Към съдържанието

Снимка

Magic TV

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
33 отговора на тази тема

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1,50m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910
  • Моето местонахождение Варна

В пакета на Мтел има една телевизия, незнам дали сте забелязали MAGIC TV, дето даже е и некодирана, дават много яки песни, нещо като побългарено VH-1 Classic но в добрия смисъл. Почти няма реклами. Редовно си я гледам става за гледане. :rockon:

30403b60fce0d325.jpg

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1224 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София

Хелас сат 11135 също я има за тези които имат mpeg4 приемници

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

баисар

баисар

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 83 Мнения:
  • Моята сателитна антена 57E-15W
  • Моя приемник VU+Zero 4K
  • Моето местонахождение ASENOVGRAD
На 12590V3750 3/4..на eutelsat 7E пуснаха the voice,city tv и magic tv
* Нещичко за пушачите на ЛС *Vu+Zero 4K*60см.(45E-30W)*Inverto black ultra & quad*

Серхи

Серхи

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2521 Мнения:

Възможно е да ги вкарат в някой пакет на Дижитюрк за България!

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

По-вероятно е да вкарат TRT-Muzik

30403b60fce0d325.jpg

Серхи

Серхи

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2521 Мнения:
А също и телевизия Черно море!

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Във Варна таковта нещо като Черно Море не съществува. Дори да го има, то е само за цвят., е така от кумова срама. Ще се повторя има квартали във Варна, където ако излезеш със зелена фланелка е равносилно на самоубийство. След ТЕЦ-а е страшно, там зелена фанелка и хайде в травматологията. За Кайсиева Градина и Владиславово не ми се говори, там е .........

30403b60fce0d325.jpg

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

„Владислав Варненчик“ (наричан още „Владиславово“) е панелен квартал в покрайнините на Варна, в неговата най-западна част с надморска височина от 190 метра. Той е най-големият квартал в Източна България. Има два стадиона, единият от които с осветление. Преобладават привържениците на Спартак Варна.

30403b60fce0d325.jpg

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник Octagon sf8008
  • Моето местонахождение Costa del sol

Ама виж че си ги кефи името с което са ги дарили комунягите,иначе ще си изгубят единтичноста си а тя е подлога на цеца!

OTTO KATZ

OTTO KATZ

ФЕЛДКУРАТ

• Banned
  • PipPipPip
  • 281 Мнения:

Коко, Коко..бегай за Лепонекса или погледай Канал 4 до 5 сутринта. К'ви травматологии, К'ви Пет Лева)))Пак разсмя публиката с неадекватни градски легенди за 10 годишни. И с пембяна фанелка да ходиш все тая. Не се излагай с представяне на инфантилни фантазии за реалност. Поздрави))))

• piprip. и piprip харесват това

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

OTTO, нали се сещаш, че аз съм полицеойско чедо. И има една вероятност да те намеря кой си. И също така Опела да харчи от на Марешки бензина. И също така след като те намеря кой си аз съм на 32 години - да не дойда сам. И след като не дойда сам с варненска регистрация на колата ти да сереш на обратно. Пожелаваш ли си го? Питам те пред целия форум, че ми се ходи на Пампорово.

30403b60fce0d325.jpg

OTTO KATZ

OTTO KATZ

ФЕЛДКУРАТ

• Banned
  • PipPipPip
  • 281 Мнения:

Милиционерско Чедо Коко, Милиционерско)))Когато си се раждал "полиция" беше мръсна дума. Иначе тая за фатмака-вещевак и милиционерската закалка вече сме я чели. Само дето не виждам причинно-следствена връзка между раздаването на партенки с друго вещево доволствие и детективски умения в потомството))) Заповядай, само дето въображението не ми го побира как ще издрапаш с летните гуми до Пампорово . Или ще си вземеш дружинка за бутане и теглене като прибуксуваш? С метли и лопати. Хигиенисти от общинска служба "чистота", всичките от Максуда))))  Да не забравиш Зелената фанелка, табелката "Травматология" и другите знакови символи на градските легенди за 10 годишни))))

• piprip. и piprip харесват това

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1224 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София

Koko защо не ходиш по често на разходка при лебедите, че от домокибичене...

сам си о*кваш темата.

• piprip и OTTO KATZ харесват това

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

OTTO KATZ

OTTO KATZ

ФЕЛДКУРАТ

• Banned
  • PipPipPip
  • 281 Мнения:

Не се о...ва, а показва защо усещането за толерантност и критичност се формира и възпитава у децата тъй като  у тях изначално липстват.)))) Не можеш на кориш природно неизкушено създание защо не се усеща когато се изпуска))))

• piprip харесва това

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Нулева толерантност за лайнари като тебе ОТТО. Обаче за моя радост и твоя изненада имам братовчеди по майчина линия и в Пловдив, и в Асеновград и в Хасково. Братовчед ми в Пловдив е един от тарторите на агитката на Ботев. Взема да му се обадя да те преслуша а? Сега първо трябва да намерим къде живееш, после другото.

Мамицата ти ще разгоня. Няма БМВ-та Аудита ала бала събира се цялата махала и отива на екскурзия в Пампорово, докторче. А междувременно ние ще те намерим. Беше шега, вече не е шега....90% от постовете ти са по мой адрес. Ми няма да стане така......

30403b60fce0d325.jpg

OTTO KATZ

OTTO KATZ

ФЕЛДКУРАТ

• Banned
  • PipPipPip
  • 281 Мнения:

Не са по твой адрес, а коментар на твои постове. Нали си виден Сателитко -Мъченик, с 5000 иззтрити поста, как да не те почета с Внимание, т.е. с коментари. Чета,Попивам, Уча Се и Коментирам. РЕСПЕКТ !!!)))) Не знам кои са ти роднините в с.Сусам, Хасковско, а и малко ме интересува. Ако на 10 годинша възраст бих се впечатлил от някаква тълпа( в твоите разбирания "агитка"), сега едва ли бих се дивил на  група селтаци  идентифициращи се със цветен парцал, поради липса на Индивидуалност. Менталното развитие за възраст 30+ предполага критично възприемане и правилно оценяне на действителността, а не възхищение от градски легенди за Необезобразени от Интелект Лица. По-добре РАЗГОНИ дистанционното, да не пропуснеш Канал 4 между 00.00 и 05.00 часа. Поздрави ))))

P.S. И престани да ми приписваш професии и самоличности битуващи единствено в твоите конфабулации. Несериозно е))))

• Alexandro, piprip. и piprip харесват това

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

сега едва ли бих се дивил на  група селтаци  идентифициращи се със цветен парцал,

Еми то педерасите не гледат футбол.

30403b60fce0d325.jpg

OTTO KATZ

OTTO KATZ

ФЕЛДКУРАТ

• Banned
  • PipPipPip
  • 281 Мнения:

Гледат Канал 4 ))))))) В малките часове. Порасни. Време ти е. Гледането на футбол  и възприемането за авторитети  на нискоинтелектуални тълпи са доста различни понятия. Като Канада и Канализация)))

• piprip харесва това

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

ОТТО или саривано или който си вече съм в процес да те намеря кой си., братовчедите чакат, следващата ни среща ще е лична. С грешния човек се захвана....

Лек ден. Оттук нататък само мълчание и се оглеждай като пресичаш.....

30403b60fce0d325.jpg

OTTO KATZ

OTTO KATZ

ФЕЛДКУРАТ

• Banned
  • PipPipPip
  • 281 Мнения:

Кокич, не ме товари с видения. Аз Съм Този, Който Съм. ))) в 14.02 обикновено се пожелава Приятен ден, но идеята за Следобедно полягане(сиеста) е креативна. Ще се възползвам. а ти пообщувай с родата, пофантазирай и включи епистоларни умения. После ще се посмеем.Не ни Обиждай с Мълчание. Не ти се отдава)))))) УСПЕХИ))))

• piprip харесва това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни