Към съдържанието

Снимка

Нов телевизор

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
26 отговора на тази тема

VASTOV

VASTOV

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 502 Мнения:
  • Моята сателитна антена 210см Инваком 031
  • Моя приемник Gigablu hd quad plus
  • Моето местонахождение Търговище

Колеги ,предстои ми смяна на старата плазма.Препоръчайте телевизор до 2000 - 2500лв До 50инча и да е 4к

angelsat

angelsat

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 189 Мнения:

Васко по добре 55" http://www.techmart....t_details/33947

• VASTOV харесва това

GIGA BLUE QUAD 4K TRIPLE-Openspa7.2.10,Mut@ntHD51-Openspa7.2.10,EDISION OSmini Combo-openATV 6.1,EDISON OSmega-Openspa7.2.10,K1plus,
Samsung-55JU60004K,Samsung-43J5500...

dj.babana

dj.babana

Member

• Members
  • Pip
  • 16 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.5o
  • Моя приемник xtrend

Колеги ,предстои ми смяна на старата плазма.Препоръчайте телевизор до 2000 - 2500лв До 50инча и да е 4к

Дати дам моиа

Kiril Nezkov

Kiril Nezkov

• Members
  • PipPipPip
  • 119 Мнения:

Докото пускат канали 4К, телевизорът ще домоде. :tongue:

• Mert харесва това

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1217 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София

Не се хвърляй на Самсунг, прекалено надути цени.

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

VASTOV

VASTOV

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 502 Мнения:

Васко по добре 55" http://www.techmart....t_details/33947

Ще се гледа от 2-3метра ,затова не искам по голям

Дати дам моиа

:) Пак ли ще го сменяш? Не ми се иска от тия извитите ,щото ще го слагам на стената ,ама зависи какви пари ще му искаш...

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 189 Мнения:

То и аз гледам от 2-3 метра 50",но много бързо се свиква и скоро и аз ще го сменям,но както бързо се развиват нещата,не знам струва ли си да се дават много пари.При мен въпроса е LG или Samsung,защото има и това http://www.technomar...t-wifi-09150992

GIGA BLUE QUAD 4K TRIPLE-Openspa7.2.10,Mut@ntHD51-Openspa7.2.10,EDISION OSmini Combo-openATV 6.1,EDISON OSmega-Openspa7.2.10,K1plus,
Samsung-55JU60004K,Samsung-43J5500...

VASTOV

VASTOV

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 502 Мнения:

Мани тия турските евтинии! Не се знае колко ще изкара. LG е марката! Така мисля аз.

dj.babana

dj.babana

Member

• Members
  • Pip
  • 16 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1.5o
  • Моя приемник xtrend

Докото пускат канали 4К, телевизорът ще домоде. :tongue:

Колега нещоси в грешка

Ще се гледа от 2-3метра ,затова не искам по голям

:) Пак ли ще го сменяш? Не ми се иска от тия извитите ,щото ще го слагам на стената ,ама зависи какви пари ще му искаш...

То става и за стената

aveniks

aveniks

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 125 Мнения:

Да не отварям нова тема за SMART телевизорите.

Дайте поече информация за ъпдейтването на приложенията като Флаш Плеъра необходим за гледането на онлайн стримове.

Много познати си продават "Смарт" телевизорите, защото не могат да се ъпдейтват когато излезе по нова версия на Флаш плеъра без която е невъзможно да се гледат клипове или телевизия.

Изписва ти инсталирайте  нова версия и до там, трябва да се сменя целия фърмуер на телевизора ако разбира се има по нова версия с новия флаш плеър.

Новите модели особенна тези с Операционна Система Андроид имат по 16 GB памет и при тях не е проблем да се инсталират или ъпдейтват каквито и да е приложения, но при тези без памет как става номера от сервиза или магазина поемат ли някакво обслужване?

Макар че и нови последен модел Смарт телевизори които уж са с Отворен Браузер ти дават достъп само до определени приложения а не до цялата интернет мрежа и всичките и ресурси.

KaloSat

KaloSat

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:

Препоръчвам 4К ТВ с Android OS (SONY, Philips), инсталира се всичко, което върви на Android телефон или таблет, за онлайн телевизия ви са необходими следните 2 приложения:

- Sopcast - http://www.sopcast.o...ad/android.html

- AceStream (бившото TorrentTV) - https://play.google....Badge-Mar2515-1

Eтo тук има обзор на най-добрите 4К телевизори в момента: http://4k.com/tv/

PS: Adobe Flash е остаряла технология за видео в интернет, която постоянно се използва от хакери за разпрострянение на зловредни програми, поради което е препоръчително да се избягва от употреба. Все пак Flash е толкова широко разпространена технология, че е почти невъзможно за средно-статистическия потребител да се отърве от нея.

puxli

puxli

мъченик

• Members
  • PipPipPip
  • 192 Мнения:
  • Моята сателитна антена 120+65+65+104 sm
  • Моя приемник paco star combo
  • Моето местонахождение plovdiv

Мани тия турските евтинии! Не се знае колко ще изкара. LG е марката! Така мисля аз.

Ти виждал ли си читава техника произведена в турция и южна корея?

VASTOV

VASTOV

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 502 Мнения:

От южна Корея съм виждал ,от Турция читава ,не

Kiril Nezkov

Kiril Nezkov

• Members
  • PipPipPip
  • 119 Мнения:

Какво им е на турските продукти? Малко извън темата съм, но преди време избрах печка с керамичен плот, която е турска марка. Тогава се заинтересувах и се оказа, че само две фирми произвеждат керамични плотове - беше с плот на немската фирма.   Печка, но МАРКОВА, имаща същите ектри и  чарколяци, но с леко изменен дизайн струваше 250-300 лв отгоре. Добре, че не хвърлих излишни пари за "боя" :lolup: .

Ако избираш андроид Тв, виж дали има 6-та версия, да не вземат да спрат софтуерната подръжката за 5-цата.Престаам си поток с 4к :lolo:

На кой модел се спря? Хайде взимай го този 4к, за да гледаш финалите на ЕП по футбол на 4к по Sport tv и RTP. Ще имаш и бонус летни ОИ и май това е за годината.

VASTOV

VASTOV

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 502 Мнения:

Не го вземам за една година. А футбол ,даже у нас в хола да играят - няма да ги гледам.

Mert

Mert

Advanced Member

• Banned
  • PipPip
  • 61 Мнения:

Един съвет от бати,вземи си андроид тв!

aveniks

aveniks

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 125 Мнения:

PS: Adobe Flash е остаряла технология за видео в интернет, която постоянно се използва от хакери за разпрострянение на зловредни програми, поради което е препоръчително да се избягва от употреба. Все пак Flash е толкова широко разпространена технология, че е почти невъзможно за средно-статистическия потребител да се отърве от нея.

Как ще Подкараш Видео Стриим без Флаш Плеар ?

Нова Заместваща Технология при Смарт Телевизорите ли е излязла ?

KaloSat

KaloSat

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:

Ако ползваш телевизора като монитор свързан към PC,лаптоп или мини-PC няма да имаш проблем с Flash-a , тъй като ще си го обновяваш ръчно през операционната система на компютъра, а не през фърмуера на телевизора.... по този начин гледам стрийминг  на ТВ от 2008-2010 година и никога не ми се е налагало да обновявам фърмуера на телевизорите заради Flash-a.

Mert

Mert

Advanced Member

• Banned
  • PipPip
  • 61 Мнения:
Какво откритие!

Aries

Aries

• Members
  • PipPipPip
  • 294 Мнения:
  • Моя приемник Optimuss OS1
  • Моето местонахождение Варна
Каквото и да избереш, не очаквай твърде много.Лично мое мнение е че за цените си и за основната си функция съвременните телевизори не покриват очакванията.Всичко в голяма степен е рекламен трик и игра на цифри и наименования.Всичко е въпрос на лични предпочитания.Прочети във форума на сетком...и като избираш гледай да е с по-дълга гаранция.Успех!
Моят е самсунг 47F6670.Очаквах повече за ~1700лв , но ....За сега задоволява нуждите ми и ползвам максимума от характеристиките му вече 3-та година без проблеми.Включително сат. тунера.
e0a58dee8ee60644722fe83a73435376.jpg
85c3695abca916e2fc6ffb769c7aa6b5.jpg
f5d4936dab2bc2a2cd3ab0d67e5df2d5.jpg
85508aa3dae431a43a116f1a210cc5d0.jpg
cfac8a115cd08fb7a6e6d8800ba75ba8.jpg

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk
Парабола 1.4м + Inverto Black Pro,Офсет Vivacom + мулти; Edision Optimuss OS1;Samsung 46F6670 LED

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни