Към съдържанието

Снимка

Поредната издънка от страна на Булсатком

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
14 отговора на тази тема

Alexandro

Alexandro

Strange Devotee

• Moderators
  • 2487 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax-110, GS-120
  • Моя приемник CST, Reelbox AVG III
  • Моето местонахождение София
Предплатеният годишен абонамент по картата ми приключваше в началото на месец юли. Понеже бях забравил какво и колко се плащаше, се обадих чинно в Булсатком и ги помолих да ми сметнат задължението за следващ период, пълен пакет, всичко включено. Отсрещната Булсаткомска служителка (да не кажа друго) ме уведоми, че имало промоция- плащаш 5, ползваш 6 и дължа само 124.00 лева. Като пич им превеждам сумата, като в основанието за плащане си посочвам номер на картата и титуляр. Спокоен, че няма да се занимавам с глупости, бутнах картата където й е мястото и приключих.
Два дни забелязвам, че картата не работи, макар ЕММ да вървят и т.н. Бутнах я в оригиналния приемник- пак ядец.
Чинно се обаждам в БСК, споделям проблемът си и "служителката" (забележете не казвам "онази ниско интелигентна мърша от другата страна") ме казва, че такова плащане нямало. Докато е на телефона си влизам в банкирането и й съобщавам датата на плащането, час, сума, банкова сметка, основание за плащане и всичко, което би имало значение за нея. Обясняват ми, че, за да съм ползвал промоцията трябвало да платя незнам на коя си дата и да съм имал активен абонамент към датата на плащането. Обясних, че след като съм имал пълен платен и работещ пакет към датата на плащането си не би следвало да има проблем. Полудях, когато ми каза обаче, че трябвало да доплатя сумата от 6.80 лева, за да съм можел да участвам в тазипромоция и понеже не било посочено за какъв абонамент съм плащал, те решили да ми спрат картата.
Обясних, че не разбирам логиката на това, което ми обяснява, но ще се опитам да проявя нехарактерно за мен такова в подобни ситуации, защото е 9 часа и ми се иска да знам, че съм решил този проблем своевременно. Лейката от другата страна ми каза, че това нямало как да стане, защото нямали вечерна поддръжка и че нямало как да стане до утре на обяд, когато щели да ми звъннат за "УстановяванИ на ситуацията"..... Репликирах, че съм зает човек и че нямам време да установявам ясна за мен ситуация в която съм платил нещо и очаквам да ми бъде предоставена услуга и че разполагам с необходимия инструментариум и мотивация за да си защитя правата и че единствения въпрос, който в момента ме вълнува (след като нямам телевизия, за да се занимавам с нещо друго) е как ще бъда обезщетен? Лелчето каза, че след "УстановяванИ на ситуацията" щели да ми се обадят......

....В тоя ред на мисли се чудя, що мама му стара, тъпия БСК не фалира? Що нямах нито един подобен случай със СателитБГ? Задавам си и въпроса, как г-н Управителя на Булсатком успя да събере всички старозагорски пачи на едно място? И как е възможно да получваш непрекъснато един добре оформен кур (ще ме прощавате за изказа) за парите си?

Та така....
Публикувано изображение
dBox1; dBox2; Coolstream (dBox3); XBMC+VDR; Reelbox Avantgarde III.
C`mon...gi`me Neutrino.
www.etheraudio.net

petar

petar

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 366 Мнения:
  • Моя приемник Vu+ zero 4k
  • Моето местонахождение Бургас
Изобщо не се учудвам, тази фирма не води читаво счетоводство и вероятно укрива доходи. Едно време като им бях абонат с изненада установих че ако не си пазех документа от банковия превод щяха да ми кажат че не съм се издължил. И друго, едно от плащанията за голям срок беше на една хвърчаща бележка "приходен ордер" май беше, бях я загубил и ми отказаха да признаят плащането по нея.

buldozer

buldozer

ШИБАМ ЛОВДЖИИ И ФРИЗЬОРИ!

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2378 Мнения:
Понеже си пропуснал да платиш за юли,няма как да се включиш,в каквото и да било,ако не внесеш 6.80 за най елементарния пакет,да може към датата на промоцията ,картата да се води активна!

Alexandro

Alexandro

Strange Devotee

• Moderators
  • 2487 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax-110, GS-120
  • Моя приемник CST, Reelbox AVG III
Нали това съм написал: платил съм още преди да ми изтече абонамента за следващ период. Не ми пука за промоцията....въпросът е що са ми спрели картата, когато съм платил 124 лева?
Публикувано изображение
dBox1; dBox2; Coolstream (dBox3); XBMC+VDR; Reelbox Avantgarde III.
C`mon...gi`me Neutrino.
www.etheraudio.net

buldozer

buldozer

ШИБАМ ЛОВДЖИИ И ФРИЗЬОРИ!

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2378 Мнения:
За да ти искат 6.80,значи има някакви дни,които картата виси и не е платена,а промоцията почва от нов месец!И затова те карат да платиш минимален пакет,да не остане дупка!Може би е така!

Guest_SERHI70_*

Guest_SERHI70_*
  • Guests
Тия работещите в Булсатком всичките са с конкурс.:laugh:

Цецо

Цецо

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1602 Мнения:
  • Моята сателитна антена GS-120
  • Моя приемник Vu+Duo2
  • Моето местонахождение Тайна,майна

Тия работещите в Булсатком всичките са с конкурс.:laugh:

....и със сигурност ти си бил член на журито :ghi:

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
Че кифлите на була са тъпи, не е тайна, обаче си допуснал грешка, като не си описал за какъв пакет плащаш или поне за колко месеца. По-скоро вината им е, че като са видяли плащането не са ти звъннали/а може да са ти звъннали и да си бил зает/, за да те питат какво плащаш, защото може да плащаш 5 месеца пълен пакет, но може и 7 или 8 месеца по-евтин пакет. При саталайта не можеше да се случи защото там пакета е един. Тези 6.80 ти ги искат за този месец, като "промоционално" ще те пуснат на пълен пакет, а "промоцията" която вече си платил, ще е от другия месец.

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1630 Мнения:
Алехандро, прав е булдозера.
Ти си написал, че срока е началото на юли, но да ти кажа точното е 1-во число. Ако си превел парите вчера или миналата седмица системата им(тъпа е) отчита че плащаш за периода след 1-ви август и картата ти ще бъде активирана тогава. Не помня точно след коя дата беше те качват онлайн плащанията и такива по банка на 30 или 31-во число на месеца. Получава се, че имаш един месец пропуск с неактивна карта, за което даже им дължиш и 3лв такса включване. Такава по банка и онлайн не вземат, но в офис да.
Нядявам се да си ме разбрал, а това че булсата са си тъпи така си е.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

Guest_SERHI70_*

Guest_SERHI70_*
  • Guests

....и със сигурност ти си бил член на журито :ghi:

А ти със сигурност си бил председател на журито.:naughty:

Свилен

Свилен

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 260 Мнения:

Ха ха, тия колко години не се промениха.http://tv-novini.com...ut-zaradi-snega

angel_temelkov

angel_temelkov

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 112 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1,10+3 x 0.80+0.60
  • Моя приемник Xtrend8000 + 500HD
  • Моето местонахождение London

Ако абонатите си бяха направили труда да си изчистят паниците щеха да гледат . При мен няма сняг - няма прекъсване !!! На крива ракета космоса и крив.

• saentist харесва това
-Ама как бе младеж? Как да го свържа?
-Кабелът към напречната греда на тавана, а другият край към шията. Това е!

Свилен

Свилен

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 260 Мнения:

А известно ли ти е ,че имаше абонати без сняг по паниците и пак сигнала липсваше,с тия децибели на сигнала и с тия паници толкова при лошо време,как пък на 42Е не изчезна сигнала със същите паници.

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1222 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P

А известно ли ти е ,че имаше абонати без сняг по паниците и пак сигнала липсваше,с тия децибели на сигнала и с тия паници толкова при лошо време,как пък на 42Е не изчезна сигнала със същите паници.

Към 19:30 приемника на майка ми даде няма сигнал
антената пи една чаша солена вода и всичко светна

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

angel_temelkov

angel_temelkov

Новобранец

• Members
  • PipPipPip
  • 112 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1,10+3 x 0.80+0.60
  • Моя приемник Xtrend8000 + 500HD
  • Моето местонахождение London

Не ми е известно . Дори и да е имало такъв проблем е бил за кратко и никой не е застрахован от него при силни снежни бури над ъплинка . На 42 ъпа в София ли е или някъде където е 25 градуса топличко ? Като не ви изнася ...... има още 2 сателитни и 200 кабелни оператора .

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • bu12tras харесва това
-Ама как бе младеж? Как да го свържа?
-Кабелът към напречната греда на тавана, а другият край към шията. Това е!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни