

Боян му трие никовете ,

но пак да ти кажа , ходим на работа , не спим пред компютъра , айде аз това ми е работата , трябва да гледам дали техниците ходят да дърпат фибра през определена програма.

Но не ми е приоритет да съдийствувам на такива тематични проблеми9заварявал

колко пари е ножа при вас...2-3000 Е

• ГУМНЕРОВ харесва това

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

При тебе ще излезе по-евтино, бъди сигурен! Ако искаш да се пробваме да видим?

7724b7a532f054a8.jpg

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Не, че нещо, ама дали и ти ако можеш да напишеш нещо за сателитна телевизия? Ей така само за спорта? Гледам ти мненията - ми няма нищо...

7724b7a532f054a8.jpg

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник xtrend 9500
  • Моето местонахождение Costa del sol

Коко,той го пита серизно за ножа,що ся им влизаш в разговора,понеже знам за какъв нож става дума та да те прекъсна на време :smile:

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Да не се озлобяваме... Според мен колегата не е от злоба.. Като не е от злоба няма смисъл, нека бъдем хора!

7724b7a532f054a8.jpg

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 992 Мнения:

Злоба няма Коко , само интерес, това с ножа и цената е интересно и като стойност и като въпрос.

Няма как да отговора без конкретизиране на материала .

48b34a44e995eebb.gif

piprip.

piprip.

kabel

• Members
  • PipPip
  • 37 Мнения:

При тебе ще излезе по-евтино, бъди сигурен! Ако искаш да се пробваме да видим?

пак доказа е си малоумник...

гт64...

цакаха ме мене със един тъп....чупим 100 пъти влакното....абе мани

да еба аз тази фуДЖКУРА

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 992 Мнения:

Виж сега те разбрах,
откровено нямам идея , но новите фусионадори / станции за запояване на оптичния кабел /, еволюираха много.

http://www.fusionspl...1105_10428.html

Сега вървят в комплект с Кортадората / диамантеия нож за прецизно рязане на оптичния кабел / и пеладората / регулируемия кутер , ако може така да го наречем , с който се свалят обвивките на фибрата .
Доста отдавна не съм ги използвал , освен в определени случаи на някоя инспекция и то за да видим дали са в изправност и в ,какво състояние са инструментите на техника.

Пък и в отдела отговарям за рекламации на HFC, тоест не фибра  на 100% , смесица от фибра до входа и коаксиал нагоре, другите компании Мовистар , Оранж , Масмовил и Джастел ползват FTTH / фибра от нодото / разпределителен център ,грубо казано / до рутера на клиента
Проблема , тука е ,че вече взимат на договор , всеки втори панчо , и както казват старите техници , в телекомуникациите , за техник става всеки, бил той преди сервитьор , готвач или клошар .
Преди 15 години , в RTVE , всяка година имаше нещо от сорта на годишна проверка , с един камион за директно излъчване , се монтираше , цялата мрежова диаграма до камери озвучение и прочие , за да се види нивото на компетентност и състоянието на поддържащия персонал .
Сега ,като ги гледам фирмите обслужващи компаниите Водафон, Оранж, Мовистар и наскоро Масмовил, техниците са като джонките по Ретиро / парк в центъра на Мадрид/

48b34a44e995eebb.gif

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник xtrend 9500
  • Моето местонахождение Costa del sol

Вземаш промакс и почваш да пееш,ако искаш даже мога да те уредя с официалният представител за България!

Сега ,като ги гледам фирмите обслужващи компаниите Водафон, Оранж, Мовистар и наскоро Масмовил, техниците са като джонките по Ретиро / парк в центъра на Мадрид/

Тука даже и индианци от перу и боливия заваряват,дошли са с перата даже :smile:

piprip.

piprip.

kabel

• Members
  • PipPip
  • 37 Мнения:

преди 5-6 години със тия онута голем филм ставаше....дърпаш тока преди системата да го спре по мак...и е ти интернет колко искаш :)

иначе класиката беше... отварят мангалите шахтата ..реже и връзва коня да тегли...хахахах

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 992 Мнения:

Сега не е чак толкова индианско , пък и разпределителните станции сега са по охраняеми, извадиха Оно от пунктовете на Ибердрола , от друга страна че севилските коняри крадат , сигурно , но за 20 години , куките вече са наясно с действителността и все повече и повече, кръга на измамите се свежда до 0.

Иначе качеството на инсталациите е като ва БГ, жици из входовете , покриви, гаражи , все още всичко е по стените, а бе европейско ниво :smack: 

48b34a44e995eebb.gif

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни