Към съдържанието

Снимка

Мобилно приложение Fusion

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
47 отговора на тази тема

GANGSTA

GANGSTA

Advanced Member

• Members
  • PipPip
  • 43 Мнения:

Еми уж нямало да спира да е безплатно, ако го ползваш само ти, а не и други със същия акаунт.
Те до миналия месец бяха го пуснали нарочно да може много хора да го ползват, с цел да им хареса и после да си плащат. Щото от шеринг за булшит нема ИПТВ. Едни такиви сметки си правят.

Тестовете спряха.Къде сте прочели,че ще бъде безплатно?

Ето  Условията за ползване на приложението 

Всеки потребител на ТВ услуга има възможност да използва приложението на стационарни и мобилни устройства /компютър, телевизор, таблет, телефон/, а максималният брой на устройствата е равен на броя абонаменти на потребителя /основни и допълнителни, както за сателитно, така и за ip приемане на телевизия/. Приложението може да се използва само на 1 компютър. 
За всички инсталирани приложения са достъпни каналите от абонаментния план на основното тв устройство /сателитен приемник или IPTV Фюжън бокс/. Възможно е блокиране на част от каналите, в зависимост от договорените условия със съответния доставчик (доставчиците на съдържанието).
Както е видно приложението си е безплатно за абонатите на була.

качеството е толкова долнопробно, че трябва да плащат на тия които биха го гледали :-)

Да така е :)На коди HD каналите са 720,но все пак това приложение не е да го ползваме в къщи. Това според мен е бонус към абонатите на була....това е лично мнение обаче. :)

.lupckanje-a.gif

Kiril Nezkov

Kiril Nezkov

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 193 Мнения:

Прикачен файл  Progetto1.png   207,09K   22 Брой сваляния

Belge

Belge

terrien

• Members
  • PipPipPipPip
  • 387 Мнения:
  • Моята сателитна антена 111 на 100
  • Моя приемник TechniBox S4
  • Моето местонахождение Белгия

да бе, 55% ама като прочете човек по-внимателно и разбира, че не е баш вярно ...
и като орежат някои спортни след нова година и ще се почувстват някои клиенти като измамена камила от мираж

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 621 Мнения:

Тия май стигнаха дъното, пуснали са ЛАЛИГА канала на иптв-то си.

focus

focus

Бич за Ломските мангали

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4222 Мнения:
  • Моята сателитна антена 105см. Gibertini
  • Моя приемник Octagon sf8008
  • Моето местонахождение Costa del sol

Крадената ЛаЛига ли , утре светвам тия от Медиа Про.

http://forum.bulsat....=227271#p227271

Току виж бат бойко да извърши съвместна операция с гуардия сивил по залавянето на пиратите :smile: :smile: :smile:

vili 255

vili 255

• Members
  • PipPipPip
  • 167 Мнения:

Крадената ЛаЛига ли , утре светвам тия от Медиа Про.

http://forum.bulsat....=227271#p227271

Сакам, на Вуте да му е зле!  :smack:

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 621 Мнения:

Е щом за някой е ок че булшита откраднал Лалига канала, ако съм на Мтел и Виваком ще го пусна и аз.

Чудно ми е и друго, дали може още по-ниско да падне булшита като открадне и Партидазо канала.

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 505 Мнения:

Е щом за някой е ок че булшита откраднал Лалига канала, ако съм на Мтел и Виваком ще го пусна и аз.

Чудно ми е и друго, дали може още по-ниско да падне булшита като открадне и Партидазо канала.

Добре ! А тези от м-сат Варна ,какво правят?.. А десетките кабеларки,които пускат още по-скъпи канали/ в цялата страна/.? Кой ги контролира/ Какво им направиха досега? Забравяш нещо! Ти се намираш в България----където всичко може стига да имаш пари! И това нещо не може да се промени.....освен......

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 621 Мнения:

Добре ! А тези от м-сат Варна ,какво правят?.. А десетките кабеларки,които пускат още по-скъпи канали/ в цялата страна/.? Кой ги контролира/ Какво им направиха досега? Забравяш нещо! Ти се намираш в България----където всичко може стига да имаш пари! И това нещо не може да се промени.....освен......

Незнаех че Булсатком се е принизил до нивото на кабеларките, Извиняван се.

П.С. Навремето имаше един Африкански канал на 9Е, те лъчиха мачове от Англия така както Европейският сателитен доставчик Булсатком България лъчи Испанската примера.

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 505 Мнения:

Незнаех че Булсатком се е принизил до нивото на кабеларките, Извиняван се.

П.С. Навремето имаше един Африкански канал на 9Е, те лъчиха мачове от Англия така както Европейският сателитен доставчик Булсатком България лъчи Испанската примера.

Редакция за Бай Валю Сеата:

"И според мен пак не си прав. Я се заинтересувай,защо немските обществени канали ZDF и ARD , могат да излъчват мачове от Шампионската лига/некодирано/...на немските отбори. Кой  им  дава дава това право? Те плати ли са  на дистрибутора,провайдера...да излъчват не кодирано тези мачове?  Как става това?  Така,че Булсатком се вписва  А ако слушаш скорошният модератор Нео....то той ще обясни много неща за които само той си верва. Но няма да разбереш kak да гледаш AnticSat. :tongue:"

Редактирано:

Като пиеш три ракии , ставаш досаден, дори нещо повече.

Стискам зъби ,защото Дзумбата каза че си развлекателен за форума, повтарям развлекателен ,като дрънкаш простотии и то толкова Големи , че наистина развлекателността ти измества некомпетентността.

Слуша сега Бай Кольо,

ZDF и  ARD излъчват мачове от Шампионска Лига Некодирано , понеже местните законодателства задължават при кръг от Шампионска лига до полуфинал един мач седмично да бъде излъчен по свободен канал ,пример ,вчера ПСЖ-Реал Мадрид =  Антена 3 , испанска свободна телевизия.

Полуфиналите и Финала Кольо се излъчват по свободен Национален канал , анадън му.

И не съм скорошен , а скоростен Модератор , ще ти намажа ските , ако продължаваш да ме цитираш и продължаваш да си играеш с търпението ми.

Това да ти е за последно и да ти виси като камбанка , дори да си гаврътнал 1,2,3 или 5 ракии.

Почна да ми натягаш пружините, както ти казах аз съм там в тая материя , където и да бягам назад ,няма как да се засечем.

Смятам , че бях пределно изчерпателен с твоя милост.

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 621 Мнения:

Я се заинтересувай,защо немските обществени канали ZDF и ARD , могат да излъчват мачове от Шампионската лига/некодирано/..

Доколкото знам ЗДФ си са платили правата за излъчване на мачове от ШЛ, така както да кажем са си плаили босфора.

Тяхно право си е как да ги излъчват, кодирано или некодирано. Английския Итв канал също лъчеше некодирано докато имаше права да лъчи Шл.

Казвам че не е редно да стигаш дотам да пускаш крадено нещо в мрежата си само за някой скапан лев.

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 505 Мнения:

Доколкото знам ЗДФ си са платили правата за излъчване на мачове от ШЛ, така както да кажем са си плаили босфора.

Тяхно право си е как да ги излъчват, кодирано или некодирано. Английския Итв канал също лъчеше некодирано докато имаше права да лъчи Шл.

Казвам че не е редно да стигаш дотам да пускаш крадено нещо в мрежата си само за някой скапан лев.

Не е вярно това нещо.  Могат да излъчват...но не по сателит. Немците отдавна никой не смее да ги санкционира. Примерно:

Правата на Евроспорт се държат от Дискавъри. Те определят: Какво можеш да излъчваш,кога да го излъчваш ,как да го излъчваш.... всички права за Олимпиадата в Токио са купени от Дискавъри. И немците сега се гъзнисват..... понеже  им казват, какво и как ще предават...ако искат....

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 621 Мнения:

Не е вярно това нещо.

Диемите като стартираха спортните канали си спомням че казаха че имат права на разпостранение по кабел и сателит.

Не вярвам при немците да е различно. И друго си спомням, Когато на диемите им беше забранен мач в 17.00 бг време да излъчват  по сателит,

те излъчваха мача по нова спорт хд, която е имаше при близо, и при виваком на сателит, само че при виваком като започнеше мача ставаше черен екран.

П.С. Не обичам да споря затова спирам. Само казвам че с крадене на канали едва ли ще прокопсат.

Някой хора виждаха Диемите в ХД на 1.9Е и още куп канали в ХД. С крадене на испански канали едва ли прогреса на булсат ще прокопса.

Нищо лично към никой. Извинявам се ако на нкой не му харесва това че съм против булсат и крадене на канали, било то и иптв мрежаа им.

По-добре ще е да си насочат силите към преговори за добавяне на нови легално канали, околкото кой краден канал на шер да пуснат в мрежата си.

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 505 Мнения:

Диемите като стартираха спортните канали си спомням че казаха че имат права на разпостранение по кабел и сателит.

Не вярвам при немците да е различно. И друго си спомням, Когато на диемите им беше забранен мач в 17.00 бг време да излъчват  по сателит,

те излъчваха мача по нова спорт хд, която е имаше при близо, и при виваком на сателит, само че при виваком като започнеше мача ставаше черен екран.

П.С. Не обичам да споря затова спирам. Само казвам че с крадене на канали едва ли ще прокопсат.

Някой хора виждаха Диемите в ХД на 1.9Е и още куп канали в ХД. С крадене на испански канали едва ли прогреса на булсат ще прокопса.

Нищо лично към никой. Извинявам се ако на нкой не му харесва това че съм против булсат и крадене на канали, било то и иптв мрежаа им.

По-добре ще е да си насочат силите към преговори за добавяне на нови легално канали, околкото кой краден канал на шер да пуснат в мрежата си.

Ти явно,не четеш какво съм написал. Абе мой приятел на 50метра от мен има iptv със страхотно качество на скайспортс 1,2,3... и още  ..всичко в хд. В хубаво качество..

• valseat харесва това

valseat

valseat

Новобранец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 505 Мнения:

Ти явно,не четеш какво съм написал. Абе мой приятел на 50метра от мен има iptv със страхотно качество на скайспортс 1,2,3... и още  ..всичко в хд. В хубаво качество..

Ти явно,не четеш какво съм написал. Абе мой приятел на 50метра от мен има iptv със страхотно качество на скайспортс 1,2,3... и още  ..всичко в хд. В хубаво качестИска

Исках да кажа ,че този неизвестен на никого НеО/ където тук се опитва да се прави на някой/....особено пък на мен с неговите ;тъпизми/;  Аз ще го направя на гъз..само  да ми отговори.На гъз по софийски...защото, ти явно не си от София.

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 621 Мнения:

В англия вече ако искаш да обидиш някой го питаш  дали е Българин.

За огромно съжаление Румънците са на по-голяма почит от нас там.

vili 255

vili 255

• Members
  • PipPipPip
  • 167 Мнения:

Не разбирам, защо се връзвате на акъла на Нео и настоявате че, канала е краден!?

plevel

plevel

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
  • Моята сателитна антена TD88
  • Моя приемник GigaBlue Quad Plus
  • Моето местонахождение Пловдив

Е как краден, те като супер VIP клиент на Ла Лига  им е подарък от Movistar.

Даже се чудя дали Булсат не държат ексклузивитета за Испанското иозбщо , защото само те си позволяват да махат ненужните лога на каналите.

Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, DVB-T Antenna - Funke ABM 4551, AVer3D Quadro HD, GigaBlue HD Quad Plus, DM800HD OEM, Sony KDL-40W4000

Серхи

Серхи

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2261 Мнения:
Абе и на вас като ви пуснат аванта зяпате, не викате няма да зяпам нелегално е.

stoyan9000

stoyan9000

YOU'LL NEVER WALK ALONE

• Members
  • PipPipPipPip
  • 621 Мнения:

Много отдавна Испанското трябваше да е в други ръце.

Така зрителитте нямаше да гледат черни квадрати, мачове без звук, и да слушат коментатори как си гълтат суполите.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни