Към съдържанието

Снимка

Обещания от Близоо

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

Свилен

Свилен

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 260 Мнения:

Ачо,ти тъп ли си бе :brick: .. А това е цитата му от другия измислен форум...,, Ако питаш за спорт в HD,не са много,липсва формула и бундеслига,иначе са общо 30 HD канала,ако броим BNT HD+1 и +12,,

Свилен

Свилен

• Members
  • PipPipPip
  • 260 Мнения:

Ебати детската градина,тия живеят в друг свят. :screwy:  http://www.blizoo.bg...ises_index.html

angelsat

angelsat

• Members
  • PipPipPip
  • 211 Мнения:
  • Моето местонахождение Търговище

Ачо,ти тъп ли си бе :brick: .. А това е цитата му от другия измислен форум...,, Ако питаш за спорт в HD,не са много,липсва формула и бундеслига,иначе са общо 30 HD канала,ако броим BNT HD+1 и +12,,

Сердане,какъв ти е проблема аз какво гледам,че да ме цитираш и то от друг форум,пиши направо там.Според теб, колкото повече гледаш хд канали,толкова си по тъп,Кофти ,че на турксат почнаха да се увеличават хд каналите,не ги гледай,ще затъпееш,макар,че.....НЕ ми отговаряй,няма смисъл.

GIGA BLUE QUAD 4K TRIPLE-Openspa7.3.04,Mut@ntHD51-Openspa7.3.04/OpenATV6.3/ CI+TricolorTV/,EDISION Os MIO4k-Openspa7.3.04,EDISION OSmega-Openspa7.3.04,
Samsung-55JU60004K,Samsung-43J5500...

bu12tras

bu12tras

Пластичен Хирург

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1680 Мнения:
Тотално си приключил дейност , сам си пускаш теми сам си отговаряш,като имаш толкова мерак ела пиши в другия форум стига си мислил само за там

Sent from my iPhone using Tapatalk

Не отговарям на Л.С.

Свилен

Свилен

• Members
  • PipPipPip
  • 260 Мнения:

Сердане,какъв ти е проблема аз какво гледам,че да ме цитираш и то от друг форум,пиши направо там.Според теб, колкото повече гледаш хд канали,толкова си по тъп,Кофти ,че на турксат почнаха да се увеличават хд каналите,не ги гледай,ще затъпееш,макар,че.....НЕ ми отговаряй,няма смисъл.

Наистина няма смисъл.

Свилен

Свилен

• Members
  • PipPipPip
  • 260 Мнения:

Тотално си приключил дейност , сам си пускаш теми сам си отговаряш,като имаш толкова мерак ела пиши в другия форум стига си мислил само за там
Sent from my iPhone using Tapatalk

Там съм с особен статут.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни