Към съдържанието

Снимка

Нов софтуер за EDISION PICCOLLINO LED v2.2.42

v2.2.42

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5988 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
  • Моето местонахождение София

Можете да изтеглите директно от ТУК

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:
:idea: EDISION БЪЛГАРИЯ - WWW.EDISION.BG :guitar:

zeki78

zeki78

Newbie

• Members
  • 4 Мнения:
  • Моя приемник EDISION

Можете да изтеглите директно от ТУК

Кой е по новия софтуер този тук или този на линка  http://www.sat-soft....led/95-software    v.2437   с кой от двата да ъпдейтна. Ще се радвам на отговори, благодаря предварително.

Vass

Vass

Бираджия

• Members
  • PipPipPip
  • 113 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110
  • Моя приемник Piccollino S2

v.2.4.37 е последния, най-новия софт. Имаше някакви проблеми със субтитри, които не знам дали са изчистени с него.

Другият е от преди две години, но всички твърдят, че бил най- стабилният досега. Опасявам се обаче, че е без кодировката Ta***g, която качиха миналата година :smile:

• zeki78 харесва това

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5988 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+

Кой е по новия софтуер този тук или този на линка http://www.sat-soft....led/95-software v.2437 с кой от двата да ъпдейтна. Ще се радвам на отговори, благодаря предварително.

Темата е от 20 май 2016та няма как да е последният. Но е най-стабилен за тези стари модели. Не че по-новите не работят, но някой се оплакват от разни неща, които аз не съм забелязал. Т.е. Ако има някакви проблеми със старите 600мхз модели зареждате този софтуер и всичко е ОК. Затова е направена темата важна и защото вече софтуерът за 600мхз няма да се развива. В момента актуалните са 1гхз и в следващите 2г ще има софтуерна поддръжка за тях.

:idea: СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД - WWW.SATSHOP-BG.COM :rockon:
:idea: EDISION БЪЛГАРИЯ - WWW.EDISION.BG :guitar:

zeki78

zeki78

Newbie

• Members
  • 4 Мнения:
  • Моя приемник EDISION

Темата е от 20 май 2016та няма как да е последният. Но е най-стабилен за тези стари модели. Не че по-новите не работят, но някой се оплакват от разни неща, които аз не съм забелязал. Т.е. Ако има някакви проблеми със старите 600мхз модели зареждате този софтуер и всичко е ОК. Затова е направена темата важна и защото вече софтуерът за 600мхз няма да се развива. В момента актуалните са 1гхз и в следващите 2г ще има софтуерна поддръжка за тях.

Благодаря за изчерпателния отговор

dwes

dwes

Newbie

• Members
  • 2 Мнения:
  • Моята сателитна антена Click 100 Click 65
  • Моя приемник Piccollino LED
  • Моето местонахождение Пирдоп

Здравейте имам проблем с мойто Piccollino Led  или по скоро със записа на кодирани програми въпреки че чеквам запиши като кодиран - НЕ файловете пак не се четат от компютъра а само приемника си ги чете пробвал съм със различни версии на софтуера. Това е само на кодираните програми !!! Ето ви един записан файл ако някой успее да го отвори за каже с коя програма :sostupid:

2x EDISION Piccollino LED / Click 100 - 13,16,19E / Click 65 - 39E

Теми съдържащи: v2.2.42

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни