Към съдържанието

Снимка

Проблем с zhd200

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

Малин Иванов

Малин Иванов

Новобранец

• Members
  • 2 Мнения:
Моля предварително да ме извините за незнанието ми. Разполагам с приемник на Булсат zhd200 останал ми от родителите, който се отказаха от абонамент. Аз съм абонат на оператора и имам два hd приемника и един sd, искам да го използвам на мястото на sd, но както знаете той е вързан към картата която вече не е активна, а с мойта карта не работи! Има ли начин да го накарам да тръгне с моята карта! Защото от Булсат ме карат да си платя за друг, което според мен е безмислица! На цялата им наглост, пакета които плащам, sd не излъчва програми които гледам! Благодаря!

veelko

veelko

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 52 Мнения:
  • Моята сателитна антена 39.0°E
  • Моя приемник EDISION NANO PLUS
Според мен няма да стане. Смени си СД приемника с ХД. Плащаш синемакс за 3 месеца и ти го подменят безплатно. Успех !

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1631 Мнения:
Това със Синемакс не важи вече от февруари насам.
Отиваш с титуляра на приемника в офис и го прехвърляш на твое име и казваш да ти го пишат допълнителен. Имаш право на 3 доп приемника. Sd делтата ако искаш после може и да не я плащаш.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

veelko

veelko

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 52 Мнения:
  • Моята сателитна антена 39.0°E
  • Моя приемник EDISION NANO PLUS

Това със Синемакс не важи вече от февруари насам.
Отиваш с титуляра на приемника в офис и го прехвърляш на твое име и казваш да ти го пишат допълнителен. Имаш право на 3 доп приемника. Sd делтата ако искаш после може и да не я плащаш.

Не знаех , че било "промоция " аз така си подмених моя би трябвало щом си плащаш ХД програми да ти осигурят и с какво да ги гледаш. Но всичко е възможно ...

Малин Иванов

Малин Иванов

Новобранец

• Members
  • 2 Мнения:
За съжеление нито едно от двете не става! това беше първата ми реакция, отидох в булсат, исках да ми го прехвърлят но ми казаха, че не може и е по скъпо отколкото да си платя за втори допълнителен hd. А това със синемакс го направих с първия допълнителен! Въобще пълни безумици! не е реално да плащаш за нещо и да не ти осигуряват техника да го гледаш, а и не разбирам защо плащаме такса за допълнитени приемници!

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1631 Мнения:
Смени офиса. Всеки офис си е със собствена тъпотия.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

Terminator

Terminator

Вече знам къде се намирам...

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 354 Мнения:
Най добре да смени оператора.:tube:

tibuzdrev

tibuzdrev

• Members
  • PipPipPipPip
  • 613 Мнения:

Най добре да смени оператора.:tube:

С кой оператор колега??? :brick:

dylgiq67

dylgiq67

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 40 Мнения:
Всичко може просто трябва да знаеш как просто си избързал а аз късно отворих темата ти щях да ти кажа как става.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни