Към съдържанието

Снимка

DVB-T2 от Русия

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
32 отговора на тази тема

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:
Първи приеми на DVB-T2 от Русия - мукс 53 канал с 10 програми:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
FERGUSON Ariva 102E HD, FX-6600 CR/+OCTAGON SF318 софт/ , SKY SAT 9900; 1.1m offset(0.3dB Sky Sat) & Moteck SG 2100A; 1.2m parabola(0.3dB Inverto) @ H-H Strong SRT DM2100.

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:
Подробности към горното:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

http://www.youtube.com/watch?v=p7HmoN_FYTg&feature=youtu.be

Този пост е редактиран от popovp: 27 декември 2013 - 10:11

FERGUSON Ariva 102E HD, FX-6600 CR/+OCTAGON SF318 софт/ , SKY SAT 9900; 1.1m offset(0.3dB Sky Sat) & Moteck SG 2100A; 1.2m parabola(0.3dB Inverto) @ H-H Strong SRT DM2100.

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1,50m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910
  • Моето местонахождение Варна
Малее поздравления!:bow: Това колко километра са? Трябва и аз да пробвам, но нямам големи надежди, ти си на по-добро място, при мен сигнала трябва освен през цяло Черно Море да премине и през половината град, и както е зашумен ефира май нищо няма да стане
Но иначе поздравления, браво, уникален прием!

962 километра е от Варна до Сочи, ако си хванал него, той е най-близо. Наистина уникално!

Този пост е редактиран от koko_varna: 27 декември 2013 - 10:29

30403b60fce0d325.jpg

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:

Малее поздравления!:bow: Това колко километра са? Трябва и аз да пробвам, но нямам големи надежди, ти си на по-добро място, при мен сигнала трябва освен през цяло Черно Море да премине и през половината град, и както е зашумен ефира май нищо няма да стане
Но иначе поздравления, браво, уникален прием!

962 километра е от Варна до Сочи, ако си хванал него, той е най-близо. Наистина уникално!

Да, от Сочи ще да е( 947км до моето място). Това е най-близкото възможно.

Това е мултиплекс 2 първо пуснат в Казан от 25.06, след това от септемри в Магадан, във връзка със зимната олимпиада - в Сочи от 5.12. и в Москва от 12.12.2013

"The second multiplex began began broadcasting in June 25 in Kazan. In early September, it was launched in Magadan, where with Minister of Communication Nikolai Nikiforov together with the acting governor of the Magadan Oblast Vladimir liver attending the opening ceremony. On December 5, the second multiplex was launched in the area of the 2014 Winter Olympics in Sochi and in Moscow it was launched on December 12, 2013"

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Да, от Сочи ще да е( 947км до моето място). Това е най-близкото възможно.

Това е мултиплекс 2 първо пуснат в Казан от 25.06, след това от септемри в Магадан, във връзка със зимната олимпиада - в Сочи от 5.12. и в Москва от 12.12.2013

"The second multiplex began began broadcasting in June 25 in Kazan. In early September, it was launched in Magadan, where with Minister of Communication Nikolai Nikiforov together with the acting governor of the Magadan Oblast Vladimir liver attending the opening ceremony. On December 5, the second multiplex was launched in the area of the 2014 Winter Olympics in Sochi and in Moscow it was launched on December 12, 2013"

Напролет малко да стегна системката, да подменя някой елементи и усещам едно много щастливо лято. Истанбул ако заработи - съвсем.

30403b60fce0d325.jpg

sarivano

sarivano

ФОРУМЕН ПЛЪХ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 355 Мнения:

Напролет малко да стегна системката, да подменя някой елементи и усещам едно много щастливо лято. Истанбул ако заработи - съвсем.

Какно точно ще стегнеш та системата и кои елементи ще подмениш? Я покажи антената за далечно приемане.СТана ми интересно Крайбрежното ловене

ПОЧИВАЙ В МИР ПРИЯТЕЛЮ!

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Какно точно ще стегнеш та системата и кои елементи ще подмениш? Я покажи антената за далечно приемане.СТана ми интересно Крайбрежното ловене

За заядливи хора, които само си търсят повод да се заяждат с мен /виж си постовете по мой адрес/ не показвам нищо, още повече трябва да се катеря на покрива. Антената е много стара и именно тя ще е елемента, който ще сменя със съвременна антена. Кабела е нов.
А далечното приемане като заработи Истанбул ще ти стане още по интересно, гарантирам ти!

И само да те светна, че вие в София докато ефирно гледахте по сръбската телевизия войната, ние по Канал Д и SHOW гледахме Любо Пенев и Христо Стоичков в Примера дивизион, -после и на сателит. Кое на колко километра е, а?

Този пост е редактиран от koko_varna: 28 декември 2013 - 04:53

30403b60fce0d325.jpg

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:
Към пост #4:
Потвърди се че приема е от Сочи - ТВ кула район Красная поляна, 198м висока, излъчва мукс 1 на 32 канал и мукс 2 на 53 канал:
Публикувано изображение

Проведен е нов конкурс за отпадналата програма Спорт от мукс 2(непоказана в клипа поз.89 т.к. е тест таблица), като се заменя с програмата ТВ-3.
Мукс 1 е също с 10 свободни канала:Первый канал, Россия-1, Россия-2, НТВ, Петербург-5 канал, Россия-К, Россия-24, Карусель, Общественное телевидение.

Този пост е редактиран от popovp: 28 декември 2013 - 05:44

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1220 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София

И само да те светна, че вие в София докато ефирно гледахте по сръбската телевизия войната, ние по Канал Д и SHOW гледахме Любо Пенев и Христо Стоичков в Примера дивизион, -после и на сателит. Кое на колко километра е, а?

koko не сравнявай плоското море с планинския терен
по твоите изказвания ще се похвалиш че е супер лесно да хванеш гръцка телевизия от твоята позиция.

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

koko не сравнявай плоското море с планинския терен
по твоите изказвания ще се похвалиш че е супер лесно да хванеш гръцка телевизия от твоята позиция.

Естествено е така колега, просто ако видиш постовете на @sarivano и как постоянно си търси повод да се заяжда, бях длъжен да отговоря. За морето и особено лятото прохождението си напълно прав.:colors:

30403b60fce0d325.jpg

sarivano

sarivano

ФОРУМЕН ПЛЪХ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 355 Мнения:

За заядливи хора, които само си търсят повод да се заяждат с мен /виж си постовете по мой адрес/ не показвам нищо, още повече трябва да се катеря на покрива. Антената е много стара и именно тя ще е елемента, който ще сменя със съвременна антена. Кабела е нов.
А далечното приемане като заработи Истанбул ще ти стане още по интересно, гарантирам ти!

Аз те питам сериозно, ти си правиш пишки. ( забележките по твои постове са пропорционални на глупостите, които си ръсил) Сега те питам нещо сериозно. МАнафите ги остави,Русия и Украйна е интересното. с Каква именно нова антена ще ги гониш? ДАвай идеи. И не съм от СОфия

ПОЧИВАЙ В МИР ПРИЯТЕЛЮ!

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:
С dat 45, сега доволен ли си? И продължаваш да се заяждаш. Ние като гледахме примера дивизион - Любо Пенев във Валенсия и Ицо в Барса по Канал Д и SHOW в дециметровия обхват от Турция, ти какво гледаше? Аз ти отговорих, отговори ми и ти.

30403b60fce0d325.jpg

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:
Аз спирам да пиша, да не окепазяваме форума, на лято ще се види кой откъде хваща. Но някой хора които са вечно "контра" да вземат да погледнат реалните факти - прием може!
@sarivano Popovp живее на да кажем 10 километра от където живея аз - той е успял, може да успея и аз, но понеже твоята душичка само се чуди с кой да се заяде - според теб значи не може. Е живей си така с тая мисъл, а ако наистина си на 48 години, както пише в профила ти, значи положението е и непоправимо.

Този пост е редактиран от koko_varna: 28 декември 2013 - 09:49

30403b60fce0d325.jpg

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Аз те питам сериозно, ти си правиш пишки. ( забележките по твои постове са пропорционални на глупостите, които си ръсил) Сега те питам нещо сериозно. МАнафите ги остави,Русия и Украйна е интересното. с Каква именно нова антена ще ги гониш? ДАвай идеи. И не съм от СОфия

Аз те питам - Поповп е хванал от 947 километра
Аз от 390
Ти от съседното село хвана ли?
Ти български канали не може да хванеш, мен ще учиш как се хваща телевизия от 300 километра. Оправете си там ефира, че сте за смях.

30403b60fce0d325.jpg

sarivano

sarivano

ФОРУМЕН ПЛЪХ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 355 Мнения:

Аз те питам - Поповп е хванал от 947 километра
Аз от 390
Ти от съседното село хвана ли?
Ти български канали не може да хванеш, мен ще учиш как се хваща телевизия от 300 километра. Оправете си там ефира, че сте за смях.

Никой не те учи! Зададох ти ЕДНОЗНАЧЕН въпрос - с каква антена смяташ да ловиш ефирно руснаците и украинците ? А к'во съм хванал от съседното село, ТВ-сигнал или на попа мадурите,нито ти влиза,нито ти излиза. Отговаряй-размер, модел? След като си толкова отворен в Далечното приемане

ПОЧИВАЙ В МИР ПРИЯТЕЛЮ!

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Никой не те учи! Зададох ти ЕДНОЗНАЧЕН въпрос - с каква антена смяташ да ловиш ефирно руснаците и украинците ? А к'во съм хванал от съседното село, ТВ-сигнал или на попа мадурите,нито ти влиза,нито ти излиза. Отговаряй-размер, модел? След като си толкова отворен в Далечното приемане

dat 45

то си пише ама ко да прайш, като искаш да се заяждаш винаги си можеш
Ех да почне Истанбул предавателя. Тогава пак ще има 300 км.

А и отговори, когато ние гледахме Любо Пенев и Христо Стоичков в примера дивизион по Канал Д и SHOW TV, ти какво гледа? Щото го гледахме в дециметровия обхват. Ама да не избягаш!

30403b60fce0d325.jpg

sarivano

sarivano

ФОРУМЕН ПЛЪХ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 355 Мнения:

dat 45

то си пише ама ко да прайш, като искаш да се заяждаш винаги си можеш
Ех да почне Истанбул предавателя. Тогава пак ще има 300 км.

А и отговори, когато ние гледахме Любо Пенев и Христо Стоичков в примера дивизион по Канал Д и SHOW TV, ти какво гледа? Щото го гледахме в дециметровия обхват. Ама да не избягаш!

Отговарям веднага - никога не са ме интересували манафски, програми, футбол, хокей,лов и риболов, както и Ф1. ЗАтова и не съм ги гледал, както и не ги гледам. А Вие продължавайте да си ги гледате със здраве. Затова в СТанбул предавателя въобще не ме интересува, макар, че ми е под гъзъ. Давай сега за Сочи- с каква антена? Нито знам къде живееш ти, нито Попов. Във ВАрна знам единствено консулството на РФ, моргите на Св.Марина и Св. Ана и клиниката на Лисичков. Питай още,ако ти е интересно. Не те уча, не ме интересува какво си гледал, нито какъв декодер е купувал бубайко ти. Имах конкретен въпрос за модел ефирна антена подходащ за Сочи и Украйна. Благодаря предварително. Това чудо? http://www.falconsat...rial-DAT45.html НЕ го ли внася и Боян?

ПОЧИВАЙ В МИР ПРИЯТЕЛЮ!

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:

Отговарям веднага - никога не са ме интересували манафски, програми, футбол, хокей,лов и риболов, както и Ф1. ЗАтова и не съм ги гледал, както и не ги гледам. А Вие продължавайте да си ги гледате със здраве. Затова в СТанбул предавателя въобще не ме интересува, макар, че ми е под гъзъ. Давай сега за Сочи- с каква антена? Нито знам къде живееш ти, нито Попов. Във ВАрна знам единствено консулството на РФ, моргите на Св.Марина и Св. Ана и клиниката на Лисичков. Питай още,ако ти е интересно. Не те уча, не ме интересува какво си гледал, нито какъв декодер е купувал бубайко ти. имаш конкретен въпрос за модел ефирна антена подходащ за Сочи и Украйна. Благодаря предварително.

Май някой се е почерпил, е то има такива моменти
Не те интересува футбол, хокей, лов, риболов, и Формула 1?
Сериозна диагноза....

30403b60fce0d325.jpg

sarivano

sarivano

ФОРУМЕН ПЛЪХ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 355 Мнения:

Сериозна диагноза....

:))))))))))))) За твое съжаление и Огнената вода не ми е вкусна. Ям мандарини в момента. Това ли е модела? http://www.falconsat...rial-DAT45.html

ПОЧИВАЙ В МИР ПРИЯТЕЛЮ!

sarivano

sarivano

ФОРУМЕН ПЛЪХ

• Members
  • PipPipPipPip
  • 355 Мнения:

Сериозна диагноза....

За твое съжаление и Огнената вода ,нито ми е вкусна,нито интересна. Давай по-кротко с диагнозите:)))))))) Благодаря за модела Антена. Доколкото разбирам и Боян внася този модел

ПОЧИВАЙ В МИР ПРИЯТЕЛЮ!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни