Към съдържанието

Снимка

Argus Pingulux

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

studioformat

studioformat

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 144 Мнения:

Здравейте, търся сервизен специалист за този приемник, губи картината и става неадекватен, после след рестарт пак тръгва до ниво меню и когато речеш да подкараш канал, се появяват едни хоризонтални линии на тв и забива. Сменян е софта, същата работа. тел. 0876 78 04 78 - виваком. скайп studio_format

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1389 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник nova+ / ariva 4k
  • Моето местонахождение Русе

Колеги , ще повдигна темата малко . Взех като допълнителен приемник пък и за човъркане един пингулукс , имах преди доста години такъв и съм позабравил някои неща , а съм и затрил папката с енигмите и другите файлове за него която имах . Като начало с коя енигма ставаше номера да се гледа абертис на 30 запад , бях чел че става с някакъв имидж , и кой бихте препоръчали като цяло за този приемник . 

jorkin29

jorkin29

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 342 Мнения:
За абертис мисля,че няма да стане,но има софт на taapat,с който поне мултистрийм каналите,ще гледаш.

Изпратено от моят Lenovo K10a40 с помощта на Tapatalk
  • GARFIELD харесва това

парабола-2м (75E-31.5W)офсет-1.20(50E-30W)

emomcm

emomcm

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 545 Мнения:

Колеги , ще повдигна темата малко . Взех като допълнителен приемник пък и за човъркане един пингулукс , имах преди доста години такъв и съм позабравил някои неща , а съм и затрил папката с енигмите и другите файлове за него която имах . Като начало с коя енигма ставаше номера да се гледа абертис на 30 запад , бях чел че става с някакъв имидж , и кой бихте препоръчали като цяло за този приемник . 

Бекап Openvision-7.2-r-35-Ednaz от MAKAP

пробвай този

STICKMAN RADIO

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни