Към съдържанието

Снимка

Гледане на webtv -настроики на рутера?

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

cane_4ita

cane_4ita

Newbie

• Members
  • 6 Мнения:
  • Моята сателитна антена vivacom
  • Моя приемник edisison piccollo
  • Моето местонахождение Rakitovo

Трябва ли да се направят някакви настройки на рутера(в случая TP-LINK TL WR740N) тъй като всички програми от листата засичат?

Приемника е вързан с интернет чрез кабел(LAN),на ютуб също насича.Интернета който ползвам е 20мб.

Кола и жена не се дават!!!

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 6000 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
  • Моето местонахождение София

Кой лист? Ако линковете са читави трябва да са ОК, ако ползваш този, който се обновява в приемника автоматично при мен един път работят друг път -не. Най добре виж темата тук във форума за webtv и си зареди някой от списъците от там. Аз последно пробвах безплатния списък на заргакум и работят доста добре и бързо включително има и хд-та.

СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД

dodo_pv

dodo_pv

Ну, погоди!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 756 Мнения:
  • Моята сателитна антена Tecatel 120
  • Моя приемник ET9200; vu+Solo2
  • Моето местонахождение Пловдив

TP-Link -овете са рутери с душа! Няма два еднакви :tongue:

Xtrend ET 9200, Vu+Solo2, DMxxxx, Samsung UE55F8000

RIKI

RIKI

ЛеВскар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2520 Мнения:
  • Моята сателитна антена 2x1,50m.+0,8m.
  • Моя приемник Vu+Zero,Vu+Solo2 SE
  • Моето местонахождение Kаварна (Бг)

Имам същия модел рутер.При мен ситуацията е следната:На ПК си работи нормално и жично и безжично.Обаче на таблета,който няма ЛАН като пусна някакво видео и насича.Инсталирах виртуален рутер на компа и през неговия Wi-Fi таблета заработи нормално.Така,че според мен специално тоя модел рутери дава някаква фира.

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 6000 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
  • Моето местонахождение София

При мен два eднакви като хардуер таблети с intel x86 1.8ghz процесори, но единия с андроид, а другия с win10 се държат различно стриймовете. И двата с с видео intel hd, което плейва абсолютно всичко хардуерно и са с 2гб рам, но под андроид HD стриймовете от E2 насичат след около 10 секунди работа, докато по win10 на другия няма никакъв проблем с HD или SD. Без значение от рутерите и банда - 2.4гхз/5гхз

СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД

extrem

extrem

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 44 Мнения:

Имам същия модел рутер.При мен ситуацията е следната:На ПК си работи нормално и жично и безжично.Обаче на таблета,който няма ЛАН като пусна някакво видео и насича.Инсталирах виртуален рутер на компа и през неговия Wi-Fi таблета заработи нормално.Така,че според мен специално тоя модел рутери дава някаква фира.

Колега,можеш ли по-подробно да обясниш ситуацията.Ако компютъра ти е свързан през рутера към интернет...е някак си необяснимо за това,което си написал....но ако с WiFi-то имаш проблем си е друга материя.

RIKI

RIKI

ЛеВскар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2520 Мнения:
  • Моята сателитна антена 2x1,50m.+0,8m.
  • Моя приемник Vu+Zero,Vu+Solo2 SE
  • Моето местонахождение Kаварна (Бг)

Колега,можеш ли по-подробно да обясниш ситуацията.Ако компютъра ти е свързан през рутера към интернет...е някак си необяснимо за това,което си написал....но ако с WiFi-то имаш проблем си е друга материя.

И кое е необяснимото?Компа през виртуалния рутер пуска 2-ра Wi-Fi мрежа,на която таблета работи без проблем,което ми подсказва,че при тоя рутер има проблем след като компа го взима от него и го пуска като втора мрежа.Аз и преди казах,че случая не е идентичен,но самия модел рутери дава фира.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни