Към съдържанието

Снимка

Sky Sat

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

RIKI

RIKI

ЛеВскар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2520 Мнения:
  • Моята сателитна антена 2x1,50m.+0,8m.
  • Моя приемник Vu+Zero,Vu+Solo2 SE
  • Моето местонахождение Kаварна (Бг)

Търся читава Енигма2 за Sky sat Mini HD.Обърнах нета наопаки и не намирам.Някой ако използва такава ще помоля да ми пише на лични,за да се разберем как да ми я изпрати.

баисар

баисар

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 83 Мнения:
  • Моята сателитна антена 57E-15W
  • Моя приемник VU+Zero 4K
  • Моето местонахождение ASENOVGRAD
Оригиналния софт работи чудесно колега..само сваляш oscam 1.05 и пее😀
* Нещичко за пушачите на ЛС *Vu+Zero 4K*60см.(45E-30W)*Inverto black ultra & quad*

баисар

баисар

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 83 Мнения:
  • Моята сателитна антена 57E-15W
  • Моя приемник VU+Zero 4K
  • Моето местонахождение ASENOVGRAD
http://www.sattvforu...bfda4024916a5d9 виж тук
* Нещичко за пушачите на ЛС *Vu+Zero 4K*60см.(45E-30W)*Inverto black ultra & quad*

RIKI

RIKI

ЛеВскар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2520 Мнения:

Оригиналния софт работи чудесно колега..само сваляш oscam 1.05 и пее

С оригиналния съм от доста години и съм доволен,но лятото ще ми се налага да управлявам приемника от двора и затова търся енигма.За да влизам от разстояние в него през уеб интефейс.Бях чел,че и с тоя софт ставало,като се качи на флашка уеба,но беше отдавна и сега не намирам информацията.Ако имаш идея как да стане с оригиналния софт,моля помогни.

Благодаря за отзивчивоста.

*Тая енигма за която си дал линка я имам,но не можах да я подкарам.А преди съм теглил едни,които зацепваха веднага,но си затрих харда и сега ги нямам.

RIKI

RIKI

ЛеВскар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2520 Мнения:

Така...Резнах крачетата на датчика за ДУ,свързах ги след това с един кабел,за да мога да разнасям датчика на 5-6м,от приемника,което ме устройва.След това тествах и всичко беше ОК.Фиксирах кабела в приемник,за да не шава насам-натам и да не се прекъсне някоя връзка.Направих същото и на самия датчик с помоща на пластмасова шина.След това затворих приемника и всичко се скапа.ДУ спря да работи.Махнах кабела,свързах отново крачетата директно,но така и ДУ не тръгна повече.

Иначе има вход за външен датчик,но от магазина от който бях закупил приемника преди време ми отговориха,че не разполагат с външни датчици за тоя модел.

Приемам идеи всякакви.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни