Към съдържанието

Снимка

TV GO-45 Канала Мобилна Телевизия от Виваком

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

aveniks

aveniks

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 125 Мнения:

TV GO-45 Канала Мобилна Телевизия от Виваком

Гледай любимите си канали и филми навсякъде и по всяко време от своя мобилен телефон или таблет – на път, на плажа, в планината, в парка! Вече няма значение къде си – с TV GO получаваш пълен контрол над ТВ съдържанието, за да гледаш каквото искаш, когато искаш и където искаш.

Гледай 45 топ ТВ канала на своето мобилно устройство.

==========================

Има ли вече потребители на тази услуга ?

Какво е Качеството, Покритието и най-вече Разхода и Изискването на Ресурс от гледна точка на Мегабайтите.

Тази услуга е достъпна само чрез интернет и се предлага в пакет с мобилен интернет и неограничени разговори за 17 и 24 лева, както и отделно разбира се.

Имам мобилен нет от виваком който след изразходване на максимално включените 3 GB се ограничава на 128/16 кб което е недостатъчно за гледане на телевизия-изисква се поне 256/32 кб в Секунда.

Смятам заедно с мобилния интерент да взема и тези 45 канала но само ако не ми дърпат от Мегабайтите на Максимална скорост и осигурят качествен стрим.

KaloSat

KaloSat

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 52 Мнения:

Пробвал съм мобилна IP телевизия в няколко държави, но не знам оператор, който да НЕ отчита трафик (мегабайти) дори и за гледане на собствената си TV-услуга от собствените си абонати.

Не вярвам и Виваком да не отчитат трафика към своето TV GO. Опитът ми показва следното: един футболен мач от 90 мин. генерира 4G/LTE трафик между 800-1000 MB при добро видео качество на устройство с 5-инчов FullHD екран и операционна система Android 5.1

Споделете къде сте пробвал да гледате видео на скорост 256/32 Kbps ?  Какво е качеството на картината и колко е трафикът генериран средно на час при гледане на видео стрийм ?

aveniks

aveniks

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 125 Мнения:

Благодаря за информацията

Значи само у нас на Лан интернета мога да ги гледам което е безмислено защото аз си ги имам от цифровата телевизия.

Аз искам да ги гледам в Планината, на Вилата, в Парка, но явно ще го оставим за по добри времена.

Ще чакам да пуснат пакет с неограничени мегабайти на максимална скорост, ако не към всички то поне при гледането на TV GO.

Гледал съм в няколко сайта за онлайн телевизия където имаше два варианта с Ниско Качество 32кб и Нормално Качество 100 или 120

Като този сайт 

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни