Към съдържанието

Снимка

Виваком в Канада

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

viki0624

viki0624

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 18 Мнения:
Здравейте на всички тук нов сам тук и имам въпрос .
Как мога да взема бг...тв...на виваком в Канада мой приятел ми каза че те покриват источното краибрежие на Канада а ас съм точно в Халифакс;моля за помощ ако някои знае нещо да помогне моля ви.....
приемам всякакви съвети относно бг...тв....

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Здрасти пич от Исландия ти пиша чети внимателно няма бг...сат...оператор който да ти подаде сигнал в Канада ас тук в европа имам проблем с покритието ти за канада искаш сигнал.Тук в този форум доста ми помогнаха и ти казвам ако искаш да гледаш бг....тв....никои освен СателайтБГ само те ще ти помогнат ако си мераклия да гледаш IPTV TV.Тези СателайтБГ неса в БГ...това си е Американска компания щом си в Канада ти си говориш англииски направо звъни на тях.Недеи да слушаш кои кво ти говори пак ти казвам ас съм в европа и ми трябва супер голяма антена и пак нямам гаранции че ще гледам за Канада забрави просто.ето ти официалната страница на компанията отиваи и ги разгледай.

www.satellitebg.com

viki0624

viki0624

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 18 Мнения:
Мерси много за саобщението Ivcho_75 задалжително ще звъна на СателайтБГ или www.satellitebg.com междо другото кажи на твоя приятел че тел....ми в канада е 647-821-4379

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни