Към съдържанието

Снимка

Смяна часови пояс

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

ХристоХМ

ХристоХМ

Newbie

• Members
  • 4 Мнения:
  • Моята сателитна антена офсет
  • Моя приемник Sagemcom HD
  • Моето местонахождение Italia
Живея в Италия и от скоро имам оборудване за сателитна телевизия на Виваком. Има ли начин, да се променят настройките на часовника така, че да ми показва местното време в Италия. Не можах да открия нищо в менюто на приемника, който при мен е Саджемком Ейч Ди. Досега бях абонат на Булсат и там нямах такъв проблем.

ХристоХМ

ХристоХМ

Newbie

• Members
  • 4 Мнения:
Навярно ми е много лаишко питането, все пак някой може ли да напише нещо по въпроса. Не всички могат да бъдат корифеи по нещата които разисквате тук. Ако не може да се промени е много тъпо направено, защото всяко едно предаване трябва да го преизчислявам през италианско време.

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1631 Мнения:

Нямам поглед върху приемниците на виваком, но предполагам, че няма такава настройка тъй като е операторски приемник предназначен само за БГ.

При булсатските HD приемници положението е същото. При старите SD приемници има опция за часови пояс.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

ХристоХМ

ХристоХМ

Newbie

• Members
  • 4 Мнения:
Благодаря! Навярно е така, като цяло съм доволен от приемника, това ми е забележката. Явно хората които искат да гледат БГ телевизия в чужбина и си плщат за това, никой не ги брои за нещо!

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1631 Мнения:

Явно хората които искат да гледат БГ телевизия в чужбина и си плщат за това, никой не ги брои за нещо!

В грешка си. Оставям те на размисъл и после мога да те опонирам.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

ХристоХМ

ХристоХМ

Newbie

• Members
  • 4 Мнения:
Хммм, може и да бъркам, но все пак на мен, а и на други като мен българи, дето живеят в чужбина се налага да правят сметки с халваджийския тефтер, заради някакъв незначителен софтуерен проблем. Не казвам, че разбирам много от тези работи, но според мен този проблем би трябвало да се реши от Виваком!

kostading

kostading

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 489 Мнения:

Хммм, може и да бъркам, но все пак на мен, а и на други като мен българи, дето живеят в чужбина се налага да правят сметки с халваджийския тефтер, заради някакъв незначителен софтуерен проблем. Не казвам, че разбирам много от тези работи, но според мен този проблем би трябвало да се реши от Виваком!

Няма да го решат този проблем Виваком, поради простата причина че в общите условия на договора ти пише че услугата се предоставя за територията на република България.

Същото се отнася и за DVB услугите на Булсатком и на Мтел.

За себе си Виваком са ок с часовия пояс.

Поздрави.

1. Своге: http://koce.dynalias...ts/SatShema.jpg

2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни