Към съдържанието

Снимка

DVB-T2 MPEG4 в България

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.50m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910
  • Моето местонахождение Варна

Пъвро да кажа, че темата е за пръв път публикувана от колегата @gogyto във форума DT-V-bg.com /махнете тирето между D-TV/ - /другия форум/

Ако това наистина е така, това е ебаси и гаврата! Е как може така своевлно да се сменя стандарта. Ебаси аз си купих телевизор преди 9 дена 55 инча 4K но няма DVB-T2. Сумати народ познавам с телевизор със S2 но нямат Т2. То не че някога ще преритам за Т2, но все пак е измекярщина!

Не беше ли редно да се предупредят една година предварително търговските вериги да пускат само T2 телевизори, а не сега пред свършен факт.

Колегата @PopovP ми е и съгражданин - хувабо е споделил отатъка - търците се изхитряват аналога си керизим цяло лято по 20 канала , смениха по 2 тестови стандарта а сега официално на T2 H.265 /HEVC ще има и TRT4K ефирно

Нашите почнаха на MPEG2, после на MPEG 4, сега на Т2, утре ще е H.265/HEVC 4K абе стига бе! :sostupid: :sostupid: :sostupid:

7724b7a532f054a8.jpg

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник Octagon sf8008
  • Моето местонахождение Costa del sol

Идеята е да съберат още едни 40-50лв. за приемници от потребителите,защото в случая за 6 програми Т2 стандарт да правиш е безумие!

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Ами то едно време от Турция ефирно лятото по TV8 се гледаше английското, а по NTV Spor испанското, а пък по TV NET каквото дойде :) . И си переше аналог. И кой ги караше нашите да спират аналога не знам...

7724b7a532f054a8.jpg

puxli

puxli

мъченик

• Members
  • PipPipPip
  • 193 Мнения:
  • Моята сателитна антена 120+65+65+104 sm
  • Моя приемник paco star combo
  • Моето местонахождение plovdiv

Ами то едно време от Турция ефирно лятото по TV8 се гледаше английското, а по NTV Spor испанското, а пък по TV NET каквото дойде :) . И си переше аналог. И кой ги караше нашите да спират аналога не знам...

Сичко при капитализма се прави за пари не знаеш ли?

koko_varna1983

koko_varna1983

На*ред*ащ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2354 Мнения:

Те турците го откриха за пари KANAL D като даваше Ла лига и Любо Пенев играеше във Валенсия, цяла Варна беше насочена на кулата в Инстанбул. Канал Д с голям късмет се хващаше и с със стайна антена. STAR като даваше шампионската лига също. За TV8 и TVNET пък да не говорим- бимбирията още стои на покрия и събира птичи лайна

7724b7a532f054a8.jpg

petar

petar

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 369 Мнения:
  • Моя приемник Vu+ zero 4k
  • Моето местонахождение Бургас
Подозирах че така ще направят но за няколко тъпи антибългарски програми повече пари няма да дам.
  • fenbg, rcv45 и koko_varna1983 харесват това

pingpostinfo

pingpostinfo

Newbie

• Members
  • 8 Мнения:

Здравейте гледащи тв хора , аз седя и си мисля над темата ефирна цифровизация стигнах до следният извод . сами преценете прав ли съм или не...

имаше една реклама с така наречения Любо цифрата , до колкото помня рекламата бе ... как бе момче как да го свържа кабела за тока от едната страна кабела за антената на другата страна, какво ми носи това какво предимство има ефирната тв цифровизация .... ми много добро качество на картината и " много повече канали " тия канали къде са ?

то не престанно се закриват Българските телевизии или заради фалит или не знам причната , но тази реклама за цифровизация бе една голяма лъжа , къде са ти каналите тръгнаха 12 те по спомен станаха на 2 мукса после на 1 и станаха 6 канала....

не е ли редно някой съд да се самосезира и да осъди хоратанаправили рекламата с цел да заблудят гражданите да си макупят приемници за бога в някой населени места дори няма сигнал тия приемници за каквоим са .........

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни