Към съдържанието

Снимка

Няма Yotube, някаква идея ?

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
9 отговора на тази тема

milen_guberkov

milen_guberkov

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 133 Мнения:

Има ли решение и какво?

Или кога има изгледи да тръгне и от какво зависи това, сървър нещо ли не работи?

150 Dish, Optimus Underline ,PDP LG 42PQ2000 TV, Linksys Е2500 ,Optical Gateway By Cool-Box ITD Networks.

баисар

баисар

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 83 Мнения:
  • Моята сателитна антена 57E-15W
  • Моя приемник VU+Zero 4K
  • Моето местонахождение ASENOVGRAD

YOUTUBE спря поддръжката на по стари устройства от 20 април..за справка GOOGLE,явно по старите модели едисион не се поддържат.Аз съм с пингвин мини и не ми работи YOUTUBE...Ако има решение на проблема, нека Боян да каже

* Нещичко за пушачите на ЛС *Vu+Zero 4K*60см.(45E-30W)*Inverto black ultra & quad*

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5999 Мнения:
  • Моята сателитна антена Pasat 140cm
  • Моя приемник Edision OS NINO+
  • Моето местонахождение София

Има решение в последните няколко софтуера за: undurline 3in1, piccollo 3in1, nano fta и nano ca, които са актуалните модели в момента. За по-старите които вече не се произвеждат ще има също и като излезе софтуера ще го кача във форума. Т.е. засега чакаме.

P.S. преди малко попитах и ми казаха от едисион, че чакат новото SDK от ALI и до 10-15 дни ще се фиксне youtube на старите 3606 приемници.

• milen_guberkov и баисар харесват това
СПЕЦИАЛИЗИРАН МАГАЗИН ЗА САТЕЛИТНА ТЕХНИКА НА ДИГИТАЛ ПЛЮС ЕООД

milen_guberkov

milen_guberkov

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 133 Мнения:

Имам и още една питанка, имам 3 приемника Optimus edisson Underline, единият от 2 седмици започна да ми се рестартира както си работи нормално, хаотично без никаква закономерност в интервалите от рестарт до рестарт - все едно го изключвам от адаптера и го включвам.

Софта е бекъп  един и същ на флашка, от която е качен и на трите приемника .

Някаква идея?

Не съм пробвал да сложа адаптер от другите 2 приемника,които работят нормално да не би проблема да е в него да кляка захранването.

Както и в кухнята ми където е въпросният приемник с проблема с рестартирането , има хладилник на същата фаза на същият контакт и се чува едно пукане в звука и за секунда на монитора тъмен екран.

Поздрави.

Пропуснах да кажа, че е префлащнат след проблема като се появи, и проблема си остава същият.

150 Dish, Optimus Underline ,PDP LG 42PQ2000 TV, Linksys Е2500 ,Optical Gateway By Cool-Box ITD Networks.

kostading

kostading

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 489 Мнения:

Имам и още една питанка, имам 3 приемника Optimus edisson Underline, единият от 2 седмици започна да ми се рестартира както си работи нормално, хаотично без никаква закономерност в интервалите от рестарт до рестарт - все едно го изключвам от адаптера и го включвам.

Софта е бекъп  един и същ на флашка, от която е качен и на трите приемника .

Някаква идея?

Не съм пробвал да сложа адаптер от другите 2 приемника,които работят нормално да не би проблема да е в него да кляка захранването.

Както и в кухнята ми където е въпросният приемник с проблема с рестартирането , има хладилник на същата фаза на същият контакт и се чува едно пукане в звука и за секунда на монитора тъмен екран.

Поздрави.

Пропуснах да кажа, че е префлащнат след проблема като се появи, и проблема си остава същият.

Освен да дойда утре аз да ти разменя адаптерите или приемниците след като имаш няколко да проверя какъв е проблема.

Наместо да беше писал във форума да го беше направил и сам да стигнеш до някакви изводи.

Извинявам се за острия тон ма не се сдържах, то бива мързел ма чак пък толкова.

1. Своге: http://koce.dynalias...ts/SatShema.jpg

2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus

milen_guberkov

milen_guberkov

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 133 Мнения:

Мчи нищо не каза да ти кажа ли...

Да беше си замълчал - по-добре, вместо да анализираш хора, които не познаваш.

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5999 Мнения:

Флашни го с последния с all+bootloader и след това от бекъпа "само каналите", ако не се оправи пробвай с друго захранване.

milen_guberkov

milen_guberkov

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 133 Мнения:

Проблема обаче, със саморестартирането и забива фрийзване продължава , оправя се с вадене на дадаптера от контакта(сменян е вече и не е от адаптера), софта през флашка е качван менкани са различни версии фулл включително и с буута , и няма промяна.

Не съм го флашвал на ниско ниво FULL през RS-232 само и не съм го отварял още да погледна за надути електролитни кондензатори.

Някаква идея?

Това се случва през неопределени интервали от време - на моменти през 10 минути може да замръзва или да се саморестартира по 5 пъти , на моменти може и цял ден да работи без проблем

:(

Странно...

Boyan

Boyan

Members

• Administrators
  • 5999 Мнения:

На колко време е приемника? т.е. кога е купуван? Ако е в гаранция го изпратете/донесете при мен. RS232 няма да помогне защото е аналогично на allcode+bootloader през USB.

Съмнява ме проблема да е в кондензаторите, но не пречи да проверите.

milen_guberkov

milen_guberkov

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 133 Мнения:

Ok, ще го прегледам, но приемника е първият ми от трите такива които имам , и със сигурност е на повече от 2 години - вероятно даже е от първите броики,които си продал.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни