Към съдържанието

Снимка

Виваком вече на Intelsat 904 - 45'e

* * * * * 1 гласа

• Влезте в профила си за да пишете
169 отговора на тази тема

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.50m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910
  • Моето местонахождение Варна

По темата

Новият ИНТЕЛСАТ 38 - 45 изток, заменя сегашният временен Интелсат 904 - точна дата на изстрелване неуточнена - предполагаема втора половина на 2017

Покритие:

azerspace_2.PNG

Мтела да отварят шампанското и да черпят

Честито на всички българи в Таджикистан, Туркменистан, Киргизстан, Казахстан, та чак до границата с Китай!

Тия надминаха себе си! :sostupid:

7724b7a532f054a8.jpg

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник Octagon sf8008
  • Моето местонахождение Costa del sol

Коко,те като изгубят абонатите си,тоя сателит ще е след дъжд качулка!

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Ама само виж какво култово покритие има. За огромният брой българи в Туркменистан това ще е неописуема радост!

А и над Испания пуснали малко, чули са молбите ни! :)

7724b7a532f054a8.jpg

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

От края на миналата година къщата й стои празна, а тя се е завряла в една стая в чисто нов старчески дом и си плаща абонамент 17 € за да гледа по-малко канали от мен, който зяпа без пари. 
Една съседна на моята къща я даде под наем един за по 1100 € на месец.

Пичове, досега така като гледам, файдата да пускам български канали е само че синчето не ги гледа и не ми досажда. Той много обича да коментира каквото гледа, та ми лази по нервите. Купих му и на него един 50 инчов самсунляк през януари, че преди все ми излизаше с номера че обичал да гледа на по-голям от 32 инча, та висеше пред моя 47 инчов Панасоник и най-накрая замина на боклука той, щото техника каза че сме му счупили ние екрана. Та и него го смених пак с втори 50 инчов самсунляк, без да го обвинявам хлапето за строшения екран.
Другият проблем е, че аз обичам да си полегвам като зяпам телевизия и хлапето се завира при мен, даже и като гледам на украински и руски музикално предаване. И италиански канал да ме види че гледам и е забавно и пак се присламчва и разбира се коментира на глас. Само като е на английски го е срам, че не го разбира още и се прави че не му е интересно. 

Я кажете сега, тия Свиваком като са такивми гадове и нарочно крият каналите да трябва много голяма паница която тука ще струва луди пари, какви са работещите варианти за зяпане на бг канали ?
Логнах се пак вчера да скивам тарифите на едни сладури, те чак на 78 цента паднали. 
И на 1 цента да падне, пак си остава проблемът с недоверието към непознати чиляци да съм постоянно във връзка към техен сървър, щото то това шубето е голем страх. 
Та не може ли без връзка през интернет ???
Вариантът да плащам директно на Свиваком, Ментел и Булшит го изключвам, щото са мошеници и нямам желание да си имам работа с тях, пък и не обичам да плащам за телевизия. ИП телевизия също не искам (даже и да е без пари), пак заради постоянната връзка по интернет към някакви съмнителни индивиди.
Сега, като казвам че не обичам да плащам за телевизия, да се разбира че не обичам да плащам за абонамент. Ако има някакъв приемник който да работи без плащане, не ми пречи да си купя два даже, да си имам за резерва. Например тия от Свиваком ако пуснат приемник като на франсат с карта вътре в него, показващ само ефирните канали и без абонамент, такъв бих си купил веднага, понеже ще ми изглежда нещо сигурно че ще работи и няма да спира по никое време, да ми лази по нервите.
Дайте идеи, кое как може да стане, ако не ме мразите нещо де.

Белге, абе сега се сещам, ти тия 50 инчови телевизори Самсунг сигурен ли си, че ти си ги плащал, а не жена ти? Има ли възможност, щото аз си спомням, че преди време ти така каза, че жена ти печели парите и ти казва какво да харчиш?

Още един въпрос, на който ще оставим само времето да отговори. Жена ти като се разхожда сама до 5-6 часа, дали само се разхожда?............

Колегите от Испания ти казват - водят си децата в Неделно Българско Училище, ще го осакатиш това дете, ще си забрави рода. Какво значи купих му телевизор, барем да млъкне да ме остави на мира. Е нали сега е време да му обясняваш нещата от живота на това дете бе?

Той колегата @Фокус хубаво те подреди - няма да си знае корените това дете, и хоп маргинализация - те там в Брюксел още пред летището чакат - бакшишите половината са араби.

Ся кажи си - жената издържа семейството нали? И като види булсатски приемник и българска карта - опаа, я да видим кой ми харчи парите, затова скришом, ако може на аванта, без абонаменти....

7724b7a532f054a8.jpg

C-KU BAND DX

C-KU BAND DX

Member

• Members
  • Pip
  • 28 Мнения:
  • Моята сателитна антена 2.00mKU/C band
  • Моя приемник edision 2x
  • Моето местонахождение T/CA

Горният лъч без проблемно си покрива целия Близък Изток и Централна Азия до Китай та чак до далечния Сибир до към Томск някъде. Поне за контингента в Афганистан ще има приличен сигнал.  :smoke:  :smoke:  :screwy:  Да пускат виваком на ц банд на някой спътник с глобал бийм с покритие на 3 континента и няма да има недоволни.

KU BAND - C BAND 2M PARABOL - 103E-47.5W 36" SUPERJACK INVACOM QUAD KU - DMS INT 13K C BAND - EDISION ARGUS PINGULUX PLUS - EDISION PICOLLINO 3IN1

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник nova+ / ariva 4k
  • Моето местонахождение Русе

И да дават по една 2 метрова на абонат  :tongue:

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Белге, абе сега се сещам, ти тия 50 инчови телевизори Самсунг сигурен ли си, че ти си ги плащал, а не жена ти? Има ли възможност, щото аз си спомням, че преди време ти така каза, че жена ти печели парите и ти казва какво да харчиш?

Още един въпрос, на който ще оставим само времето да отговори. Жена ти като се разхожда сама до 5-6 часа, дали само се разхожда?............

Колегите от Испания ти казват - водят си децата в Неделно Българско Училище, ще го осакатиш това дете, ще си забрави рода. Какво значи купих му телевизор, барем да млъкне да ме остави на мира. Е нали сега е време да му обясняваш нещата от живота на това дете бе?

Той колегата @Фокус хубаво те подреди - няма да си знае корените това дете, и хоп маргинализация - те там в Брюксел още пред летището чакат - бакшишите половината са араби.

Ся кажи си - жената издържа семейството нали? И като види булсатски приемник и българска карта - опаа, я да видим кой ми харчи парите, затова скришом, ако може на аванта, без абонаменти....

Белге, абе я обясни жената и ти ко прайте в белгия бе?

7724b7a532f054a8.jpg

Зевс

Зевс

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:

Жена му си е дома!Ама той е гостенин!Дано да си е направил бекъп у БГ!

Зевс

Зевс

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:

ама 2 милиона нашенци наливат в държавата всеки месец огромни пари.
Пращат ги на техните роднини, които ги харчат в страната на място и поддържат икономиката.

Ти, на кой роднина пращаш да подържа икономиката?

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Дзумба, той няма 6, 40 евро да си плати една такса за Булсатком бе човек. Аз съм бил на летището в Брюксел, трансферен полет до Лондон Лутън и нямаше какво да правя. 6,40 евро не стигат за 2 бири бе! Какво си говориш!

Той прави проблем за 6,40 евро а бил ни пращал пари на нас, ей боже жив да не бях, ай поне да се постопли водата като се хвърля от Аспаруховия мост да не умра от  хипотермия....

Тя жена му го прави на мармалад, ама айде има и още но ще почакам...

7724b7a532f054a8.jpg

Belge

Belge

terrien

• Members
  • PipPipPipPip
  • 387 Мнения:
  • Моята сателитна антена 111 на 100
  • Моя приемник TechniBox S4
  • Моето местонахождение Белгия

Белге, абе сега се сещам, ти тия 50 инчови телевизори Самсунг сигурен ли си, че ти си ги плащал, а не жена ти? 

Аз съм ги платил и двата, ама на промоция, щото не съм тъп да плащам надута цена.
Първия за хлапето го скивахме случайно, бяхме отишли в една супер бакалия да търсим кошче за боклук и те сложили телевизори на промоция. Първо му предложих един 40 инчов за 350 евро да му взема, ама той рече че му бил малък, та му взех за 400 евро 50 инчов самсунляк. После като се строши екрана на Панасоника за който аз бях платил 650 евро 2015г., се върнахме да купим втори самсунляк, ама се бяха свършили. И изчаках 3 седмици и пуснаха за 500 евро пак самсунляк 50 инчов, който сега е 700 евро в същия магазин ( мина промоцията). И двата самсунляци са от серията 6, та при бързи движения не се размазва картинката, не трепери, не се раздвояват контурите.

Проблемът с 50 инчовите е, че българските SD канали не излизат добре, жива скръб са, пък ти искаш и абонамент да им плащам на свиваком. Айде няма нужда, точно пък аз да се правя на баламурник да им пълня джобовете на акционерите на свиваком.

Зевс

Зевс

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:

Как се люлее японката на тия дървета дет си взел?

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Нее, въпросът е не дали си ги платил ти, а дали си ги изкарал парите за тях ти?

Иначе трябва да ти кажа аз имам Самсунг 55 инча и си е доста добре. Е сигурно има и по-добре, но на мен ми стига.

Събъждам се един ден - гледам промоция 4К - 1399 лв 55 инча и хоп в колата наопаки.

То не е да чакам жена ми да ми каже как да си харча парите те така.

До сега съм събрал 3 евро, при 6,40 евро да му пуснем Булсат, а? :spy:

7724b7a532f054a8.jpg

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Аз съм ги платил и двата, ама на промоция, щото не съм тъп да плащам надута цена.
Първия за хлапето го скивахме случайно, бяхме отишли в една супер бакалия да търсим кошче за боклук и те сложили телевизори на промоция. Първо му предложих един 40 инчов за 350 евро да му взема, ама той рече че му бил малък, та му взех за 400 евро 50 инчов самсунляк. После като се строши екрана на Панасоника за който аз бях платил 650 евро 2015г., се върнахме да купим втори самсунляк, ама се бяха свършили. И изчаках 3 седмици и пуснаха за 500 евро пак самсунляк 50 инчов, който сега е 700 евро в същия магазин ( мина промоцията). И двата самсунляци са от серията 6, та при бързи движения не се размазва картинката, не трепери, не се раздвояват контурите.

Проблемът с 50 инчовите е, че българските SD канали не излизат добре, жива скръб са, пък ти искаш и абонамент да им плащам на свиваком. Айде няма нужда, точно пък аз да се правя на баламурник да им пълня джобовете на акционерите на свиваком.

Абе ти по улиците не излизаш ли бе? Аз ли да те светна дето съм ходил веднъж в Белгия дето има една Абатска бира - тъмна - 4 евро. значи  8 евро са 2 бири. И ти си правиш сметката че пълниш джобовете на някой с 6.40 евро?

Ти не си наред. Аз отсвирвам. Имам една теория - тоя или е пълен мишкар или ни е хванал на въдицата. Досега съм по средата...

Или жена му плаща и поръчва, това да не забравяме! :sostupid:

7724b7a532f054a8.jpg

Зевс

Зевс

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:

Коко ,тоя прилича ли ти на рибар?Пълен цървул,като го зачеша белгийката ,го няма по 3 месеца, стои мирно!

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:

Хванахте го вие двамцата на къс пас :smoke:аз ще се застъпя за него,въпреки,че ме обяви за шейх без да имам кладенец,ще му купя една линиика от заргата,но ако обещае да научи детето на Български,за детето има все още спасение :sostupid: !

Belge

Belge

terrien

• Members
  • PipPipPipPip
  • 387 Мнения:
  • Моята сателитна антена 111 на 100
  • Моя приемник TechniBox S4
  • Моето местонахождение Белгия

Нее, въпросът е не дали си ги платил ти, а дали си ги изкарал парите за тях ти?

Иначе трябва да ти кажа аз имам Самсунг 55 инча и си е доста добре. Е сигурно има и по-добре, но на мен ми стига.

Събъждам се един ден - гледам промоция 4К - 1399 лв 55 инча и хоп в колата наопаки.

Аз съм ги изкарал парите да.
На един компютърен форум съм пуснал цяла тема защо да не се купува 4К телевизор, ама ти явно не си я прочел.
Леле, леле свиваком на 4К телевизор, мазноч та се нетрае, пфуууу ...

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Има един канал който го препоръчвам Body&Body пробвай!

7724b7a532f054a8.jpg

iliyavet

iliyavet

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 150 Мнения:
  • Моята сателитна антена TOR 90
  • Моя приемник Octagon 4k/DM920 UHD
  • Моето местонахождение Pazardzhik

Като няма 4к приемник , респ.4к канали (на 45Е) за какво ти е да имаш 4к тв???

<0,8W/1,9E/4,8E/9E/13E/16E/19,2E/23,5E/26E/28,2E/31,5E/36E/39E/42E>

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:

Като няма 4к приемник , респ.4к канали (на 45Е) за какво ти е да имаш 4к тв???

Ще спести пари и ще купи направо 8к.

• iliyavet харесва това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни