Към съдържанието

Снимка

Pink

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

VATKO

VATKO

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2244 Мнения:
Пакетът на Pink , 16 E в момента е без кодировка.

AB IPBox 9000HD / NLB 8873 - Image / Panasonic TH-46PY85P / Denon AVR /

samilexus

samilexus

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 16 Мнения:
Моля ви, кажете с каква големина на антената гледате пакета на PINK, защото при мен на 11151 V няма сигнал, а на транспондер 11366 V имам сигнал и се гледат свободните музикални канали на тази честота, въпреки че и двата транспондера са качени на EUTELSAT 16 E Europe A?
Антената ми е 120 см парабола, а приемникът ми е EDISION PINGULUX PLUS.
:frown:
Може би някъде греша при настройките или сигнала на PINK наистина е много слаб за България и респективно за София?!:brick:
Предварително благодаря за съдействието и вашите мнения!

marinrm

marinrm

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 142 Мнения:
Този транспордер е може би най-слабия на орбиталната позиция 16 East. Това че хващаш други транспордери, съвсем не означава че ще излезе и този. Транспордера, от където до скоро излъчваше Pink Folk от пакета на Total TV, също е доста слаб. Нека колегите да кажат с каква антена излиза 11.151 V в отделните населени места а и в Европа.

910HD, Azbox ME, 2.1m, 1.4m, 1.0m(23), 0.5m(39), 0.9m(0.8,4.8,9,13,16&19), 0.8m(28,39,42&45), 46ST30.

balkanac

balkanac

Новобранец

• Members
  • 5 Мнения:

Моля ви, кажете с каква големина на антената гледате пакета на PINK, защото при мен на 11151 V няма сигнал, а на транспондер 11366 V имам сигнал и се гледат свободните музикални канали на тази честота, въпреки че и двата транспондера са качени на EUTELSAT 16 E Europe A?
Антената ми е 120 см парабола, а приемникът ми е EDISION PINGULUX PLUS.
:frown:
Може би някъде греша при настройките или сигнала на PINK наистина е много слаб за България и респективно за София?!:brick:
Предварително благодаря за съдействието и вашите мнения!

Нещо не е наред при теб, аз също съм в София и с TRIAX 78 го хващам.
На ръба е сигнала и при дъжд накъсва или изчезва напълно, но при ясно време няма проблеми.

samilexus

samilexus

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 16 Мнения:
Благодаря ви за отделеното внимание към мен.
Ще "пипна" леко антената, за да я "изцедя" максимално, защото е на 15 години и сигурно вече не работи с пълния си капацитет. :cry:

decata5

decata5

Новобранец

• Members
  • 3 Мнения:
TV PINK 11151V DVB S2 гр.ГАбрОВО руска парабола 1.80м приемник ZHD 200 - 12.50 db.

Боби

Боби

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 733 Мнения:
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни