Към съдържанието

Снимка

Нов софтуер за EDISION PICCOLLO 3IN1 Plus CI v2.2.65

v2.2.65

• Влезте в профила си за да пишете
14 отговора на тази тема

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
  • Моето местонахождение София

Нов софтуер за EDISION PICCOLLO 3IN1 Plus CI v2.2.65

Можете да изтеглите директно от ТУК

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:
:idea: EDISION БЪЛГАРИЯ - WWW.EDISION.BG :guitar:

chobanci

chobanci

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 288 Мнения:

малко повече инфо за новия софт

само приятел става предател

хасанс

хасанс

Member

• Members
  • Pip
  • 11 Мнения:
  • Моята сателитна антена TRIAX TD 78
  • Моя приемник EDISION

Какво ново има в новия софт.

genata

genata

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 33 Мнения:

Имам следния проблем след инсталиране на последните 3 версии на софтуера: v2.2.65, v2.2.53 и v2.2.49. При превключване на програмите приемника рестартира или картината замръзва. При версия на софтуера v2.2.42 няма никакъв проблем, може да да прецъквам каналите постоянно и не забива. Моля някой да сподели има ли същия проблем.

Антенa: 90 см offset 45E<--->15W
Приемниk: SkyStar S2 PCI

kikik

kikik

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 107 Мнения:
И при мен се е случвал такъв проблем но с версия 42 върви най добре и затова не слагам новите.

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:

Имам следния проблем след инсталиране на последните 3 версии на софтуера: v2.2.65, v2.2.53 и v2.2.49. При превключване на програмите приемника рестартира или картината замръзва. При версия на софтуера v2.2.42 няма никакъв проблем, може да да прецъквам каналите постоянно и не забива. Моля някой да сподели има ли същия проблем.

Ако си ъпгрейднал софтуера е възможно това да се случва. Най-добре е да го префлашнеш с всичко + бутлодър с последната. .49 е много стабилна и до момента не съм видял никакви проблеми с нея.

Изобщо при упдейт е добре да се прави всичко + бутлодър зада се префлашват изцяло приемниците. Ако толкова е важен спидъка с каналите преди това бекъп и след това само рестор на каналите в чисто инсталираната нова версия. Ако каналите са от много стара версия също е възможно да има проблеми.

Т.е. в 99.99% от случаите проблемите настъпват при ъпгрейд на стара към нова, ако има много променени неща в софтуера, дори да не са видими и всичко да си изглежда 1:1 между тях.

Припомням, че дори при пълно префлашване с всичко+бутлодър се запазват линиите и паролите за WIFI, ако има такива.

Специално в .65 е оправен iziptv плъгина, който сега работи перфектно.

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:

хасанс

хасанс

Member

• Members
  • Pip
  • 11 Мнения:
  • Моя приемник EDISION

Ако си ъпгрейднал софтуера е възможно това да се случва. Най-добре е да го префлашнеш с всичко + бутлодър с последната. .49 е много стабилна и до момента не съм видял никакви проблеми с нея.

Изобщо при упдейт е добре да се прави всичко + бутлодър зада се префлашват изцяло приемниците. Ако толкова е важен спидъка с каналите преди това бекъп и след това само рестор на каналите в чисто инсталираната нова версия. Ако каналите са от много стара версия също е възможно да има проблеми.

Т.е. в 99.99% от случаите проблемите настъпват при ъпгрейд на стара към нова, ако има много променени неща в софтуера, дори да не са видими и всичко да си изглежда 1:1 между тях.

Припомням, че дори при пълно префлашване с всичко+бутлодър се запазват линиите и паролите за WIFI, ако има такива.

Специално в .65 е оправен iziptv плъгина, който сега работи перфектно.

за това трябва да се направи софтуер които да може човек да вижда каналите зада може даги нарежда а не като сега дане виждаш каналите кои работи и кои не работи ами как щтеги нареждаш много е трудно които ползва два или повече спътника

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:

много лесно се подреждат през уеб броузера с мишката.

хасанс

хасанс

Member

• Members
  • Pip
  • 11 Мнения:
  • Моя приемник EDISION

а можешли дами обесниш как става или пусни някакви снимки зада мога и ас дасиги подредя или ми кажи кои софтуер подаржа направо от тунера дасиги подредя

много лесно се подреждат през уеб броузера с мишката.

а можешли дами обесниш как става или пусни някакви снимки зада мога и ас дасиги подредя или ми кажи кои софтуер подаржа направо от тунера дасиги подредя

mitashi

mitashi

Newbie

• Members
  • 2 Мнения:

Нещо ново за HDMI-CEC поддръжката, че още си стоя на v.2.2.32 заради тая много полезна екстра.

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:

За съжеление не:) 

mitashi

mitashi

Newbie

• Members
  • 2 Мнения:

Забелязах че при първоначално включване на захранването приемника се включва не в standby а за нормална работа. Така при премигване на тока ако е бил в standby се включва. Ако се използва и софтуер v.2.2.32 с HDMI поддръжката се включва и телевизора. Мисля че е добра идея в менюто да се добави опция както е BIOS а на компютъра After power failure - Stay off - Last state или Power on.  

chobanci

chobanci

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 288 Мнения:

някои може ли да ксже как да се рег за iziptv

само приятел става предател

kikik

kikik

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 107 Мнения:
Качих го този новия и като поразцъках каналите почнаха да накъсват,да се появява листата с канали да се крие,картината със закъснение тръгва.Направих рестарт и пак същото дередже..Върнах стария 42 всичко си е 6...Някой има ли го същия проблем с този новия..

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5982 Мнения:

При мен е ОК и го зареждам от 2 седмици, като никой досега не се е оплакал. Идинствено има бъг в ефирната ТВ ако избереш "Български" регион и нищо не намира. Трябва "Germany" :)

Теми съдържащи: v2.2.65

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни