Към съдържанието

Снимка

Виваком вече на Intelsat 904 - 45'e

* * * * * 1 гласа

• Влезте в профила си за да пишете
176 отговора на тази тема

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7339 Мнения:

Май ще е той,цигането от кв.Левски София

cdd68e362f113b4e2373ab8457a257df.gif

Dbox2 Nokia ... и още няколко негови наследника , UFS910/dbox3/ и AZBox HD   :)
AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

Истинската българска история!

http://sparotok.blog.bg/

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник xtrend 9500
  • Моето местонахождение Costa del sol

Ако сега тепърва ще я купуваш, вземи по-голяма поне 120 см, има и по-евтини марки антени. Влизат спокойно в кола от страничните врати, ако не става отзад.
Че винаги ще ти се случи да има изненади, сняг навали, силна буря пороен дъжд и т.н.

Човека пише,че живее в южна Испания,какъв сняг кви пет лева те гонят,предлагам ти без да знаеш да не даваш акъл на хора в различни географски шерини от твоята!Човекът съм му казал,че с един метър се лови преспокойно,ако тои си прецени и 2 метра може да забие,ама това е друга тема!!

ок,благодаря за отговора focus,значи Мтел с 1 метър антена...дано всичко да е наред и да не си сменят саталитите и тези

Това не мога да ти го гарантирам,тая същата позиция на която са Мтел,преди бяха ИТВ партнер,един хубав ден сателита падна и изгубиха клиентите си,ние сме бедна държава и наемаме сателити за бедни,за да е по евтино,иначе ти гарантирам за Мовистар+ че винаги ще имаш сигнал,ама и месечната такса я знаеш каква е предполагам!

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.50m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910
  • Моето местонахождение Варна

Човека пише,че живее в южна Испания,какъв сняг кви пет лева те гонят,предлагам ти без да знаеш да не даваш акъл на хора в различни географски шерини от твоята!Човекът съм му казал,че с един метър се лови преспокойно,ако тои си прецени и 2 метра може да забие,ама това е друга тема!!

Абе какво му обясняваш, айде ще дам и от твое име 1 евро някой път ще черпиш, станаха 5, на 6,40 поръчвам абонамент, белким спре да реве. Аз и сега мога да поръчам, но искам да е солидарно. Тоз не знам как го търпи жена му. Има два варианта или оная работа я върши качествено, или тя е съвсем закъсала. Или "уроците" по китайски всяка събота и се отразяват подмладяващо. Пък и разходки после, ехееее.... Уроци събота следобед... Здравей нали.....

7724b7a532f054a8.jpg

Belge

Belge

terrien

• Members
  • PipPipPipPip
  • 387 Мнения:
  • Моята сателитна антена 111 на 100
  • Моя приемник TechniBox S4
  • Моето местонахождение Белгия

Абе има един в другия форум, дето му се забавял сигнала, според мен в главата му се забавят някои сигнали, но това е лично мнение. Ти да не си той? 

Не го знам кой е.
Аз съм си аз.

mima

mima

Newbie

• Members
  • 3 Мнения:

Това не мога да ти го гарантирам,тая същата позиция на която са Мтел,преди бяха ИТВ партнер,един хубав ден сателита падна и изгубиха клиентите си,ние сме бедна държава и наемаме сателити за бедни,за да е по евтино,иначе ти гарантирам за Мовистар+ че винаги ще имаш сигнал,ама и месечната такса я знаеш каква е предполагам!

благодаря много,другата седмица ще си ходим до Бг и ще се информирам в Мтел.а за Мовистар+,нямам много информация...не са ли само испански програми?

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:

благодаря много,другата седмица ще си ходим до Бг и ще се информирам в Мтел.а за Мовистар+,нямам много информация...не са ли само испански програми?

Ами на месец е горе долу 80 евро фулл пакета а на виваком дали има и 15 евро и затова качеството на сателит и услуга е с такава разлика!Например La 2  СД е с по добра картина от хд каналите на виваком!

• mima харесва това

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 988 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

MTel Sat  - Paquete Total =30.45 lv

Mut@nt 51HD 4K  ,Octagon SF 8008, Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

Belge

Belge

terrien

• Members
  • PipPipPipPip
  • 387 Мнения:
  • Моята сателитна антена 111 на 100
  • Моя приемник TechniBox S4
  • Моето местонахождение Белгия

Аз не говоря нещата на изуст,за да съм казал 1 метър значи е достатъчно,излиза на 13дб. тука в Малага! :sostupid:

Да де, казал си бил ти, ама само на половината си го казал.
Щото то това зяпането от сателит се услажда с гледането.
Та той така и така ще купува антена и ще я насочва към 16°E, после що да се лишава от лесно добавяне на още два конвертора и да му излизат и 19°E и 13°E ?

Ето тука съм ги сложил на 111 см висока антена и държачите се припокриват, средния на 16°E съм го сложил по-напред, с цел да спечеля 4 мм – т.е., да са възможно най-близо един до друг конверторите.
Колкото е по-голяма антената, толкова повече се разделечават един от друг конверторите и е по-лесно да се редят по реиката ( държача ).
Та аз поради тази причина съм му казал 120 см да взима, тя няма да е много по-скъпа, за 60 евро ще намери.

5988ac582f2ced41.jpg

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:

Да де, казал си бил ти, ама само на половината си го казал.
Щото то това зяпането от сателит се услажда с гледането.

Кво ти става?Човека се беше регистрирал само да си разреши проблем,нормалният потребител не го интересува никакви мултифиидове и чудеса!Това за апетита го разправяй на някои друг,не на някои,който работи с клиенти!Има тема за мултифиид и можеш да пишеш там а не тука да спамиш по темата за новият сателит на виваком!

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7339 Мнения:

Vivacom  ще ползва сателита  Yamal 402 @ 54.9° East

Болгарский оператор арендовал емкости спутника «Ямал-402»

bolgarskiy_operator_arendoval_emkosti_sp

Европейский и Южный лучи спутника «Ямал-402»

«Газпром космические системы» заключил контракт с болгарской телекоммуникационной компанией Vivacom на предоставление спутникового ресурса для услуг VSAT и телевещания.
Vivacom будет использовать ресурс спутника «Ямал-402» в Ku-диапазоне в направлении Европейский луч – Южный луч для передачи данных и ТВ-каналов. Подъем сигнала осуществляется Vivacom со своего телепорта Плана в Болгарии, сообщает «Газпром космические системы».
Vivacom является крупнейшей телекоммуникационной компанией в Болгарии по размерам дохода в течение пяти последних лет. Спектр ее услуг включает в себя такие предложения, как мобильная связь, телевидение, Интернет, а также услуги фиксированной связи.

источник

http://www.telesputn...nika-yamal-402/

• gogyto, focus и ivan_sv харесват това

cdd68e362f113b4e2373ab8457a257df.gif

Dbox2 Nokia ... и още няколко негови наследника , UFS910/dbox3/ и AZBox HD   :)
AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

Истинската българска история!

http://sparotok.blog.bg/

Серхи

Серхи

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1229 Мнения:
Какъв автогол ще си вкарат.

Зевс

Зевс

Наказвам всеки наглец!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 626 Мнения:
  • Моето местонахождение Винаги там!

Дали си на 45 или 54 е все тая,след като е ясно че няма да си на 39 следващите 2 години!

Серхи

Серхи

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1229 Мнения:
Не е все тая забравяш за 42Е много хора особено по селата ще ги отсвирят.

Neo64

Neo64

Тъпанар

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 988 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.10
  • Моя приемник Octagon SF4008
  • Моето местонахождение Europa Central

Да ама гледам с 80-ка е покрил Испанията.

Mut@nt 51HD 4K  ,Octagon SF 8008, Edison OS NINO ,  ET 7000

48b34a44e995eebb.gif

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:

Да ама гледам с 80-ка е покрил Испанията.

След дъжд качулка,те вече нямат киорав клиент в испания!

vlcto

vlcto

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 42 Мнения:

Какъв автогол ще си вкарат.

Хора, вие четете ли правилно? В новината се споменава, че Виваком ще ъплинква ТВ канали за чуждестранни ТВ оператори, а не, че ще се мести от 45Е към 54,9Е.

focus

focus

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2282 Мнения:

Хора, вие четете ли правилно? В новината се споменава, че Виваком ще ъплинква ТВ канали за чуждестранни ТВ оператори, а не, че ще се мести от 45Е към 54,9Е.

Като им знам на всичките акъла,нищо няма да ме очуди,все пак и имат добри учители като Итв партнер!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни